Jump to content
Dogomania

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/28/21 in all areas

 1. Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Za obecność, za pomoc, za wsparcie, troskę o Feniksa. Za wszystkie posty, rady, dobre myśli. Bez Was nie udałoby się go zabrać. O Mari i Aśce, które tak mocno się zaangażowały, aż trudno napisać, aż trudno znaleźć słowa wdzięczności. Dały Mu tak bardzo dużo, dały mu namiastkę normalnego życia. Bardzo trudno się pogodzić z tym, że Fenisia już nie ma. Nie zdążyłam go poznać, nie zdążyłam podrapać za uszkiem. Ale od pierwszej chwili kiedy o nim usłyszałam od Alaskan, od kiedy go zobaczyłam na zdjęciu, wiedziałam, że nie mogę go tam zostawić. Opuścił to koszmarne mie
  12 points
 2. Agatko, bez Twojej decyzji, bez przejęcia się Jego losem, nie byłoby całej reszty. To Ty wstrząśnięta widokiem udręczonego Psa, podjęłaś decyzję o zabraniu Go z tego podłego miejsca. Dziękuje Ci. Podejrzewam, jak bardzo jest Ci ciężko. Przytulam do serca. Nie dało się dać mu dłuższego życia w godnych warunkach, ale, co bardzo ważne, nie konał w samotności i bólu w tej mordowni. Dzięki Ci za to.
  7 points
 3. Sezon wiosna - lato - jesień 2021 rozpoczęty :)
  5 points
 4. I jeszcze takie zdjęcia otrzymałam; Belmondo ma podwójne zabezpieczenie nawet w ogrodzie. Minka jeszcze taka sobie...
  5 points
 5. Biedna Marysia :( :( :( Sercem jestem z Tobą. Boleję nad tym co się stało, jak wszyscy, którzy pokochali Fenia, ale, jak mówi Marysia, pomóżmy innemu psiakowi, dla którego nie jest jeszcze za późno. Moją deklarację 50,00 zł stałej od mojej znajomej Agnieszki, przekazuję na psiaka, którego chciałaby ocalić Marysia. TESTAMENT KOCHANEGO PSA. Ludzie, nim odejdą, zapisują w testamencie swój dom i wszystko, co mają tym, którzy zostają. Gdybym mógł swoimi łapkami zrobić to samo, moja ostatnia wola wyglądałaby tak: · - mój szczęśliwy dom, ·
  4 points
 6. Mogę zaproponować imiona? Nie znamy jeszcze płci kotów, więc może Iva/o, Ivo/a i Lea/o Roboty ci nie zazdroszczę, spodziewam się jak "pachnie", dobrze, że to w drugim mieszkaniu, chyba potem pomoże tylko remont. Ciężko z tymi flejtuchami ;) na dworze bidy żyły 9 m-cy to nikt się nie spodziewał, że będzie łatwo. Kocham Cię Guccio wiesz :)
  3 points
 7. Kotki zrobiły bajzel w kenelu.Zwirek z wodą to nieciekawa kompozycja.Na próbę kupiłam silikonowy.Zobacze jak to cenowo wychodzi bo batonitowego idzie bard,o dużo.Mam też więcej paskudnych zapachów.Koty są już dojrzałe i pewnie dlatego.Zapowiadaja się na miziaki.
  3 points
 8. Państwo zakochani w suni. Pani goniła męża w pracy, żeby mu pokazać zdjęcia . Mi mówiła , że wyszła z dołka dzięki Jaffie po śmierci poprzedniej suni. Pan chodzi z nią na długie spacery. Zameldowała się w łóżku. Apetyt dobry. Oby tak dalej.
  3 points
 9. Właśnie dostałam od pani informację, że już wrócili i że wszystko dobrze. Oliverek zjadł z apetytem udko kurczaka z kiełkami brokuła. Teraz psy śpią coraz bliżej siebie... Oliverek to teraz Cookie, za 2 tyg. pani wybiera się z nim do groomera.
  2 points
 10. Mam też filmiki z domu obu suczek i tutaj znowu poproszę Bogusik, jak znajdzie chwilkę, to wstawi. Dziewczyny są urocze, trafiły do świetnych ludzi, na pewno szybko nadrobią ten stracony czas na łańcuchach. Ja bardzo dziękuję wszystkim, którzy tutaj do nas zaglądali, wspierali cennymi radami, kibicowali, wspierali finansowo, bazarkami, pomagali w ogłoszeniach, bo bez Was nie byłoby tego sukcesu. Murce dziękuję za przyjecie dziewczynek i za opiekę. Czekam na końcowe rozliczenie. Tymczasem zmieniam tytuł i zapraszam do dalszego odwiedzania wątku, bo informacje i zdjęcia
  2 points
 11. W domu bardzo grzeczny ale na spacerze nadal próbuje swoich sztuczek ,) Nie ma zmiłuj się... ja wybieram trasy. Siada..., ostentacyjnie odwraca łepek - on nigdzie nie idzie ,) Muszę podnieść za dupcię :) Głowa prawie na ziemi i leeezie...., za chwilę coś wyniucha i już idzie normalnie. Spacery lubi..., nawet bardzo, na szczęście :)
  2 points
 12. Wyjaśnię niezorientowanym-wiesniak to mój ukochany pies Buliinek adoptowany od Ewu.
  2 points
 13. Ale ja się poryczałam że wzruszenia.W życiu bym nie pomyślała,że tyle dobrych dusz wkoło mnie, chociaż tak daleko jesteście. To takie dobre ryczenie...
  2 points
 14. brawo skarbniczka
  2 points
 15. Rozliczam bazarro. Sprawdźcie czy gdzieś się nie pomyliłam. rozliczenie Aska7- nr 45 - 10 +13 nadpł= 23 zł lunarmermaid - nr 6 - 10 zł, nr- 25 - 18 zł = 28 zł Livka - nr 36 - 15 +3 nadpł. = 18 zł mila-ada -nr 1- 15 zł, nr3 - 18, nr 13 - 15 zł, nr 37- 10 zł = 58 zł mgog- nr 34- 8 zł, nr 53 - 12 zł = 20 zł ona03 - nr 27 - 37,5 zł, nr 28 - 15 zł, nr 31 0 35,7 zł, nr 40 - 15 zł, nr 49 - 15 zł = 120 zł ------------------------ razem: 257 zł
  2 points
 16. Moja Kaśka, skarbnik pustego skarpetowego konta ;) z pozdrowieniami przesyła od siebie żwirek, 6x5 litrów.
  2 points
 17. fajne imiona
  2 points
 18. Pozdrawiam sciskam za wszystko
  2 points
 19. Boluś ma cudowne usposobienie, szybciutko rozkocha swój nowy domek :) pa w drodze, transport z tego co wiem się krystalizuje,żeby tylko nie zapeszyć.
  2 points
 20. Wybierałam się do schroniska, ale teraz po śmierci Feniksa nie dam rady, wybaczcie, za dużo we mnie złości i żalu.
  2 points
 21. :( Mari - sprawiłaś,że Fenix poczuł sie ważny,kochany,zaopiekowany,nawet ból zszedł na drugi plan...odszedł godnie,otoczony miłością i troską,jak domowy przytulas,a nie niezauważony w betonowym boksie. Dziękuję Mari,z całego serca dziękuję,ukłony dla Ciebie.
  2 points
 22. Dzisiaj rozmawiałam w sprawie wizyty p.a dla Bolka ze znajomą Bgra.Wizyte zrobi. Pani,która chce Bolusia zapewnia,że decyzji nie zmieni i poczeka.
  2 points
 23. Jeśli w poniedziałek zaiskrzy, to Szaman pojedzie. Domek sprawdzony, miał psa od Murki. Piesek odszedł 3 tygodnie temu...
  2 points
 24. Wszystkie macie rację, bo wszystkie chcecie dla Fenisia jak najlepiej. Żal ściska straszny, że on aż w tak złym stanie. Nie wiem jaką decyzję podejmie mari, ale w każdej będę Ją wspierać. Wiecie co mi daje choć trochę pociechy w całej tej sytuacji? On nie jest w schronie! Wyobraźcie sobie, że on by tam został... i sam nadal musiałby być zdany na chorobę, cierpienie, nieludzkie traktowanie. Nikt by nie pomógł. Nikt nie ulżył. Jak dobrze, że on stamtąd wyjechał!
  2 points
 25. Ten miesiąc będzie trochę lżejszy, bo otrzymałam od jess wsparcie dla Argo: 300 zł:) Poza tym niezawodna p. Ania ze Szczekocin przesłała dla Argo dwa opakowania Lotensinu:) Kupiłam dla Argo Cimalgex (koszt 105 zł) oraz Rumen Tabs (11 zł):
  2 points
 26. Róża i Kaktus już zaszczepione na wirusówki, koszt 60 zł: Kotki można ogłaszać w dwupaku, bo świetnie się dogadują, razem bawią itd. A bardziej płochliwy Kaktus ma oparcie w Róży. Koteczka już potrafi mruczeć na kolankach:) Kaktus jeszcze nie mruczy i ogólnie ciężko mu zrobić fotki, bo ciągle się ulatnia w jakieś zakamarki, ale wzięty na ręce nie gryzie ani nie drapie.
  2 points
 27. Nad czym tu myśleć do końca kwietnia? nie wiem. Jeden dzień czy dwa to tak, ale miesiac? Trzymam kciuki za ten domek w Krakowie. Pies naprawdę bardzo ładny.
  1 point
 28. takich ludzi szukamy
  1 point
 29. Wczoraj zadzwoniła do mnie pani Miłej, że z sunią już dobrze, usg to potwierdziło. Pogoda w Szczecinie piękna, więc skorzystały z wiosennego ciepła i były na działce, którą Miła bardzo sobie upodobała. Życie toczy się dalej, musi. Pożyczyłam pani i suni zdrowia, poprosiłam, aby dziewczyny dbały o siebie, a czas zrobi swoje... Powiedziałam, że jesteśmy z nimi myślami.
  1 point
 30. 1 point
 31. Wizyta się odbyła. Generalnie państwu Szaman się spodobał, szczególnie pani. Państwo chcą jeszcze przemyśleć i ew pod koniec kwietna byliby skłonni przyjechać po Szamanka. Wyjaśniłam, że do tego czasu Szaman może być już wyadoptowany. Zwłaszcza, że w poniedziałek przyjeżdża pan Adam z Krakowa. Jesli zaiskrzy, to ja zdecydowanie jestem za domkiem w Krakowie.
  1 point
 32. Pomóc Feniksowi trzeba , żeby mu ulżyć , a nie dla zaspokojenia własnych potrzeb. Operowanie tak chorego i starego psa , po to żeby pożył , a właściwie się jeszcze pomęczył, dla mnie jest nieludzkie.
  1 point
 33. pozdrawiamy Pania Mame i Twoje cudowne stadko Agnieszko moze znajdzie sie Dobra Dusza co taka zbiorke poprowadzi,,zalozy
  1 point
 34. Inka wreszcie na właściwym miejscu :) Sunia jest bardzo inteligentna i bystra, w domu zachowuje czystość (do tej pory nie zdarzyła się jej żadna wpadka ); na smyczy chodzi już ładnie. No i rozkręca się - od wczoraj moje koty mają przechlapane: śledzi każdy ich krok i pilnuje porządku w domu, skończyło się łażenie i sikanie po szafkach kuchennych, bo po prostu wolą nie wchodzić do kuchni :) Sunia jest wesoła i lgnie do ludzi, a właściwie tylko do kobiet , od mężczyzn ucieka z podkulonym ogonkiem :( W poniedziałek została zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom, wczoraj odro
  1 point
 35. Andzia w domu czuje się bardzo swobodnie, od razu namierzyła piłeczki i miała tylko wielki problem z tym, że są dwie;) Koty minęła w korytarzu jak powietrze.
  1 point
 36. TheMagda, hodowla to hobby nie przedsiębiorstwo, nie sposób na zarabianie. Nie wyobrażam sobie tak nierównego i okropnego traktowania psa w każdej dobrej hodowli. Jest popyt jest sprzedaż. Nie mogę tego czytać co piszesz, nie mogę wyobrazić sobie jak Twoje psy czują się kiedy ta "pseudohodowczyni "do ciebie przyjeżdża. Nie rozumiem i nie zrozumiem. Obrzydliwe zachowanie. Nie każde schronisko jest złe nie każde to mordownia. A to co oferuje ta pseudo psom niechcianych, felernym to bestialsko na poziomie Radys. Masakra. Tylko mi jedno przychodzi do głowy Bije,pij
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...