Jump to content
Dogomania

flashka-g

Members
 • Content Count

  5186
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by flashka-g

 1. [quote name='cockermanka']Muszę pochwalić organizatorów - nie wiem,czy nasze wpisy tutaj coś pomogły - ale w tym roku ochrona (stewardzi) była naprawdę ok.
  [/QUOTE]


  Rano super, wszyscy ochroniarze itd chętni do pomocy w wnoszeniu klatek po schodach na antresolę. Ale po godzinie 14 graniczyło z cudem znaleźć chętnego do pomocy. Pan ochroniarz, którego poprosiłam o pomoc powiedział że nie może mi pomóc bo nie może opuszczać stanowiska swojej pracy ani nie może nikogo wezwać. Stał obok i nic nie robił, a wystarczyło tylko pomóc znieść klatki itd po schodach na dół. W końcu pomógł nam dopiero po jakiś 10 minutach gdy ktoś z stoisk handlowych, przyszedł zbulwersowany że jak mu nie wstyd stać i patrzeć jak kobiety i dzieci się męczą żeby znieść takie ciężary bo hala nie przystosowana do takich imprez w ogóle.

 2. [quote name='cockermanka']
  Albo weźcie ich na jakąś porządną odprawę...czy co...albo zmieńcie firmę ochroniarską. Na żadnej wystawie nie ma tak nieżyczliwej wystawcom ochrony...i nie chodzi mi o jakieś cuda wianki...ale w ubiegłym roku klatka na kółkach utknęła mi w jakimś dołku przy wejściu na wystawę (wewnątrz 4 cockery). Grupa ochroniarzy z lubością napawała się widokiem niemłodej pani walczącej żeby wykulac tę ciężką klatkę...
  [/QUOTE]


  Ja to nigdy nie zapomnę, jak kiedyś ochrona kazała psy w piątku ( Yorki) zostawić w samochodzie ( dobrze że człowiek nie przyjechał np. pociągiem) przy kilku stopniach na plusie na cały dzień, bo na sobotę nie wpuszczają na teren wystawy z psami zgłoszonymi na inny dzień. Jeszcze się szarpali z wystawczynią, że nie wpuszczą, w końcu pamiętam że ktoś z szefostwa oddziału czy organizacji tam został powiadomiony i wpuścili. Po prostu wstyd. Widzę że dalej nic sie nie zmieniło.

  Mam nadzieję że w tym roku będzie jak zwykle miło i sympatycznie:)

 3. Faktycznie mnie również mile zaskoczyła organizacja. Zaparkowaliśmy ok. 5.30 bez żadnych problemów za darmo pod hotelem expo, bramy otwierali punkt 6.Tak samo z wyjazdem nie było żadnych komplikacji ( wspominając europejkę- tam była tragedia). Zero problemu z miejscem, prądem itd. Ringi mogłyby być ciut większe, ale nie narzekam. Na klubówce był jeden olbrzymi. Tak więc ogromne brawa dla organizacji:)
  Nasze siberiany z drugiego miotu w klasie szczeniąt w psach 1, 2, i 3 lokata na kilkanaście w klasie oraz BOB Puppy na WDS i parę innych sukcesów.

 4. Właśnie też najbardziej się obawiam tego parkingu, po wspomnieniach z europejki. Na potwierdzeniu jest napisane że wstęp na teren wystawy od 6.00, więc mam nadzieję że parkingi tez będą otwarte już od 6. Bo planuje być tam przed 6, żeby nie przeżywać powtórki z europejki. W prawdzie sędziowanie zaczyna się dopiero o 11, ale lepiej działać na spokojnie. I ciekawe ile ten parking będzie kosztować.

 5. A co jakby była powódź to by też wystawy nie odwołali, ringi rozstawili i kasę zgarnęli bo za duże koszta odwołania albo przeniesienia wystawy? To jest moim zdaniem brak szacunku dla wystawców. Wstyd i tyle. Całe szczęście że w ostatnim momencie mnie tknęło i nie wysłałam zgłoszeń.

 6. [url]http://www.zkwp.katowice.pl/ps_pt.pdf[/url] plan sędziowania z małymi błędami ( w klasie championów jest umieszczona Oliwia Dotyk Północy, a ona powinna być chyba w pośredniej)

  Suki
  Klasa szczeniąt
  Kailua LATRANS CHIC
  Klasa championów
  KAILUA de Ciukci

 7. Widać kierujemy się ku średniowieczu. Zamiast promować naszych handlerów, co za tym idzie nasz kraj, ich talenty dzięki czemu mogą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności pędzimy ku wielkiemu... "SZAMBU". To że nasze prezenterki odnosiły takie sukcesy w randze światowej, mówię tu także o Crufcie to zasługa tylko ich startów za granicą. Brawo..... róbmy polski konkurs i polskie badziewie. Patrząc ze strony pedagoga ten konkurs nie ma w sobie już praktycznie nic pozytywnego, a jak widać będzie tylko co raz gorzej. Przykro jest patrzeć jak psują to ludzie co pojęcia nie mają jak to jest uczestniczyć w tej ZABAWIE, bo nigdy nie brali w tym udziału z drugiej strony.

 8. [quote name='izabela.szczepaniak']A teraz co do wystawy to naprawdę niewiem kto ustawia ringi ale ktoś jest nie poważny. U małych piesków trawsko takie że musiały skakać zaś u psów które muszą się rozbiec żeby pokazać ruch to robiły po 2-a kroki i zakręt.

  [/QUOTE]


  A do tego tyle terenu wolnego na około! Jeszcze ten cudowny parking, który w ulewie zamienił się w bajoro. A inteligencja ludzi którzy mieli problemy z parkowaniem i jeżdżeniem do przodu i do tyłu co by bardziej rozjechać przejście dla pieszych była porażająca. A najlepsze to, że nam nawet nie pozwalano zrobić zdjęć na trawie stadionu póki było sucho, a potem na tej trawie stały samochody. No ale widocznie to już nie problem? Nam nie pozwolono rozstawić się przy bramie wjazdowej z namiotem, co oczywiście zlekceważyłam, gdy zobaczyłam że wszyscy się rozstawiają tak czy siak przy samochodach. Po co organizować ring honorowy na stadionie, po którym nawet nie można swobodnie chodzić? Tyle terenu było wolnego, a trybuna do niczego tak nie była potrzebna.

 9. [quote name='Lofty']tak szczególnie bieganie równoległe 5 psów york, seter, walijczyk, chart i pudel toy:)
  i pretensje ze nie równo psy idą - mistrzostwo świata.
  Takiego lekceważącego podejścia do sędziowania BIS-a jak to w wykonaniu tego sędziego nie widziałam jeszcze :( to przykre ale dla mnie dobre wychowanie nakazywało by przynajmniej oglądniecie każdego psa.
  Ale może to moje subiektywne odczucia :)[/QUOTE]

  Myślę, że to nie tylko Twoje odczucia, bo śmiech z loży sędziowskiej przy tym całym wyborze dał chyba wszystkim oglądającym coś do zrozumienia. No szkoda, że takie coś odbywa się za nasze pieniądze. Ale widać ile to wszystko jest warte:shake:

 10. [quote name='Złośnica']miło było Cię poznać Izo :p

  u mnie wystawa udana, RUSSIAN ROULETTE Hexeside [B]Zw. młodzieży, Najlepszy Junior, BOB [/B]orazukończyła Młodzieżowy championat :razz: a weteran wizął 2 miejsce na BISie weteranów :p:p:p

  i mam pytanie czy ktoś ma może zdjęcia z tego BISa?[/QUOTE]


  Ja mam:):) niestety tylko takie... [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/177516_3973482786159_2005727810_o.jpg[/url]

  A nasza ekipa BIS BABY, BIS WETERAN i BOG :)

  Ale najbardziej podobała mi się konkurencja głównego BISa:):evil_lol:

 11. [B]Monalisa[/B] oby się pogoda sprawdziła, było by idealnie:)

  [B]Izabela [/B]ja tradycyjnie siberiany i jeszcze mam cockerkę amerykańską. A o świcie pisałam, bo dostałyśmy tylko dwa potwierdzenia i 1 numerek a na 3 dogłaszanego na inne nazwisko jeszcze nic nie przyszło, więc trzeba będzie to wyjaśniać, A jeżeli by się trafiło że wszystkie psiaki wchodziły na ring później to nie będzie trzeba być całkiem od rana na nogach.

 12. Nasze maluchy w prawdzie już nie w Polskich rękach, ale wyhodowane w Polsce, tak więc się chwalimy:

  Siberian Husky
  Kailua SHARP SHOOTER- Młodzieżowy Zwycięzca Świata

  a jego brat

  Ch.CAN Kailua SNOWMIST CARBON- V-ce Młodzieżowy Zwycięzca Świata


  a ich tatuś Zw. Świata, BOB & BOG:):)

  Dla nas to olbrzymi sukces, cieszymy się że maluszki podbijają cały świat:)

 13. W imieniu swoim i Gosi dziękujemy bardzo za gratulacje. Chłopaki przeszli samych siebie w tym dniu.. a Tatuś jeszcze bardziej:)

  Bardzo się cieszymy jeszcze że po długiej przerwie nasza totalnie łysa i rozbrykana KAILUA de Ciukci weszła do finałowej 8 w klasie championów, oraz że córeczka Kailua SWEET SEDUCTION znalazła się w najlepszej piątce w klasie młodzieży w bardzo silnej konkurencji:)

  Wspaniałe przeżycia niesamowicie pobudziły teraz nasz kynologiczny zapał.

  Gratulacje dla całej polskiej ekipy!!! OBY TAK DALEJ!!!:iloveyou::terazpol:

×
×
 • Create New...