Jump to content
Dogomania

Greven

Members
 • Content Count

  7,282
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Upvote
  Greven got a reaction from martazobeniak in Przysmaki waszych psów?   
  Mam schronisko dla koni. Jak czytam w jednym zdaniu "kabanos" i "koński" to niedobrze mi się robi. Pies NIE MUSI tego jeść.
 2. Upvote
  Greven got a reaction from Finetta in TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!   
  Ja Wam muszę napisać... Mnie to sprawia taką przyjemność - kupowanie rzeczy, których nigdy bym nie kupiła dla siebie, bo szkoda pieniędzy, bo są pilniejsze wydatki. Ale dla kogoś robić zakupy to straszna frajda, dzisiaj jak nawiedzona krążyłam po supermarkecie, wzięłam tylko koszyk do ręki, żeby nie kupować zbyt ciężkich rzeczy (koszty paczki), a do kasy to już prawie po podłodze go holowałam.

  Wszelkie moje przychody idą na fundację, więc zrobiłam zrzutę po rodzinie, moja Mama pomogła (do dzisiejszych zakupów też się dorzucila), a babci obiecałam skopać ogródek, jak da stówę ;) Na miejscu okazało się, że babcia musiała iść na jakieś zebranie wspólnoty mieszkaniowej, a ja nie mam klucza od bramy na ogródeki działkowe.

  Wyobraźcie sobie, jak dupa z prawie trzydziestką na karku, przełazi przez dwumetrową bramę, pod pachą targając szpadel (kalosze wcześniej przecisnęłam na drugą stronę). Siedząc na tej bramie nagle zdałam sobie sprawę z absurdu całej sytuacji i dostałam takiego napadu wesołości, że prawie zleciałam na glebę razem z tym szpadlem ;)

  Kopałam działkę i się śmiałam. Prawdziwe katharsis.
×
×
 • Create New...