Jump to content
Dogomania

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/30/21 in all areas

 1. Zmiany, zmiany .... u Marcelka ! Dziś Marcelek wyrusza do osoby dobrze wszystkim znanej na dogo, która podjęła się wyzwania wyprowadzenia naszego urwisa na prostą. Jak dla mnie niesamowita osoba, która potrafi zdziałać cuda w przeciągu paru dni ;) WiosnaA :) :) :) Zamówiła kojec, który będzie służył Marcelkowi na początek i załatwiła transport przez całą Polskę za jedyne 580 zł. Marcelek u wiosny znalazł BDT !!! Musimy tylko znaleźć finanse na karmę i weta, ewentualne wizyty behawiorysty, gdyby Marcel okazał się jednak twardszym orzeszkiem do zgryzienia ;) Mu
  9 points
 2. Zadzwoniłam do państwa. Szaman na dzień dobry obsikał meble. Tylko raz, więcej się nie powtórzyło. Jest bardzo podekscytowany, ciągle chodzi, zagląda, wącha. Ogon w ruchu cały czas. Był na trzech spacerach, zrobił co trzeba. Ciągnie na smyczy jak parowóz. Z pieskami się wącha, chce się bawić. Chodzi za panem Adamem krok w krok. Mam obiecane zdjęcia i informacje. Imię Szaman zostaje, pani stwierdziła, że do niego pasuje. Pan na włościach
  4 points
 3. Wydaje mi się, że koniecznie trzeba tę dobrą energię i troskę przez pamięć o Feniksie wykorzystać do ratowania następnego pieska. Rozmawiałam z Mari i doszłyśmy do wniosku, że poproszę Tolę, żeby wybrała pieska, który zamiast Fenisia mógłby pojechać do Kikou. Poprowadzę wątek natomiast bez Waszej pomocy sama sobie nie poradzę z opieką nad pieskiem. Dlatego bardzo Was proszę o wsparcie, obecność na nowym wątku i utrzymanie deklaracji.
  4 points
 4. Guzik prawda. To tylko szoł mast goł on. Nie mam słów na współczucie Asi, mari, Tobie też. Od początku czułam, że umrze piesunio, ale MIAŁ DOM!!! Umarł spokojnie w domu. Przez chwilkę ostatnią nie bał się niczego, zawierzył swój los dobremu człowiekowi, zdążył. Spotkacie się kiedyś.
  3 points
 5. 3 points
 6. Serdecznie dziękuję za wsparcie. Jak tylko będzie wiadomo jaki piesek pojedzie do Kikou, założę nowy wątek i powiadomię. Skarbnikiem nowego pieska zostanie nasza kochana Elik, którą udało mi się ubłagać, żeby poprowadziła finanse. Bardzo dziękuję Elik
  3 points
 7. Zafunduje Tuptusiowi Cardisure na miesiąc.Poprosze tylko konto na które mogę wpłacić pieniądze.
  3 points
 8. Na to się zanosi. Domek sprawdzony, Pani Chesterka poznała. Robi mu w tej chwili cała wyprawkę. Zakupy są przemyślane - posłanie, na którym będzie się mógł wyciągnąć swobodnie, miski na stojaku, żeby nie musiał się schylać, smaczki, karma na początek taka sama jak w je w hotelu, zabawki najrózniejsze, szelki na spacery, szelki na podróż samochodem, mata samochodowa... No wszystko będzie miał:)
  3 points
 9. Jest zmiana.Jednemu kocurkow jajka "się schowały" Ivo,Leo i Iwa. Koteczka Iwa we wczesnej ciąży.Bylby duży miot. Koszt zabiegów-310 zł. Odetchnęłam.
  3 points
 10. Już wiadomo-kocurek i dwie koteczki. Iva Ivo i Lea Bgra zostałaś matką chrzestna.Hi,hi hi-masz trojeczke.
  3 points
 11. głowa do góry... NIech Cie ucieszą dobre wieści z domu Zabki :D sunia wpasowała się idealnie, czuje że ją bardzo pokochali, chociaż dopiero 2 dni minęły, ale jest piękna energia w tym domu-do Żabki :) Co ciekawe- imie zostaje !! Pan stwierdził, że pasuje do niej idealnie :D Trochę mnie martwi bo u Pana pojawila sie lekka alergia....Prawde mówiąc, było takie podejrzenie przed adopcją...ale jak to sam okreslił- bierze to na siebie. Oby tylko ta alergia się nie pogłebiła...bo tak widać że przypasowali do siebie wszyscy....
  3 points
 12. Skoro chłopak jest już poza schronem,to uznałam,że musi mieć szansę,że trzeba próbować zmienić jego życie:(...jak nie uda się u mnie,to szukać pomocy dalej. Nie będę mogła niestety mu tyle czasu poświęcić co Moriskowi i warunki lokalowe będzie mieć inne :(...ale nudzić się mu nie pozwolimy:) Marcelek ma przyjechać w okolicach 23.
  2 points
 13. Machanie łapkami przed spankiem :) Kolację zjadł z apetytem nie musiałam karmić..., miseczkę wylizał :) Tablety w mokrej karmie wcina bez problemu
  2 points
 14. Alez rewelacyjne wieści. Wierzę, że doświadczenie Wiosny z prawdziwymi dzikuskami i tutaj zaprocentuje ♡ Dzielna, odważna Kobieta!!! Brawo i już zaciskam kciuki za całokształt.
  2 points
 15. 2 points
 16. Mari, dzięki Tobie przeżył najpiękniejsze 23 dni w swoim życiu. On nie zastanawiał się, jak długo to będzie trwało. Po prostu, cieszył się, że trafił do Nieba, pachnącego naleśnikami, bezpieczeństwem i miłością....
  2 points
 17. To dobry czas dla tych biedaków. Po tylu latach w schronisku wreszcie czeka ich życie w swoim domu. Powodzenia chłopaku!
  2 points
 18. Ja też pomogę, Dunaj chłopaku trzymaj się !
  2 points
 19. Pan Boryska wysłał pozdrowienia i parę zdjęć. Borysek już niestety nie widzi całkowicie na jedno oczko, na drugie też bardzo słabo, ale ma oparcie w psich kolegach, są dla niego przewodnikami. Poza tym słyszałam ochy i achy :) Cudowny, bardzo mimiczny, wdzięczny i bezproblemowy. Dobry humor go nie opuszcza i nieźle się trzyma jak na swój wiek i stan zdrowia :) Buziole od Boryska ♡
  2 points
 20. 2 points
 21. 1 point
 22. O jakie dobre - świąteczne wręcz - wieści o Pikselku :))
  1 point
 23. To cudowne, że Wiosna zaopiekuje się nad Marcelkiem. Nie mógł lepiej trafić, jej doświadczenie i wielkie serce na pewno pomogą wyjść Marcelkowi z traumy. Przecież Moriska dzikusa też wychowała:) Ogrom pracy i trudności czeka i Marcelka i Wiosnę, jednak wierzę, że Marcelek dostał niepowtarzalną szansę, żeby wyjść na prostą. Oczywiście dołożę do skarbonki Marcelka, bo biedaczek potrzebuje pieniążków na nowej drodze życia. Trzymajmy kciuki za szczęśliwy transport:)
  1 point
 24. Ja też często o nim myślę. Zawsze kiedy widzę zdjęcia psa który jest szczęśliwy nawet w przytuliskowym kojcu, a potem ktoś adoptuje psa i nagle twierdzi że pies jest chory, agresywny itp. to nie mogę pozbyć się myśli że to ten człowiek sprawił że pies tak reaguje. Oczywiście wiem że różne rzeczy się dzieją, ale zawsze moją pierwszą myślą jest że ktoś psa skrzywdził, a zwłaszcza biorąc pod uwagę jak opisywałaś kontakt z tymi ludźmi, ich zachowanie. Nie wiedziałam że w przytulisku aż tyle czasu byłby sam, myślałam że tylko w weekendy nie ma tam nikogo... Szkoda psiaka, on w tej fundacji zma
  1 point
 25. Dziewczyny na spokojnie. Spróbuję zrobić jakiś bazarek cegiełkowy i fantowy również. Anecik podsumuje mnie pewnie dzisiaj, nie chcę jej teraz zawracać głowy póki Marcel nie wyjedzie. Dzisiaj sprawą priorytetową jest szczęśliwa podróż Marcela. Bardzo się stresuję ... Będę Was na bieżąco informować o wszystkim.
  1 point
 26. Jest ryzyko jest zabawa:) Super też jest jak Ci się kontenerek otworzy:)I kota musisz łapać:)
  1 point
 27. Powodzenia kociaczki :)
  1 point
 28. 1 point
 29. Super zdjęcia z chłopczykiem. Mam poczucie, że Heidi rozkochała w sobie rodzinkę i sama ją też pokochała.
  1 point
 30. Kochana, bardzo bardzo Ci dziękuję!!! :) Ja na pewno będę częstym gościem na wątku i mam nadzieję, że wszyscy, którzy tak pomagali Fenisiowi też. Bo to będzie NAJLEPSZE Jego upamiętnienie.
  1 point
 31. U Tosi też to jest postępujące.Te zawieszenia zaczęły się jakiś czas temu.Zdarza się,że wracam z pracy do domu,to ona stoi przedpokoju i patrzy w ścianę.Nawet nie zauważa, że wróciłam.Dopiero jak ja pogłaszcze to "wraca". Z tymi omdleniami to straszne musi być.Bardzo Ci współczuję,ja bym chyba osiwiała że strachu. Kupiliśmy jej matę węchowa.Jak widzimy, że zaczyna się nakręcać,to cyk...kabanosik w matę i szuka. Starość to Bogu nie wyszła, zarówno u ludzi jak i u zwierząt.
  1 point
 32. Bardzo Wam dziękuję że zaglądacie do Gucia :D. A w tym tygodniu miałam pierwszy telefon , a dzisiaj spacerek zapoznawczy. Pani z 7letnim synkiem, w kamienicy w wynajmowanym mieszkaniu ale ze zgodą właściciela na zwierzaki. U mamy pani jest piesek, tam by zostawał Gucio w razie wyjazdu, choroby itp pani. Pani miała kotki. Pani długo głaskała Gucia. Gucio oczywiście zaprezentował się wzorowo, spokojny kulturalny piesek, który rewelacyjnie idzie na smyczy. Oczywiście miał minę - ale mamo, nikomu mnie nie zamierzasz oddawać, prawda ?
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...