Jump to content
Dogomania

Jakaranda

Members
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

About Jakaranda

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.bisjakaranda.eu/
 1. [quote name='Lorelei']Ja też jeszcze potwierdzenia i numerka start. pocztą nie otrzymałam... :( Jak jest u Was?[/QUOTE] Na stronie Oddz. Będzin pisze w informacjach dla wystawców [COLOR=navy]Numery startowe psów opłaconych (w terminie) będą do odbioru na ringach u sekretarza w przerwach między sędziowaniem. Numery startowe psów nieopłaconych, będą do odbioru w sekretariacie, po uiszczeniu opłaty. [/COLOR]
 2. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko Znajdki czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz bardzo potrzebuje pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  link do wątku pomocy dla JoliB

  http://www.dogomania.pl/threads/214327-POŻAR-ZABRAŁ-CAŁY-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KAŻDA-POMOC!!?p=17599560#post17599560

 3. Jakaranda

  CACIB Opole, 30.04-1.05.2011

  [quote name='Klementynkaa']durne pytanie - ringi sa w hali czy na powietrzu??? bo nie wiem w co się ubrać!!![/QUOTE] I tak i tak. W hali jest kilka ringów, większość pod chmurką
 4. Jakaranda

  klub

  [quote name='agnieska']Jest specjalny cennik dla hodowców i sportowców, najlepiej napisać do polskiego dystrybutora.[/QUOTE] Skorzystałam z rady i jutro mam dostać cennik. Moje suki się tą karmą zajadały i jak ceny będą dla mnie do przyjęcia to wracamy do tej karmy.
 5. Jakaranda

  Przysmaki Fish4dogs

  Mają też kilka zestawów przysmaków + małe opakowanie karmy, którą również można stosować jako przysmaki. Cenowo wychodzi korzystniej niż zamawianie oddzielnie. Zamówiłam i jutro lub w poniedziałek mam dostać.
 6. Jakaranda

  Katowice 2011

  Do jutra pierwszy termin z obniżoną opłatą! Warto skorzystać z okazji. Zostało zgłoszonych wiele pięknych psów. Wystawa zapowiada się ciekawie.
 7. Jakaranda

  Maltańczyk - pytania o hodowlę.

  Jeżeli planujesz zakup szczeniaczka dopiero za pół roku to "po drodze" masz wystawę w Katowicach. Przed wystawą sprawdź na planie sędziowania na którym ringu i o której będą wystawane maltańczyki, przyjedź wcześniej, zostań dłużej i porozmawiaj z wystawcami o rasie, o hodowlach. Do marca już i tak zdobędziesz trochę wiadomości, więc nie będziesz nowicjuszem w temacie. Życzę powodzenia
 8. Jakaranda

  Chorzów - 12.09.2010

  A ja już mam uwagę do obsady sędziowskiej w IX grupie. Brabantczyki sędziuje pan Rafał First, pozostałe rasy, a więc gryfoniki brukselskie i belgijskie - pani Dorota Ząbek. Te trzy rasy można ze sobą kojarzyć i w miotach rodzą się wszystkie trzy rodzaje gryfoników. Jaki sens rozdzielać je na dwa różne ringi? Żeby wystawcom urozmaicić życie?
 9. Jakaranda

  Gryfonik + OFF

  To straszne, że gryfoniki też trafiają do schronu. Czy coś więcej o nim wiadomo: stosunek do dzieci? kotów? innych psów? I jak długo jest w schronie? Jakieś zdjęcia są może? To wszystko jest ważne, jeżeli chce się psu pomóc.
 10. Jakaranda

  Gryfonik + OFF

  A które to zdjęcia (licząć od pierwszego brabantczyka)?
 11. Jakaranda

  Gryfonik + OFF

  Jak ktoś chce gryfonika bez bródki to przecież są brabantczyki:lol:. Moja sunia nazywa się Maruszka od Wilmy. Na razie była na dwóch wystawach w szczeniakach. Jesienią trochę z nią pojeżdżę po okolicznych wystawach. W galerii umieściłam zdjęcia z ostatniego weekendu jak mała łowi rybki. I złowiła;)! Trochę zdjęć gryfoników z wystawy katowickiej jest tutaj [URL]http://s283.photobucket.com/albums/kk294/Jakaranda_01/KATOWICE%20CACIB%202010/?start=20[/URL] [SIZE=1](chciałam umieścić na forum gryfonikowym ale nie napisałam odpowiedniej ilości postów, więc nie mogłam)[/SIZE]
 12. Jakaranda

  Gryfonik + OFF

  Mała ma swój album [URL]http://s283.photobucket.com/albums/kk294/Jakaranda_01/MARUSZKA/[/URL] faktycznie już zarosła i nadaje się ponownie do skubania.
 13. Jakaranda

  26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa

  Tak. Zdjęcia 3 -10 przedstawiają pinczery średnie ale tylko ten był wystawiany. Rudy pinczer na zdjęciach jest synem suki ze zdjęcia nr 3.
 14. Jakaranda

  26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa

  Fajnie, że trafiłam na forumowego psiaka:lol:. Pozdawiam
×