Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/26/21 in all areas

 1. Tak, walczy! Tak się w nocy umawialiśmy i słowa dotrzymuje Wojownik mój kochany <3 właśnie wróciliśmy z kroplówki, fotki pstrykałam, bo wiedziałam, że na TAKIE fotki czekacie. Po przyjeździe położyliśmy Fenisia na trawce, trochę poleżał ( sam zszedł z koca), a po chwili....sam poszedł pod schody, nawet przednie łapki na pierwszym schodku postawił.... no ale do siebie na kocu jednak wrócił, po czym wstał, bo zgłodniał chłopak.... skutkują dobre rady kikou <3 dziękuję, Kasiu !!!!!!! Będzie usg i powtórzone badania, a ja nabrałam nadziei, że to tylko wieloletnia "symbioza" z robalami i toksyny przy odrobaczaniu tak mu jelita uszkodziły, potem chyba za dużo suplementów "na wszystko"... więc może to tylko stan zapalny jelit - oby! To taka moja własna "teoria nadziei", wet jest bardzo ostrożna i diagnoz nie stawia. Robienie biochemii teraz w trakcie leczenia zafałszuje wyniki i nie ma sensu, trzeba odczekać.
  6 points
 2. Tosia jest pod stałą opieką weterynarza.Czesto kontrolujemy jej problemy z tarczycą.Ostatnie wyniki krwi wyszły bardzo dobrze,tak samo mocz. Niestety trzeba zacząć się godzić z tym,że nadeszła nieuchronna starość.Ciezko mi na to patrzeć i nawet nie przyjmuję do wiadomości tego,że kiedyś może jej zabraknąć. Wszyscy ja strasznie kochamy,to taka nasza maskotka najpiękniejsza jest.❤️
  4 points
 3. Wiem mari, próbuję wczuć się w Twoje położenie, próbuję. Ty go widzisz każdego dnia, ja tylko zdjęcia które wstawiasz. Piszesz co parę dni o tym co Feniks wycierpiał bo to bardzo siedzi Ci w głowie. Sama nie mogę uwierzyć że on tam wytrwał. Nic dziwnego że został z niego przepraszam za słowo -wrak. Ale walczysz o niego na tyle na ile można, wszyscy to widzimy. Już jest odrobinę lepiej, będzie jeszcze odrobinę. Jesteśmy z wami, towarzyszymy wam myślami, naszą obecnością tutaj bo tylko tyle możemy. Pytasz elik "za co", dobre pytanie ...
  3 points
 4. Ciekawe kiedy Feniś ostatnio miał okazję leżeć na trawie..... Pewnie dawno temu, ale teraz ziemia jeszcze za zimna to zmykał do domu na wygodne posłanie , no i do michy. Mądrasek :-) Tak bardzo się cieszę że mu lepiej, to byłoby takie niesprawiedliwe gdyby nie zdążył nacieszyć się dobrym życiem.
  3 points
 5. Wizytę ogarnie w BB albo Terenia, albo ktoś ze Stowarzyszenia Braci Mniejszych, wieczorem powinnam wiedzieć.
  3 points
 6. Jedną sunię, jak pisałam, mogę objąć opieką finansową, robić ogłoszenia . Muszę spytać Anecik czy by przyjęła którąś. Czy wszystkie są szczeniakami? Jesteśmy po to na forum, by pomagać psom. A czy tym dziewczynom nie przydałaby się pomoc? Chociażby ciuszkami? Mam dużo różnych, porządnych, które nie sprzedały się na bazarkach. Może mogłyby pojechać .
  2 points
 7. Lilek nasz teren uważa za swój. Robi inspekcje sam, nie oglądając się na suczki. Podczas gdy one sikają ze szczęścia widząc za płotem psa sąsiada, Lilek obszczekuje go najeżony jakby mówił: to mój teren/harem ? Nie zbliżaj się. Żeby jeszcze do ludzi miał więcej zaufania.
  2 points
 8. Dwa kotki coraz śmielsze.Jeden nieufny ale zaczyna przyglądać się jak coś koło nich robię. Chodzą do kuwety ale zrobily w klatce mieszankę wylanaj wody i żwirku porozsypywanego. Apetycik mają.
  2 points
 9. Nie za piecem a pod kołderką :D U Pani Irenki lubił spać w łóżku przy nogach a teraz Panisko śpi ze mną plecki w plecki z główką na podusi :D Kochany urwis .)
  2 points
 10. Z Kurczakiem też mogą być. Bez paniki..., mam jeszcze puchy dla Promyczka., jest sucha karma. Damy radę..., nie przepłacajcie. Zostały puchy Roxi i teraz Promyczek je wcina. 2 zgrzewki kupiłam - przyjechały 17.02.
  2 points
 11. Cieszę się, że tutaj taka dyskusja, tylko mnie chwilami braknie czasu, aby zostać na forum na dłużej;). Do schroniska wybieram się w sobotę lub w niedzielę, na pewno będą zdjęcia.
  2 points
 12. Belmondo, państwo znaleźli go pod imieniem Koks, będzie miał bardzo dobry domek. Rodzinka to mama, tato, syn i córka. Mieszkają w ładnym domu w niemniej ładnej dzielnicy. Ogrodzenie ogólnie jest w porządku. Znalazłam jedną dziurę w siatce , ale nie przy ziemi i pan ma naprawić. Pani miała obawy czy Belmondo nie przejdzie pod bramą wjazdową na posesję, ale nie sądzę. Zmierzyłam wysokość luki pod bramą i ma 17 cm. Pies ma ok. 40 cm w kłębie, więc musiałby się spłaszczyć jak kot i przeczołgać. Państwo mają zamiar dobudować ogrodzenie tak , żeby ogród był oddzielony od części przed domem. Wiedzą, że Belmondo nie może sam zostawać na ogródku. Rodzina jest bardzo aktywna i szukała psa, który będzie mógł wyjeżdżać w góry. Robią to co tydzień. Córka, Agatka, która ma 11 lat jest wielbicielką psów. Ma mnóstwo książek o nich i wiadomości. Była z tatą na zakupach dla przyszłego pupila. Udzieliłam porady, a pani notowała. Dodatkowo wysłałam mejlem poradnik Sowy. Rodzina chce pojechać po Belmondo w sobotę.
  2 points
 13. No właśnie. Pani podobno super fajna, komunikatywna, bardzo słuchająca tego, co Anecik mówiła o Chesterku. On troszkę zestresowany, najchętniej śmignąłby na swoje posłanie. Lekko namówiony poszedł jednak z Panią i nawet się załatwił na spacerze. Po powrocie Chester od razu poleciał do swojego pokoiku, jedynego miejsca od lat, w którym jest bezpiecznie, ciepło i spokojnie. Pani bardzo go chce adoptować. Wzięła od Anety wymiary Chestera i zamówi mu szelki, posłanie i dobrą karmę. Nie widzimy przeszkód dla tej adopcji. Ponieważ pani w poniedziałek ma szczepienie, podjęłyśmy decyzję, że Chester pojedzie do niej 31.03 2 dni po jej szczepieniu. Lepiej, żeby czuła się dobrze i mogła poświęcić mu dużo czasu, stąd ta decyzja. Alaskan, pięknie dziękujemy za wielką pomoc w wybieraniu domku. Nie pomyliłaś się co do Pani:)
  2 points
 14. Ja mogę prowadzić wątek i robić ogłoszenia, jak będę dla jednej, to dla drugiej - razem - też dam radę.
  1 point
 15. Moim zdaniem był skrzywdzony. Nie powinien trafić do domu z małymi dziećmi - dziecko będzie chciało rzucić psu zabawkę, a on wpadnie w panikę.
  1 point
 16. prawie same nowe rozdziały ) w tym roku :) (na szczęście mąż stary
  1 point
 17. no i trafil sie super domek dla Chesterka :) a minke ma -co Oni znow chca ode mnie... czy Cheterek bedzie sam w domku?
  1 point
 18. Uratowane:) Natka dostała od Małgosi i Rafała 200 zł:) Mamy już w tej chwili kasę na opłacenie pobytu w marcu i jeszcze coś zostanie na przyszły miesiąc:)
  1 point
 19. Marta ma potwierdzony Covid i kwarantannę do 1 kwietnia. Podjęła decyzję, że Gucio u niej zostaje. Ma naprawdę duży i dobrze ogrodzony ogród. Gucio z Saszą swobodnie sobie tam biegają i jak się zmęczą, wracają do domu. Rozdzielenie ich byłoby dla nich gorsze niż brak spacerów do lasu przez kilka dni.
  1 point
 20. Tak to wygląda. Zadomowił się i walczy z każdym kogo uważa za wroga. Czyli z wszystkimi żyjącymi istotami. Pomyślałyśmy z Anecik o jakichś lekach. Sama nie wiem ... Kurczę, mam załamkę. Ten pies potrzebuje spokoju, miejsca gdzie będzie tylko on, bez innych zwierzaków. I człowieka, którego zaakceptuje. To takie moje luźne przemyślenia ... Może ktoś coś doradzi.
  1 point
 21. Zaglądam do księciunia z życzeniami zdrowia.
  1 point
 22. Wszystko dobrze. Od niedawna nawet ma towarzystwo w boksie, łagodnego dżentelmena; dobrze się dogadują, nie ma żadnych spięć (tak mi się wydaje, że to jednak Felka była bardziej charakterna). Pani wstępnie mówiła o sobocie jako dniu przyjazdu.
  1 point
 23. 1 point
 24. Pan Damian napisał, że Figo już na dobre się zadomowił. Ma swoich parę ulubionych miejsc, gdzie przebywa. Jednym z tych miejsc jest parapet. Bardzo go kochają i nie wyobrażają sobie już życia bez niego!!
  1 point
 25. Kiedy dostaję zdjęcia i wiadomości z domku Figo to serce zaczyna mi mocniej bić. Popatrzcie jaki to szczęśliwy pies
  1 point
×
×
 • Create New...