-
Posts
7312 -
Joined
-
Last visited
Posts posted by bety
-
-
Opole 27.IV.2018
(CWC gr.V)
sędzia: Anna Chrzanowska
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
ARON Przechodzka Preria
Klasa szczeniąt:
Don Henryko AZJA - wo, NSzwR, BIS Puppy 1
Finigan GUE-FER HIRIDO
Klasa młodzieży:
KAPITAN Majakita - V1, Zw.Mł.
Klasa championów:
Indevor SURFACE WIND - V1, CWC, NDPwR, BOB, BIS 4
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
LORA Gogolińska Karolina
Klasa szczeniąt:
Don Henryko ARA - wo2
Don Henryko ATENA - wo1
Klasa młodzieży:
BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval - V1, Zw.Mł., NJwR
CASEY American Canis Fidelis (Dania) - V2
KODA Daikichi
VS LADY CORA Volturnus
Klasa pośrednia:
BASSI Przechodzka Preria - V1, CWC
Klasa otwarta:
Amartami BORN TO BE LOVED - 3
ELEONORA Jagbull - V2
PANDA z Olexovho Dvora - V1
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Inowrocław 22.IV.2018
(CWC)
sędzia: Monika Kuriata - Okarmus
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GRA-BLA IJIRO - wo, NBwR
Klasa szczeniąt:
Amartami FIND YOUR SOUL - wo, NSzwR
Klasa młodzieży:
BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS Kattyval - V2
De Kaners FINIGAN KENJI - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB, BIS Jun. 1, BOG 2
Klasa pośrednia:
Reachy Action ONLY THE BEST AT MILUNA (Holandia) - V1, CWC, NDPwR
Klasa otwarta:
DEVON z Arkadyjskiej Zagrody Anety - V1, CWC
Finigan NEK-CYN GRENO - V2
SUKI
Klasa młodzieży:
BELLA Grandes Lobos - ?
KATANA Daikichi - ?
Tan-Ro KELLY ZOLOTAYA FORTUNA - ?
TUNDRA Saratordia - ?
VS LADY SHIMI Volturnus - V2
VS TIRAMISU Volturnus - V1, Zw.Mł., BOS
Klasa pośrednia:
FEEL THE RYTHM Of Wolf Point - V1, CWC
Klasa otwarta:
No Divas ARMORY - V1, CWC, NDSwR
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Krosno 22.IV.2018
(CWC)
sędzia: Ewa Górska
PSY
Klasa młodzieży:
SNICKERS Klaryma - 1
Klasa pośrednia: (?)
Dr Wolf A KIND OF MAGIC - 1
Klasa championów:
Ruthdales JON SNOW - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 4
SUKI
Klasa pośrednia:
CHELSEA Blakuszja - V1, CWC, NDSwR, BOS
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
p.s. nie wiem czy to (prawidłowa) stawka, bo część psów było w erracie, a nie były ujęte w planie na stronie oddziału
-
Racibórz 22.IV.2018
(CWC)
sędzia: Karel Horak (Czechy)
PSY
Klasa szczeniąt:
Don Henryko AZJA - wo, NSzwR, BIS Puppy 3
Klasa młodzieży:
KAPITAN Majakita - V1, Zw.Mł., NJwR, BOS
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
AMI Przechodzka Preria - wo, NBwR
Klasa szczeniąt:
Don Henryko ATENA - wo
Klasa młodzieży:
KODA Daikichi - bdb
VS LADY CORA Volturnus - nb
Klasa pośrednia:
BASSI Przechodzka Preria - bdb
Klasa otwarta:
Amartami BORN TO BE LOVED - V1, CWC, NDSwR, BOB
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Grudziądz 21.IV.2018
(CWC - popołudniowa)
sędzia: Katarzyna Dziuba
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GRA-BLA IJIRO - wo1, NBwR, BIS Baby 1
Klasa szczeniąt:
Finigan GUE-FER HIRIDO
Klasa młodzieży:
De Kaners FINIGAN KENJI
KAI Rancho Amer Dog
Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB
Klasa pośrednia:
Reachy Action ONLY THE BEST AT MILUNA (Holandia)
Klasa otwarta:
Finigan NEK-CYN GRENO - V1, CWC, NDPwR
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GRA-BLA IRRIE
Klasa szczeniąt:
ADARA NIGHT QUEEN - wo1, NSzwR
Klasa młodzieży:
TUNDRA Saratordia - V1, Zw.Mł.
VS LADY CORA Volturnus
Klasa otwarta:
Finigan NEK-CYN GUERA - V1, CWC, NDSwR
Klasa championów:
Woorlock ORCHIDEA
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Grudziądz 21.IV.2018
(CWC)
sędzia: Gizela Makarewicz
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GRA-BLA IJIRO - wo1, NBwR, BIS Baby 3
Klasa szczeniąt:
Finigan GUE-FER HIRIDO - wo1, NSzwR
Klasa młodzieży:
BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS Kattyval - V1, Zw.Mł., NJwR
De Kaners FINIGAN KENJI - 2 ?
KAI Rancho Amer Dog - nb ?
Klasa pośrednia:
Reachy Action ONLY THE BEST AT MILUNA (Holandia) - 1 ?
Klasa otwarta:
EINAR Jagbull - V2
Finigan NEK-CYN GRENO - V1, CWC, NDPwR, BOB
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GRA-BLA IRRIE - wo1 ?
Klasa młodzieży:
Guardian Of The Emperor BONITA - V1
TUNDRA Saratordia - V3
VS LADY CORA Volturnus - nb
VS TIRAMISU Volturnus - V2
Klasa otwarta:
Finigan NEK-CYN GUERA - 1 ?
Klasa championów:
Woorlock ORCHIDEA - nb ?
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Racibórz 21.IV.2018
(CWC)
sędzia: Izabella Krasowska - Salamon
PSY
Klasa szczeniąt:
Don Henryko AZJA - wo, NSzwR
Klasa otwarta:
JABAR Gogolińska Karolina - V1, CWC, NDPwR, BOS
SUKI
Klasa szczeniąt:
Don Henryko ATENA - wo ?
Klasa młodzieży:
KODA Daikichi - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB
Klasa otwarta:
Amartami BORN TO BE LOVED - V1, CWC, NDSwR
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Warszawa 7-8.IV.2018
(CACIB)
sędzia: Elżbieta Chwalibóg
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GRA-BLA IJIRO - wo1, NBwR
HARLEY Tavo Svajone (Litwa) - nb
Klasa szczeniąt:
Amartami FIND YOUR SOUL - wo1, NSzwR
Finigan GUE-FER HIRIDO - wo2
Klasa młodzieży:
BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS Kattyval - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB
KAPITAN Majakita - V2
LSA LUKAS SHINE AGATA (Rosja) - V3
Zhbanof ROLLS- ROYCE - nb
Klasa pośrednia:
ALBER CAMUS Ami Mignone (Białoruś) - V2
ELROND Przechodzka Preria - bdb4
FANGO Czeibo - bdb
Indevor KISSES BACK (Litwa) - V1, CWC, CACIB, NDPwR
MUKI MB-Amigo - V3
Klasa otwarta:
EINAR Jagbull - V / bdb ?
Klasa championów:
APOLLO Maczu-Ku - V2
Bearfactz BLACK SHADOW - V4
Dr Wolf RETROSPECT OF VICTORY (Litwa) - V1, CWC, res.CACIB
Finigan SHA-KOD TUNDER FERO - V3
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
BELLA Kencho - nb
Klasa młodzieży:
BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval - V1, Zw.Mł.
ABBY Rossomonza - nb
VS LADY GRACE Volturnus - V2
Klasa otwarta:
BIANKA Somnia Vera - bdb2
Finigan NEK-CYN GUERA - V1, CWC, res.CACIB
Klasa championów:
ANGEL SOUL Ami Mignone (Białoruś) - V3
Indevor MISTRESS OF THE DARK (Litwa) - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V2
Klasa weteranów:
Finigan BOS-ERI SHANTI - V1, Zw.Wet., NWwR
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Pruszków / Piaseczno 24-25.III.2018
(CWC)
sędzia: Leszek Salamon
PSY
Klasa szczeniąt:
Amartami FIND YOUR SOUL - nbKlasa pośrednia:
ELROND Przechodzka Preria - V1, CWC
FANGO Czeibo - V2
Klasa otwarta:
Ruthdales JON SNOW - V1, CWC, NDPwR, BOB
Klasa championów:
Bearfactz BLACK SHADOW - nb
SUKI
Klasa pośrednia:
Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - V1, CWC, NDSwR, BOS
Klasa otwarta:
BLANKA Somnia Vera - V1, CWC
No Divas ARMORY - nb
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Wałbrzych 24-25.III.2018
(CWC)
sędzia: Ewa Górska
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Don Henryko AZJA - wo2
Finigan GRA-BLA IJIRO - wo1, NBwR, BIS Baby 4
Klasa młodzieży:
Countach I'M DIGNIFIED JUST LIKE MY DADDY - V1, Zw.Mł.
Klasa pośrednia:
Winterrahills THE GREATEST
Klasa championów:
CARTIER Daikoku - V1, CWC, NDPwR, BOS
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Don Henryko ATENA - wo
Klasa szczeniąt:
NEYTIRI POUR COUNTACH Du Lac Brule - wo, NSzwR, BIS Puppy 1
Klasa młodzieży:
ABBY Rossomonza - V1, Zw.Mł., NJwR
Klasa pośrednia:
ABRA Kencho
Klasa otwarta:
Amartami BORN TO BE LOVED - V1, CWC
Klasa championów:
AFERA Daikoku - V1, CWC, NDSwR, BOB
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Jarosław / Przemyśl 10-11.III.2018
(CWC)
sędzia: Izabella Krasowska - Salamon
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
RIO RUTHDALES WITH Bear Look Akita's - wo1, NBwR, BIS Baby 4
Klasa młodzieży:
Dr. Wolf A KIND OF MAGIC - V1, Zw.Mł.
SNICKERS Klaryma - 2
Klasa championów:
BASTER Czeibo - V1, CWC, NDPwR, BOS
SUKI
Klasa młodzieży:
Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB
VS LADY CORA Volturnus - 2
Klasa pośrednia:
CHELSEA Blakuszja - V1, CWC, NDSwR
Klasa otwarta:
Ruthdales LOOK AT ME
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Włocławek 10-11.III.2018
(CWC)
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GRA-BLA IJIRO - wo1, NBwR, BIS Baby 2
Finigan GUE-FER HIRIDO
Klasa młodzieży:
Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - 2
VS TRUEMAN Volturnus - V1, Zw.Mł.
Klasa pośrednia:
MUKI MB-Amigo - V1, CWC
Klasa otwarta:
AMARAT Hirrani
DEVON z Arkadyjskiej Zagrody Anety - V1, CWC, NDPwR, BOS
EINAR Jagbull
SAMMY American Canis Fidelis (Dania)
Klasa championów:
Finigan SHA-KOD TUNDER FERO
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
ADARA NIGHT QUEEN
BELLA Kencho
MRS XENA Gogolińska Karolina - wo3
Klasa młodzieży:
Guardian Of The Emperor BONITA
ABBY Rossomonza
VS LADY SHIMI Volturnus - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB
VS TIRAMISU Volturnus - V2
Klasa pośrednia:
Ruthdales PRADA IN RED - V1, CWC, NDSwR
Klasa otwarta:
BETTY Przechodzka Preria
SPECIAL American Canis Fidelis (Dania)
Klasa weteranów:
Finigan BOS-ERI SHANTI - V1, Zw.Wet, NWwR, BIS Wet. 1
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Jelenia Góra 10.III.2018
(CWC gr.V)
sędzia: Piotr Król
PSY
Klasa młodzieży:
ALMAR Eye Of A Bear (Czechy) - V1, Zw.Mł., NJwR, BIS Jun. 3
Klasa pośrednia:
Winterrahills THE GREATEST
Klasa otwarta:
JOY OF WILD DANCE Pearl River (Czechy)
Klasa championów:
FALCO FLYING SPIRIT Pearl River (Czechy) - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 1, BIS 2
HOGAN Gogolińska Karolina
SUKI
Klasa szczeniąt:
ORKA OUR WILD BEAUTY Pearl River (Czechy) - wo1, NSzwR, BIS Puppy 2
Klasa młodzieży:
MOONLIGHT ON SKY Pearl River (Czechy)
SAVANAH z Dworu Abakusa
Klasa pośrednia:
ABRA Kencho
KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River (Czechy)
Klasa otwarta:
BALU Maczu-KuPzdr
-
Zielona Góra 2-4.III.2018
(CACIB)
sędzia: Dusan Paunovic (Serbia)
PSY
Klasa młodzieży:
Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY
Klasa pośrednia:
CARAS Drakono Sirdis
Klasa otwarta:
CARTIER Daikoku
Klasa championów:
Lord Of Odate's Inheritance AMUR (Niemcy) - 2
NIL Amakita - nb
WELL DIABLO z Dworu Abakusa - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
ADARA NIGHT QUEEN - wo1, NBwR, BIS Baby 4
Klasa szczeniąt:
BELLA Grandes Lobos - wo1, NSzwR
TUNDRA Saratordia - 2
Klasa młodzieży:
KATANA Daikichi
VS LADY SHIMI Volturnus - V1, Zw.Mł., NJwR
Kasa pośrednia:
ABRA Kencho
Klasa otwarta:
BETTY Przechodzka Preria
KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
OKSANA Przechodzka Preria
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Leszno 25.II.2018
(CH)
sędzia: Janusz Opara
PSY
Klasa championów:
Bearfactz BLACK SHADOW - nb
WELL DIABLO z Dworu Abakusa - V1, CWC, NDPwR, BOB
SUKI
Klasa championów:
BETINA LINABERO Przechodzka Preria - V1, CWC, NDSwR, BOS
Terra Di Amore EVGENIKA - nb
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Katowice 10-11.II.2018
(CACIB)
sędzia: Ruth Wagner (Luksemburg)
PSY
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
Finigan GUE-FER HIRIDO - wo, NBwR, BIS Baby 1
Klasa szczeniąt:
De Kaners FINIGAN KENJI - wo, NSzwR
Klasa młodzieży:
ZYGA HIRRANI Himeko - nb
Klasa pośrednia:
ASTON Rosso Monza - V1, CWC, res.CACIB
Klasa otwarta:
AMARAT Hirrani - bdb
Klasa championów:
Finigan SHA-KOD TUNDER FERO - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
SUKI
Klasa szczeniąt:
BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval - nb
KODA Daikichi - wo2
VS LADY CORA Volturnus - wo1
Klasa młodzieży:
GOYA Inherti - V2
ABBY Rosso Monza - V1, Zw.Mł., NJwR
ZOE HIRRANI Himeko - nb
Klasa pośrednia:
ELEONORA Jagbull - nb
Klasa otwarta:
DIUNA Przechodzka Preria - V1, CWC, res.CACIB
Klasa championów:
Finigan END-FER FIYA - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
Klasa weteranów:
Finigan BOS-ERI SHANTI - V1, Zw.Wet., NWwR
wyniki o/Katowice
Pzdr
-
Bydgoszcz 3-4.II.2018
(CACIB)
sędzia: Rafael Garcia Parrondo (Hiszpania)
PSY
Klasa szczeniąt:
BORYS Grandes Lobos
SHOW MAN z Dworu Abakusa
Klasa młodzieży:
KAI Rancho Amerdog - V2
Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V1, Zw.Mł.
VS TRUEMAN Volturnus - V3
Klasa pośrednia:
BALU Ukrainian American Dream (Ukraina) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1
EINAR Jagbull
ELROND Przechodzka Preria - V2
MAYLO Inherti - 3
Klasa otwarta:
Torazo's BUMBLEBEE TRIUMPH SIBERIA (Rosja) - V1, CWC, res.CACIB
WOLF z Dworu Abakusa - V2
Klasa championów:
Jazgar WALKER - V1, CWC
Lord Of Odates Inheritance AMUR (Niemcy) - nb
SUKI
Klasa szczeniąt:
BELLA Grandes Lobos - wo1, NSzwR
CASEY American Canis Fidelis (Dania) - wo2
VS LADY SHIMI Volturnus
Klasa młodzieży:
CZOKA Amakita - (5)
FEEL THE RYTHM Of Wolf Point - 4
Guardian Of The Emperor BONITA - 3
SACHIKO Jurojin - V1, Zw.Mł., NJwR
VS TIRAMISU Volturnus - 2
Klasa pośrednia:
BETTY Przechodzka Preria
KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
Ruthdales PRADA IN RED - V3
SPECIAL American Canis Fidelis (Dania) - V2
Klasa otwarta:
MAMMA MIA Di Lac Brule - V1, CWC
Klasa championów:
Woorlock ORCHIDEA - V1, CWC, res.CACIB
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Bydgoszcz 3.II.2018
(KL)
sędzia: Carmen S. Navarro Guisado (Hiszpania)
PSY
Klasa szczeniąt:
BORYS Grandes Lobos - o2
SHOW MAN z Dworu Abakusa - wo1, NSzwR, BIS Puppy 3
Klasa młodzieży:
CARAS Drakono Sirdis - V3
KAI Rancho Amerdog - V4
Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V2
VS TRUEMAN Volturnus - V1, Mł.Zw.KL
Klasa pośrednia:
BALU Ukrainian American Dream (Ukraina) - V1, CWC
ELROND Przechodzka Preria - V
MAYLO Inherti - V2
Klasa otwarta:
Lord Of Odates Inheritance AMUR (Niemcy) - V1, CWC
NIL Amakita - V2
Klasa championów:
Jazgar WALKER - V2
Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, Zw.KL, BOB, BIS Szp.Azj. 2
Klasa weteranów:
Finigan AK-TAN CUFENDER - bdb
SUKI
Klasa szczeniąt:
BELLA Grandes Lobos - wo1
CASEY American Canis Fidelis (Dania) - wo2
VS LADY SHIMI Volturnus - wo3
Klasa młodzieży:
FEEL THE RYTHM Of Wolf Point - V3
SACHIKO Jurojin - V1, Mł.Zw.KL, NJwR
VS TIRAMISU Volturnus - V2
Klasa pośrednia:
KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, CWC
Ruthdales PRADA IN RED - V3
SPECIAL American Canis Fidelis (Dania) - V2
Klasa otwarta:
MAMMA MIA Di Lac Brule - V1, CWC
Klasa championów:
Finigan END-FER FIYA - V3
VS FOXY LADY Volturnus - V1, CWC, Zw.KL, BOS
Woorlock ORCHIDEA - V2
wyniki o/Bydgoszcz
Pzdr
-
Sosnowiec / Będzin 28.I.2018
(CWC)
sędzia: Monika Milian
PSY
Klasa szczeniąt:
KAPITAN Majakita - wo, NSzwR
Klasa młodzieży:
ELROND Przechodzka Preria - V1, Zw.Mł.
Klasa otwarta:
BOSTON Tavo Svajone - V1, CWC, NDPwR, BOS
Klasa championów:
OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC
SUKI
Klasa szczeniąt:
BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval - wo2
VS LADY CORA Volturnus - wo1
Klasa młodzieży:
ABBY RossoMonza - 2
Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - V1, Zw.Mł., NJwR, BIS Jun. 2
GOYA Inherti - 3
Klasa pośrednia:
Ruthdales LOOK AT ME - V1, CWC
ELEONORA Jagbull - 2
Klasa otwarta:
BASSI Przechodzka Preria - nb
PANDA z Olexovho Dvora- V1, CWC
Klasa championów:
AFERA Daikoku - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 4
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr
-
Lubin / Legnica 20-21.I.2018
(CACIB)
sędzia: Ryszard Wacławik
PSY
Klasa młodzieży:
ALMAR Eye Of A Bear (Czechy) - V1, Zw.Mł., NJwR
ELROND Przechodzka Preria - V (poza konk.)
Klasa otwarta:
CARTIER Daikoku - V1, CWC, res.CACIB
JOY OF WILD DANCE Pearl River (Czechy)
Klasa championów:
FALCO FLYING SPIRIT Pearl River (Czechy) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
HOGAN Gogolińska Karolina
Lord Of Odate's Inheritance AMUR (Niemcy)
OZZY z Olexovho Dvora
SUKI
Klasa szczeniąt:
ORKA OUR WILD BEAUTY Pearl River (Czechy) - wo1, NSzwR, BIS Puppy 2
SAVANAH z Dworu Abakusa
Klasa młodzieży:
MAMMA MIA Du Lac Brule
MOONLIGHT ON SKY Pearl River (Czechy) - V1, Zw.Mł.
Klasa pośrednia:
KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River (Czechy) - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
Klasa otwarta:
OKIRA Przechodzka Preria
OKSANA Przechodzka Preria
Klasa championów:
BLACKBERRY Art Mironoff
do uzupełnienia
Pzdr
-
Brodnica / Toruń 13-14.I.2018
(CWC)
sędzia: Katarzyna Dziuba
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
BELLA Grandes Lobos - wo, NBwR
Klasa szczeniąt:
VS LADY SHIMI Volturnus - wo, NSzwR
Klasa młodzieży:
FEEL THE RYTHM Of Wolf Point - V1, Zw.Mł., NJwR
Klasa pośrednia:
KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, CWC
Klasa championów:
Woorlock ORCHIDEA - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 4
do uzupełnienia
Pzdr
-
Gdynia 7.I.2018
(CWC)
sędzia: Katarzyna Dziuba
PSY
Klasa szczeniąt:
SHOW MAN z Dworu Abakusa - wo, NSzwR
Klasa otwarta:
ADORE FOREVER Dallemar Akitas - 2
ZLATAN Golden Send Dog (Rosja) - V1, CWC, NDPwR
Klasa championów:
EIMACZO Czeibo - 1
Lord Of Odate's Inheritance AMUR (Niemcy) - nb
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
CASEY American Canis Fidelis (Dania) - wo, NBwR, BIS Baby 1
Klasa młodzieży:
SACHIKO Jurojin - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB
Klasa pośrednia:
SPECIAL American Canis Fidelis (Dania) - V1, CWC, NDSwR
do uzupełnienia
Pzdr
-
Na wstępie chcę bardzo podziękować tym nielicznym, którzy przez cały rok wpisywali wyniki i uzupełniali to czego brakowało. BARDZO DZIĘKUJĘ!
Ranking policzony - w kilku wystawach brakuje wyników, więc punktacja może nie odzwierciedlać rzeczywistości, tzn. niektóre psy powinny ją faktycznie mieć niższą lub wyższą.
I na koniec uprzejmie proszę o nie pisanie do mnie z prośbami (a nawet żądaniami - tak tak takie też się zdarzają :) ) o wyliczenie dla danego psa jeszcze raz wszystkiego i dokładne wypisanie punktacji dla każdej wystawy. Takie wiadomości pozostaną z mojej strony bez odpowiedzi - zwłaszcza przy osobach które nie wykazały się chęcią uzupełnienia wyników swoich psów. Przykre ale będę aż taka wredna :))))))))))
W tym roku ranking był liczony dla 156 AA w polskich rękach z 89 wystaw polskich i 50 zagranicznych, więc sami chyba rozumiecie ile by to było sprawdzania, liczenia i wypisywania. Jeśli gdzieś się pomyliłam to przepraszam, choć są to rzadkie przypadki :) . Ze swojego doświadczenia (sprawdzałam wielokrotnie) dodanie 1 brakującego punktu do sumy - zmienia średnią, ale nie zmienia miejsca na rankingu (zdarza się to tylko w pojedynczych przypadkach). Zmiana może być tylko widoczna przy znacznej ilości brakujących punktów (np. braku wyników z kilku wystaw).
I to by było tyle jeśli chodzi o 2017 rok. :)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
2018
!!!!!!!!!!!!!!!!
-
RANKING 2017
PSY DOROSŁE
1] Ruthdale NO PAIN NO GAIN - 25,35 pkt. / 30 wystaw
2] Ruthdales JON SNOW - 14,06 pkt. / 15 wystaw
3] Indevor GREAT PRETENDER - 12,68 pkt. / 22 wystawy
4] Bearfactz BLACK SHADOW - 12,5 pkt. / 6 wystaw
5] HOGAN Gogolińska Karolina - 11,4 pkt. / 5 wystaw
6] OZZY z Olexovho Dvora - 11,1 pkt. / 10 wystaw
7] BOSTON Tavo Svajone - 10,83 pkt. / 6 wystaw
8] Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - 9,72 pkt. / 9 wystaw
9] EIMACZO Czeibo - 9,4 pkt. / 5 wystaw
10] WELL DIABLO z Dworu Abakusa - 8,6 pkt. / 5 wystaw
SUKI DOROSŁE
1] I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - 21,69 pkt. / 28 wystaw
2] Hikay's SHE'S ALL THAT - 17,7 pkt. / 9 wystaw
3] AFERA Daikoku - 16,96 pkt. / 14 wystaw
4] Woorlock ORCHIDEA - 14,1 pkt. / 14 wystaw
5] BLACKBERRY Art Mironoff - 13,42 pkt. / 7 wystaw
6] VS FOXY LADY Volturnus - 12 pkt. / 6 wystaw
7] No Divas ARMORY - 10,33 pkt. / 6 wystaw
8] KEY TO OUR HEARTS Pearl River - 8,87 pkt. / 8 wystaw
9] DUMI Przechodzka Preria - 8 pkt. / 6 wystaw
10] Amartami BORN TO BE LOVELY - 7,14 pkt. / 7 wystaw
PSY MŁODZIEŻ
1] CARAS Drakono Sirdis - 9,4 pkt. / 5 wystaw
2] JABAR Gogolińska Karolina - 8,8 pkt. / 5 wystaw
3] MUKI MB-Amigo - 8,1 pkt. / 10 wystaw
4] Winterrahills THE GREATEST - 4,87 pkt. / 8 wystaw
5] AXEL Rancho Amer Dog - 4,25 pkt. / 8 wystaw
6] ROLLO z Olexovho Dvora - 3,4 pkt. / 10 wystaw
7] FANGO Czeibo - 3,22 pkt. / 9 wystaw
8] Capronca BLACK JACK - 2,75 pkt. / 8 wystaw
SUKI MŁODZIEŻ
1] WENA z Dworu Abakusa - 11,33 pkt. / 6 wystaw
2] Ruthdales LOOK AT ME - 9,8 pkt. / 5 wystaw
3] KEY TO OUR HEARTS Pearl River - 8,8 pkt. / 20 wystaw
4] Ruthdales PRADA IN RED - 8,66 pkt. / 12 wystaw
5] AMI Hirrani - 3,8 pkt. / 5 wystaw
6] WIWIKA z Dworu Abakusa - 3,16 pkt. / 6 wystaw
PSY SZCZENIĘTA
1] MUKI MB-Amigo - 4,33 pkt. / 3 wystawy
2] ZYGA HIRRANI Himeko - 3 pkt. / 4 wystawy
3] Dr Wolf A KIND OF MAGIC - 2,5 pkt. / 4 wystawy
4] Triumf Sibiri ALWAYS FIRST - 2,5 pkt. / 6 wystaw
5] AMOUR MAKE ME FLY Sharewood - 2 pkt. / 3 wystawy
6] CARAS Drakono Sirdis - 1,33 pkt. / 3 wystawy
SUKI SZCZENIĘTA
1] Ruthdales LOOK AT ME - 4,33 pkt. / 6 wystaw
2] SACHIKO Jurojin - 3,4 pkt. / 5 wystaw
3] Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - 3,2 pkt. / 5 wystaw
4] CHELSEA Blakuszja - 2,33 pkt. / 3 wystawy
5] MAMMA MIA Du Lac Brule - 2,25 pkt. / 4 wystawy
6] ABRA Kencho - 1,66 pkt. / 3 wystawy
7] VS TIRAMISU Volturnus - 1,33 pkt. / 3 wystawy
WETERANI (4 zgłoszone)
1] Finigan BOS-ERI SHANTI (suka) - 10,75 pkt. / 4 wystawy
Opole 28-29.IV.2018 (CACIB)
in Wystawy
Posted
Opole 28-29.IV.2018
(CACIB)
sędzia: Salvatore Tripoli (Włochy)
PSY
Klasa szczeniąt:
Don Henryko AZJA
Finigan GUE-FER HIRIDO
Klasa młodzieży:
KAPITAN Majakita - V1, Zw.Mł., NJwR
Klasa otwarta:
AMARAT Hirrani
ROLLO z Olexovho Dvora
Klasa championów:
Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1
OZZY z Olexovho Dvora
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt (baby):
AMI Przechodzka Preria
LORA Gogolińska Karolina
Klasa szczeniąt:
BELLA Kencho
Don Henryko ATENA
NEYTIRI POUR COUNTACH Du Lac Brule - wo1, NSzwR
Klasa młodzieży:
BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval
CASEY American Canis Fidelis (Dania) - V1, Zw.Mł.
Guardian Of The Emperor BONITA
KODA Daikichi
VS LADY CORA Volturnus
Klasa pośrednia:
ABBY Rosso Monza
Ruthdales LOOK AT ME
Klasa otwarta:
Amartami BORN TO BE LOVED
ELEONORA Jagbull - V2
OKIRA Przechodzka Preria
PANDA z Olexovho Dvora - V1
Klasa championów:
I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, CACIB, NDSwR
do poprawki i uzupełnienia
Pzdr