Jump to content
Dogomania

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/27/21 in all areas

 1. Ale dom zadzwonił po Melę!!! Jakby skrojony dla niej. Boję się cokolwiek pisać, bo jeszcze rozmawiamy, ale już czuję, że podam Pani numer Anecik i będą się umawiać na spotkanie. Bardzo proszę, potrzymajcie kciuki, żeby zaiskrzyło między nimi:)
  4 points
 2. Dopilnujemy. Obiecała, że zrobi jak najszybciej będzie to możliwe. W umowie też jest ten warunek. Myślę, że będzie dobrze :) Aaa, Pani ma nie tylko do pomocy właścicieli terrierów, ale i szkoleniowca. Planuje też lekcje w psiej szkółce.
  3 points
 3. Łatka już na walizkach. Dostalam skan umowy e-mailem, Pani już pojechała do zoologicznego po rzeczy dla Łatki:)) Czekała na własnego psa od baaardzo dawna. Okazało się, że czeka na Łatkę, zaiskrzylo od razu. Popłakała mi się ze szczęścia przez telefon, mocno dziękowała za suczkę i prosiła o kciuki za nie obie :) Ciocie Warszawskie, bardzo dziękuję za szybką akcję pomocową ♡ Możecie umawiać się z Magdą na odebranie rzeczy.
  3 points
 4. Na prośbę mari23 zarezerwowowałam oba psiaki, przekazałam tez rozmowę z wetem. Jak tylko wet zadzwni, dam znać.
  2 points
 5. One czekają, niektóre już tak długo....wyciągamy np. niewidomego...a tu kilka następnych.... i każde spojrzenie na Milusia przypomina mi o tych, które tam czekają na pomoc, na ratunek! Ta biedna sunia, która od tak dawna jest na zdjęciach, a podobno dzika... i te ich bezgranicznie smutne spojrzenia :( :( Każde z nich zasługuje na szczęście, na swojego człowieka, dom z kanapą, na miłość !!!
  2 points
 6. Dostałam zdjęcia Miłej, zawsze oglądam je ze wzruszeniem i z wielką radością, bo wciąż nie mogę się nacieszyć z domu dla Miłej:). Była Mileczka na kanapie, teraz chyba na działce;)
  2 points
 7. Ja bym nawet "6" wystawiła :) we właściwym miejscu, przy właściwym człowieku - Amik jest SUPER PSEM !!!!
  1 point
 8. 3 kotki już u mnie. Są dwie kotki i jeden kocurek. Wszystkie mają lekki stan zapalny uszu i początki świerzba, więc dostały Stronghold. Po weekendzie planujemy je ciachnąć. Kotki wystraszone, ale dobrze rokują. A to Szopka, koteczka, która zagnieździła się u nas w szopce koło boksów. Już od jakiegoś czasu codziennie widywałam kocie ślady na śniegu, mignęło mi czasem coś biało-burego, ale myślałam, że to jakiś sąsiedzki kot przychodzi na łowy, bo było toto bardzo płochliwe. Tymczasem koteczka przychodziła polować na... suchą karmę dla psów, którą stawiałam w wiaderku pod
  1 point
 9. Bardzo smutne to wszystko, niestety czas płynie nieubłaganie, a dla naszych czworonożnych podopiecznych szczególnie szybko i nic nie możemy zmienić:(. Pozostaje mieć nadzieję, że choroba jednak przystopuje no i cieszyć się, że sunia jednak jest zaopiekowana, kochana. Nie znajduję wielu słów pocieszenia:(
  1 point
 10. Bardzo to przykre, co piszesz. Najgorsza jest ta niemoc. Człowiek dałby wiele, żeby pomóc, ale nie jest w stanie nic zrobić, żeby psiak lepiej się czuł :( Jak ja to dobrze znam :( Współczuje Ci Radku i życzę, żeby kłopoty Gajuni ze zdrowiem, jak najszybciej odeszły w niepamięć.
  1 point
 11. Dla tych starszych, niezauważanych przez wiele lat, niewidzialnych jesteśmy ostatnią deska ratunku, tutaj mają ostatnią szansę wzruszyć czyjeś serce.
  1 point
 12. Tuliś prosi....o głaskanie oczywiście :) Na Odrę patrzy, jak zahipnotyzowany, od pierwszego dnia bardzo go ciekawi nurt i plusk wody :) a to długie, jasne "coś" w wodzie to podcięte przez bobry drzewo rzeka "ukradła" z jakiejś tamy ;) Na wprost - koryto Odry, po lewej - ujście "rzeki" Średzka Woda i początek kanału portowego
  1 point
 13. Przywitam się. Z tą awarią dłuższa sprawa.Na telefon dokupiłem dane. Jola&Tina, dziękuję za pomoc.
  1 point
 14. 1 point
 15. nio jósz po wszyzdkim Bardzo dziękuję kupującym i hopkającym. Dziś nie mam już siły rozliczać. Jutro się postaram chociaż mam pełny dzień emocji. Wydaję Dango do Ds , a potem jedziemy na pierwsze spotkanie z tygodniowym, drugim już prawnukiem.
  1 point
 16. Loczunia czuje się dobrze. Właśnie wyjęłam wenflon. Gorzej je, no ale straciła 5 zębów , więc dziąsła na pewno jej dokuczają. Ale jest żwawa i oczywiście chodzi za mną krok w krok.
  1 point
 17. Tak później myślałam, że to Kokos, nie Borys ale nie byłam pewna. Skoro tak to wygląda - można zrobić mu badania już u mnie ( 3 delikatne, kochające psy kobiety robią to po mistrzowsku ;)). Jego i tak czeka diagnostyka i leczenie, myślałam tylko, że jeśli cokolwiek wyjdzie - będzie wiadomo już teraz, bo nie wiem, na kiedy uda się zorganizować transport. Wysłałam zapytanie do koleżanki, czy czasem do teściów do Zamościa się nie wybiera ;)
  1 point
 18. Na fb trzeba go pokazywać https://www.facebook.com/Centrum-Psa-w-Orońsku-120794556127448/photos/pcb.235901951283374/235901851283384/ Owczarków do adopcji jest w 3 i trochę :( .....ten chociaż jest młody i ładny, ma szanse. Kto ma fb niech go udostępni i pokaże światu.
  1 point
 19. Ciężki tydzień, dlatego piszę z opóżnieniem, kilka dni nie miałam dostępu do komputera. Byłam na wizycie PA dla Bazylka, ludzie fajni, ale to nie jest moim zdaniem dom dla niego. Za to zdecydowali się adoptować Pana Skarpetę 2 z lecznicy w Izbicy ta dammm :)) Adopcja po 11 marca, będę ich wspierać bo to ich pierwszy kot, ale powinno być OK. W Izbicy dalej czeka na dom Lotos, im mniej kotów tym bardziej się rozkręca :)) Taki ładny, przydalby się choć dom tymczasowy.
  1 point
 20. Nie bardzo się odnalazł w stadzie. Zdecydowanie trzyma się na uboczu. Nie ma konfliktów, ale widać że czuje się lepiej sam. W domu zajmuje kanapę, a ostatnio wszedł do kojcowej budy dla Borysa i przespał w niej pół dnia. Nie wiem dlaczego Borys reaguje awersja na kojec i budę. Ledwo go tam da się, to stoi jak posąg z nosem między prętami i monotonnie szczeka. Buda jest rewelacyjna. Wyścieliłam kocami i dałam śpiwór. Chciaż Kokos docenił jej walory ;) Kokos po antybiotyku bardzo ładnie się zagoił. Na boku wymamlaną rankę lekarka naruszyła, bo brała z niej zeskrobiny, ale juz został suchy s
  1 point
 21. Kolejna psia piękność:) Poczuje się bezpieczna i zaopiekowana, to i smycz szybko ogarnie.
  1 point
 22. I solenizantka Zulka - dzisiaj mija 14 lat, odkąd zamieszkała z nami, z wypisu ze schroniska wynika, ze zaczęła 19 rok życia...
  1 point
 23. Sorry, że tak późno, ale na dobre wieści każda pora dobra :) Amberek coraz bardziej przywiązuje się do nowej rodziny, często ich zaczepia, żeby zwrócić na siebie uwagę. Spacery bardzo lubi, skacze po śniegu jak zając, ale jak jest bardzo duży mróz, to nie wychodzą na bardzo długo, bo marzną mu łapki. :/ Apetyt dopisuje, i - co najważniejsze! - nie wygryza sobie już tej tylnej łapiny :) Wet chyba naprawdę rozsądny, bo po przejrzeniu badań krwi Amberka sprzed paru tygodni, zalecił powtórkę, żeby sprawdzić, czy te przekroczone parametry wróciły do normy oraz zalecił badanie pod kątem tarczyc
  1 point
 24. Pan Hubert jest u weterynarza z Amberkiem w sprawie wygryzania łapki. Jestem mile zaskoczona, bo weterynarz dzwonił do mnie zapytać czemu Amber dostaje karmę hypoalergiczną i o różne inne rzeczy. No no no! :) Prosiłam p.Huberta aby mi napisał jaki będzie rezultat wizyty.
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...