Jump to content
Dogomania

amstafflove

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About amstafflove

 • Birthday 08/18/1988

Converted

 • Location
  warszawa
 • Occupation
  psycholog

amstafflove's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Zwracam się z ogromnym apelem o znalezienie nowego domu dla ślicznej i naprawdę bardzo mądrej 4 letniej suczki ! Niestety psina ucieka z posesji właścicieli i spaceruje po okolicy. Jest to związane z nieszczelnym ogrodzeniem, którego na razie nie można uszczelnić, właściciele też nie mają czasu by pilnować jej cały czas. Ucieka, gdy się nudzi. Były już mandaty, gmina teraz podjęła bzdurną decyzję o odstrzeleniu wszystkich wałęsających się psów. Suczka jest totalnie łagodna - idealna dla dzieci, bardzo posłuszna - słucha komend, bardzo korna do człowieka. Nie bardzo lubi spać w domu, dobrze czuje się na dworze, ale była przez rok w bloku. Przychodzi na zawołanie, potrafi chodzić bez smyczy przy nodze i na smyczy też, podaje łapki, zagania (!) psa, który oddala się od grupy, naprawdę to bardzo mądry i jednocześnie miły pies Błagam, pomóżcie! Może znacie kogoś, kto szuka przyjaciela? Może ktoś ją przygarnie, dobrze dogaduje się z innymi psami, kota "swojego" toleruje, jak z innymi - nie wiem. Jestem w stanie opłacać utrzymanie suczki, gdyby nie moje zazdrosne psy chętnie bym ją sama przygarnęła bo to naprawdę jeden z bardziej uroczych psów, jakie poznałam :( Dowiozę suczkę do każdego zakątka Polski, byleby tylko trafiła do dobrego i kochającego domu.. Tel. 694 674 845 lub e-mail : [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>
 2. Zwracam się z ogromnym apelem o znalezienie nowego domu dla ślicznej i naprawdę bardzo mądrej 4 letniej suczki ! Niestety psina ucieka z posesji właścicieli i spaceruje po okolicy. Jest to związane z nieszczelnym ogrodzeniem, którego na razie nie można uszczelnić, właściciele też nie mają czasu by pilnować jej cały czas. Ucieka, gdy się nudzi. Były już mandaty, gmina teraz podjęła bzdurną decyzję o odstrzeleniu wszystkich wałęsających się psów. Suczka jest totalnie łagodna - idealna dla dzieci, bardzo posłuszna - słucha komend, bardzo korna do człowieka. Nie bardzo lubi spać w domu, dobrze czuje się na dworze, ale była przez rok w bloku. Przychodzi na zawołanie, potrafi chodzić bez smyczy przy nodze i na smyczy też, podaje łapki, zagania (!) psa, który oddala się od grupy, naprawdę to bardzo mądry i jednocześnie miły pies Błagam, pomóżcie! Może znacie kogoś, kto szuka przyjaciela? Może ktoś ją przygarnie, dobrze dogaduje się z innymi psami, kota "swojego" toleruje, jak z innymi - nie wiem. Jestem w stanie opłacać utrzymanie suczki, gdyby nie moje zazdrosne psy chętnie bym ją sama przygarnęła bo to naprawdę jeden z bardziej uroczych psów, jakie poznałam :( Dowiozę suczkę do każdego zakątka Polski, byleby tylko trafiła do dobrego i kochającego domu.. Tel. 694 674 845 lub e-mail : [email protected]
 3. [quote name='Aleksandra95']Jeśli macie facebooka, to tam jest grupa, gdzie możecie się umawiać na spacery :) [URL]https://www.facebook.com/groups/psiespacerywawa/[/URL][/QUOTE] Dziękuję za linka, chętnie skorzystam :)
 4. Właśnie lęk separacyjny został wykluczony bo ona raczej nie jest psem jednego pana. Wszędzie się odnajduje i wręcz uwielbia u nich przebywać, za teściową też chodzi krok w krok i wydaje się tam bardzo zadowolona. Myślę jednak, że zadowolona może niekoniecznie oznaczać zrelaksowana bo pies ciągle chce coś robić, ciągle jest pobudzona , rzadko po prostu leży i odpoczywa..
 5. Witam, czy oferta jest nadal aktualna? Czy podejmie się Pani opieki nad przesympatyczną amstaffką z adhd na majówkę?
 6. Ja polecam dół przy cytadelii na Żoliborzu. Są godziny kiedy jest pełny ale często gdy chodzę ok. 12 jest tam pusto. Pies biega, teren jest w dole więc nie ma rowerzystów i dzieci a jedynie duża zielona przestrzeń i ewentualnie kilka psów. Jest tutaj ktoś chętny na wspólny spacer w okolicach Żoliborza/ Bielan?
 7. witam, moja suńka amstaffa ma 2 lata, nigdy nie była na szkoleniu, szkoliłam ją zgodnie z metodami treningowymi ale przyznam, że nie poświęcałam temu bardzo dużo czasu. Jest kochana i generalnie grzeczna ALE... no właśnie. Jest cały czas bardzo pobudzona. Chodzi za mną krok w krok, szybko reaguje na dźwięki,próbuje kompulsywnie dogonić swój ogon, potrafi godzinę ujadać przy bramie, na powitanie strasznie skacze [ nie jestem w stanie jej tego oduczyć, nie skacze już na mnie ale na innych jej się zdarza..] , cały czas w ruchu, długie spacery nie są w stanie jej zmęczyć [jedynie po pływaniu ma dość na resztę dnia] . Jeden weterynarz zaproponował wstrzyknięcie jej hormonu ciążowego a później sterylizację. Nie jestem przekonana do pierwszego, sterylizację planuję. Drugi vet zdiagnozował nadpobudliwość i proponuje leki , podobno bezpieczne... Jest jeszcze jedna zagadka. W mieszkaniu zachowuje bezwzględną czystość , ale gdy czasem zostaje u teściów to załatwia się w domu. Czy to może mieć związek z tym, że tam nie ma usystematyzowanego planu dnia, tylko wychodzi na dwór kiedy ma ochotę ? Może to ich dieta jej szkodzi? [ja karmię ją kulkami i mięsem z kaszą a tam dostaje makaron z mięsem lub rybą ]? Może to znaczenie terytorium [teściowie mają drugiego psa, ale swietnie się z moją dogadują] jeśli ktoś ma pomysł lub sugestie odnośnie moich problemów, chętnie przeczytam.
×
×
 • Create New...