Jump to content
Dogomania

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/12/21 in all areas

 1. Przyjadą w czwartek zapoznać Jasminka. Póki co zaczynają kupować wyprawkę. Trzymajcie mocno kciuki żeby chomiczek się spodobał. On naprawdę tak bardzo zasluguje na dom. Nawet nie chce myśleć że coś pójdzie nie tak Musi być dobrze, prawda
  4 points
 2. Tak,z pełną odpowiedzialnością podtrzymuję tę propozycję,podaj mi nr.konta,proszę i daj znać jaki jest miesięczny koszt Forthyronu.(jak pisałam - przez trzy m-ce będę ten Forthyron opłacać,a potem zobaczymy). p.s - mogę Ci również wysłać Forthyron 200,może byloby szybciej?
  4 points
 3. Elik doskonale zrozumiała intencje, ale to nie Bóg zsyłał nieszczęścia na Hioba, tylko szatan - chciał Panu Bogu udowodnić, że Hiob się sprzeniewierzy, jeśli nie tylko Bóg przestanie mu dawać wszystko, co najlepsze, ale jeszcze straszliwe nieszczęścia na niego spadną. Nie udało się szatanowi zmienić serca Hioba, który nie tylko wszystko stracił, ale sam został dotknięty chorobami - tu jest ogromne podobieństwo, tylko sprawcą cierpienia jest zły człowiek ( liczba mnoga tu na pewno występuje, na czele ze schroniskiem). Feniks jak ten Hiob - wszystko stracił i choroby też prawie wszystkie go dotk
  4 points
 4. oby Palladi pomoglo Tani...juz widze,ze bardziej usmiechnieta psinka ..tak tak,walczcie!
  2 points
 5. Rodzina zapowiada się naprawdę bardzo dobrze i czuje ze to może być to. Już wszystko online Posprawdzałam. Jest dom ogródek nieduży ale dobrze ogrodzony, ludzie nie mieli wcześniej psów ale za to i szynszyli i świnki i inne w której bardzo inwestowali. Jaśmin będzie miał. I ogród i długie spacery po okolicznych lasach z Panią. Dobrze mi się to wszystko układa. Ludzie mieszkają w Jaworze pod Wrocławiem. Dostali już numer do Anety. Pojadą, poznają i jak zaiskrzy to Jaśmin może się pokowac
  2 points
 6. Witamy Was - Tania, ja, Likusia i Marsi! Wlasnie dalam Tani pierwsza dawkę Palladii!
  2 points
 7. zimno, brzydko - leje i wieje :( na osłodę pochmurnego dnia - słoneczko - fotki z niedzielnego spaceru (byliśmy u mnie w pracy nawet, włączyć alarm po wyjściu ekipy remontowej;))
  2 points
 8. Ibisek niedawno jak były wiosenne dni :)
  2 points
 9. Skoro Bou oferuje pokrycie kosztu lekarstwa przeznaczonego właśnie dla psów, to nie rozumiem, w czym problem? Jeśli Bou wie, że skład leku nie jest identyczny - a wie to na pewno - i wie też, że nie wszystkie psy tolerują euthyrox, to lepiej nie sprawdzać tego na i tak straszliwie schorowanym psie. Jest do wyboru lek dostosowany do psiego organizmu - droższy - lub dla ludzi -nieco inny, tańszy. Kartofel też jest tańszy od złotego jabłka, ale skoro i to i to oferowane jest za darmo... Jest wybór...
  2 points
 10. 1 point
 11. Biedna maleńka :( Trzymaj się kochana!
  1 point
 12. 1 point
 13. Zulka, trzymaj się bliźniaczko mojego Dżeka. Do okrągłych urodzin przynajmniej.....
  1 point
 14. Może Feniks nie jest aż takim staruszkiem, ale te 13 lat w "schronie" zrobiło swoje. Chyba, że to też bujda, bo w książeczce nic mu nie wpisali. Rozlizał łapkę czyli też sam próbuje się leczyć. To dobrze. Psy tak się leczą od tysięcy lat. Może to wcale dobry objaw :) Do tego wszystkiego jeszcze totalny bajzel w GLS. Co innego piszą, co innego robią. Ale nie miałam innego wyboru przy zakupie karmy: tylko ta wspaniała firma. Do siebie zawsze zamawiam DPD i są na medal. Ale ważne, że w końcu jedzonko jest. Nie tak pyszne jak naleśniki, ale może też nie najgprsze ;)
  1 point
 15. Stan mojej Zulci pogorszył się, ma wysokie ciśnienie, nie je, cały czas leży:(
  1 point
 16. Wygląd starunia znacznie się poprawił, a w nas wstąpiła nadzieja, że z dnia na dzień będzie lepiej. Tak sobie myślę, że może Feniks nie jest takim staruniem, może to wyniszczenie sprawia, że tak był oceniony, a w rzeczywistości to młodszy pies...
  1 point
 17. Jes Jes jes Jedna Pani zadzwoniła z tych dzisiejszych i TAK, jestem a tak. Slijcie dobre myśli i trzymajcie kciuki :)) będę wizytowa online
  1 point
 18. Wracając na chwilę do Hioba...Ciekawe, jak bardzo historia Hioba niepokoiła wielu, jak była interpretowana także przez niepogodzonych z religią. Kołakowski (Opowieści biblijne - Klucz niebieski albo Opowieści budujące...) wyjadowicił się niesamowicie - zresztą wszystkie te Opowieści porażają jadowitym intelektem, Kaczmarski podniósł problem dzieci Hioba. Z katolickich pisarzy - najwięcej optymizmu zawarła Zofia Kossak w Królu trędowatym.
  1 point
 19. Takie wytłumaczenie pasuje mi zdecydowanie bardziej :)
  1 point
 20. Pani chyba ma jakieś wyrzuty sumienia...Napisała mi sms, że pomoże w szukaniu Chesterkowi domku. Odpisałam, że Chesterek ma ogłoszenie, i że jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany adopcją to zadzwoni.
  1 point
 21. Sunia już po zabiegu, wszystko w porządku. Okazało się, że cieczka była tuż, tuż... Sunia już troszkę przytyła po chorobie, waży 12,70 kg:)
  1 point
 22. Szanowne Dogomanki. W sytuacji Fenixa stabilizacja tarczycy jest priorytetem,zmienią się pozostałe parametry na lepsze.Nie wiem czemu,byc może w zalewie schorzeń Fenixa problem tarczycy gdzieś zszedł na drugi plan... Zobowiązuję się do trzymiesięcznego pokrycia kosztów na Forthyron dla psa,niech tylko - zgodnie z wagą psa i niedoborem - wetki ustalą dawkę.Jak najszybciej. Nie polecałabym staremu psu ludzkiego Euthyroxu,choć niektóre psy dobrze go tolerują,jednak inne uczulają się na jeden ze składników,którego nie ma w Forthyronie.
  1 point
 23. Ja i Tania bardzo Wam dziekujemy !!!!!!! Wczoraj bylysmy na konsultacji u dr Hildebranda, znanego onkologa. Potwuerdzil zasadność leczenia Palladią. Morfologia krwi , zrobiona wczoraj, ponoć całkiem niezla. Mamy już zapas na 2 tygodnie, potem jestesmy zapisane do kontroli. Koszt wczorajszej wizyty, razem z Palladia i innymi lekami, które obowiązkowo Tania musi dostawać- 600 zł...
  1 point
 24. A jak Heidi do dzieci ? A do kotków ? Czy lepiej byłoby dla Heidi żeby miała innego psiaka w domu, np do towarzystwa do zostawania w domu, do biegania, do spacerów ? i jak zwykle pytanie - dlaczego akurat Heidi te domki wybrały ? Faktycznie wybór nie łatwy, dlatego tym bardziej trzymam kciuki.
  1 point
 25. Ciekawe, ja problemów nie mam, ani żadnych kontuzji:). A ponieważ muszę bronić dobrego imienia Iggiego, to dodam, że swojego czasu mój mąż ćwicząc pady siatkarskie zdołał, jak nikt inny, paść na gębę. Dodam, że nie na tym pad siatkarski polega:D Tak więc nie dziwi mnie, że nie potrafi stanąć miękko i stabilnie w miejscu. Zwłaszcza, że z natury chodzi z pięty i to tak, że go 2 piętra niżej na bank słychać:)
  1 point
 26. Jedynie obowiązek kastracji rozwiązałby ten problem, ale nie dopuszczą do tego właściciele schronisk, dla których jest to bardzo dochodowy biznes :( Ich lobby w sejmie jest bardzo mocne.
  1 point
 27. Anulko przybylo na me konto 32 zl Poslalam odrazu teraz do Agnieszki Dziekuje calem sercem Dziekuje
  1 point
 28. Pierwsze zdjecia zpo zapoznaniu. Maluch jest lekliwy i suisia pod siebie. Oczywiście już ma blizny, więc nie miał miłego dzieciństwa. Całą drogę skomlał ze strachu, pierwsze pół drogi spedził z głową u mnie pod pachą, zeby być niewidocznym.
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...