Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
 • Content Count

  11,427
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Upvote
  Viris got a reaction from tatankas in Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!   
  [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]Ponieważ wątek " Co chcecie kupić/sprzedać" służył coraz częściej nie sprzedaży na bazarku lecz poza nim powstaje wątek do umieszczania informacji i zapotrzebowaniu na bazarki.

  Jeśli chcecie coś na Bazarku sprzedać - po prostu załóżcie wątek.

  W tym temacie proszę umieszczać [U]jedynie[/U] posty o tym czego potrzebujecie.
  [/COLOR][COLOR=#006400]Inne posty będą usuwane, a notoryczne odpowiadanie i pisanie postów nie na temat będzie skutkowało punktami karnymi.[/COLOR][COLOR=#0000cd]

  Posty starsze niż 2 miesiące będą przenoszone do Archiwum. Jeśli Twoja "oferta" jest nieaktualna zgłoś post do usunięcia lub edytuj treść wpisując "nieaktualne".

  Jeśli sprzedajecie coś na bazarku lub posiadacie taki przedmiot na sprzedanie dajcie znać osobie zainteresowanej [U]na PW - podając link do wątku na bazarku, ewentualnie wiadomością w profilu osoby zainteresowanej.
  [/U]
  W przypadku wykrycia transakcji poza Bazarkiem zarówno Sprzedający jak i Kupujący zostaną ukarani. Sprzedaż poza bazarkiem (w innych działach, na PW jest zabroniona!).

  Dogomania nie jest portalem aukcyjnym. Bazarek nie jest miejscem sprzedaży zarobkowej i ma służyć jedynie zdobyciu środków na POMOC bezdomnym zwierzętom!!!
  [/COLOR]
  [/B][/SIZE]
  [SIZE=3][B]
  [SIZE=5][FONT=Lucida Console][COLOR=red]PAMIĘTAJ - jeden użytkownik - jeden aktualny post w tym temacie!!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/SIZE]
  [/CENTER]
 2. Upvote
  Viris got a reaction from agnethka in rozetki, kotyliony, floo...   
  Rozetki super, ale wklejki paskudne...... też nie lubię robić wklejek i ogólnie wykańczać rozetek - ale uważam że jeśli zawalę ze środkiem to cała praca idzie na marne też ;)
×
×
 • Create New...