Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/24/21 in all areas

 1. To w takim razie Lecznica;kotki u Murki i Fabio dostaną po Czesterku po 200,00zł.W sumie 600,00zł. https://www.dogomania.com/forum/topic/340128-czester-nie-żyje-zmarł-niespodziewanie-13-grudnia-2020-roku-biegaj-kochany-po-niebiańskich-łąkach/page/78/?tab=comments#comment-17709684 Konto Lecznicy mam a wpłata na Fabio i kotki ma być do Murki(konto Murki mam)?
  5 points
 2. Ja mogłabym 'przejąć" Idę. Właśnie zwolniło mi się miejsce u kasiant bo jedna z suń poszła do DS.
  3 points
 3. To ja bardzo dziękuję za pomoc.10 psiaczków w tym kotki dostały pomoc.Jeszcze trochę zostało pieniążków.Już większość przelana na konta aby psiaki dostały jak najszybciej pomoc.
  3 points
 4. Ten wpis ma ciąg dalszy:-)) Pan Hubert zadzwonił, rozmawialiśmy dosyć długo. Wyślę państwu ankietę i jak wszystko będzie ok, to robimy wizytę.
  3 points
 5. Ktoś pytał na wątku o finanse Pikusi.Przeczytałam na wątku Pikusi,że sunia ma zapas pieniążków i są nie ruszane.To nie wiem? Dobrze,to pomoc dostaną Dżeki;Aruś;Lemon;Argo po 150,00zł.Wybacz,że tak dzielę ale chcę aby jak największa liczba psiaków dostała chociaż po troszeczkę,zawsze jednak jest to jakaś pomoc. Tola jeszcze prosiła aby uwzględnić suczkę bez kompletnie deklaracji,która ma opuścić we wtorek schron i jechać do szafirki.https://www.dogomania.com/forum/topic/353026-w-ostaniej-chwili-zaglądniecie-proszę/ Dla niej bym chciała przeznaczyć 200,00zł.
  3 points
 6. Przytulak będzie miał zaraz swój wątek :) Sytuacja wygląda tak, że znajoma, która nie jest na dogo, podczytuje tylko czasem, przejęła się jego losem bardzo. Prosiła, żeby założyć mu wątek, że będzie też go wspierać. U mnie krucho z czasem ostatnio, ale Alaskan zgodziła się założyć i poprowadzić mu wątek! Asiu, bardzo bardzo dziękuję! ❤ Sytuacja wygląda tak, że psina ma miejsce u Anecik (kochana kobieta!:) Teraz tylko kwestia, czy we wtorek p. Maciek go zabierze. Czekam na wieści od Toli.
  3 points
 7. Jest naprawdę rewelacyjny. Wg książeczki jest w schronisku równo 5 lat. Co prawda siku robi w pokoju, nie potrafi przetrzymac nocy, ale poza tym wszystko ogarnia. Jest cichy, grzeczny, nic nie niszczy, chodzi na smyczy, kupę robi na dworze. W ogrodzie przychodzi na zawołanie. Wszystko wkoło go interesuje, wszystko wącha. Wstawiam zdjecia z zapoznania, to widac, że jest wszystko obwąchane i poznane. Stale jest w ruchu, przez to jedyne udane zdjęcie wyszło, kiedy sikał ;) Sika też bardzo duzo. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale Solar tek samo miał na początku, że dużo pił i ciagle sikał. Jutro jedzie na badanie krwi. Naprawde oprócz blizn i ran, nic nie wskazuje na to, że większość życia spędził w betonowym boksie z wieloma psami. Dałam mu poduszkę z wkładem ortopedycznym, żeby miał miękko, ale wybiera leżenie na samym kocu. Ma ogromny apetyt, jednak dozuję mu posiłki. Je i przygotowywane w domu i bez problemu także suchą karmę. Jest spory, na zdjęciach widać, że jest tylko minimalnie niższy w kłębie od mojego Ciapciaka ( czarny), który waży 43 kg i jest wyższy od Kaja.
  3 points
 8. Amberek może czekać spokojnie u p. Magdy na dom stały. Mam nadzieję, że niezbyt długo będzie to trwało.
  3 points
 9. Chciałabym podziękować za wspaniały dar dla moich podopiecznych, których choroby generują duże koszty i widzę, że nie tylko mnie wzruszyła ogromna pomoc dla bezdomnych zwierzaczków z wielu wątków. Dla opiekunów tych zwierząt jest to wielka ulga, bo albo już są zadłużeni, albo widmo długu zagląda im w oczy. Bardzo serdecznie dziękuję Aniu Tobie i wszystkim, którzy wspierali Czesterka. No właśnie Jest radość, ale i smutek z powodu odejścia Czesterka. Odszedł, ale nadal jest w naszych sercach kochany łobuz.
  2 points
 10. Belmondo podniósł już ogon, jest zainteresowany otoczeniem, tj. krzakami i płotem - obwąchuje zapachy i prześwietla ogrodzenie, czy aby na pewno nie ma którędy się podkopać. Nie reaguje na nas w zasadzie w ogóle, prawie tak jakby nie słyszał. Kiedy zaczynam go głaskać, to na chwilę się spina, ale po chwili rozluźnia i nie odchodzi, więc podoba mu się dotyk. Czekamy aż się rozkręci chłopak.
  2 points
 11. Jutro jadę do schroniska, żeby sprawdzić, czy psy przygotowane do wtorkowej podroży. Z p. Maćkiem jestem umówiona we wtorek o 10.00.
  2 points
 12. Od zawsze ten psiak przykuwał mój wzrok. Miał być następny po Rudym ;) Dobrze, że go zabieracie :) W obecnej sytuacji nie mogę dać stałej, ale będę zaglądać :) Powodzenia psinko, teraz będzie już tylko lepiej.
  2 points
 13. Dziękuję za zaproszenie. Ależ to wspaniała wiadomość - psiak dostanie nowe życie :-) Mogę zadeklarować 50zł stałej (trochę mnie ostatnio poniosło, tyle jest psiaków w potrzebie że człowiek traci głowę i płynnośc finansową) ale dołożę się też do leczenia i transportu - 100zł. Tak się cieszę, że przyjaciel naszego Burego nie zostanie sam.
  2 points
 14. Przed chwilką zadzwonił p. Maciek i mam bardzo dobrą wiadomość - zmienił trasę i Bury będzie wysiadał jako pierwszy!
  2 points
 15. Ja również dam przytulasowi 20 zł stałej. Piękne imię mu wybrałyście. Tylko tyle, bo jeszcze chcę wspomóc sunię od Onaa.
  2 points
 16. Bardzo się cieszę, że i ten psiak doczeka się odmiany losu. Deklaracja 100 zł, zapisana jako Gall Anonim, to od naszej kochanej MikAga, która na początku nie chciała się ujawniać i też kombinowała, jak psu pomóc - jest to deklaracja stała.
  2 points
 17. Bardzo dziękuję za odpowiedź.Bożenko chcę wesprzeć jak najwięcej psiaków nawet małą kwotą ale zawsze coś. Wsparcie - rozliczenie jest na str.78.
  2 points
 18. Cieszę się, że nareszcie jest zwrot. Za wsparcie byłego DT Czesia dziękuję, tutaj na Dogo jest więcej niezaopiekowanych psów, którym grosz się przyda. B-b kochana jesteś, ale w razie potrzeby skarpeta wesprze Aldonkę.
  2 points
 19. Jestem u psiaka. Ogólnie to cały ten boks to jedno wielkie nieszczęście :( Bardzo się cieszę ,że kolejny biedak opuści to miejsce .
  2 points
 20. Wstawiłam ogłoszenie Amberka na kilka grup , na Facebooku. Powodzenia chłopaku.
  2 points
 21. Wszystko jeszcze przed Rudym. Wszystko, ale tylko to co dobre. Prześliczny z niego psiak, nie mogę się napatrzeć. I oczka już takie zainteresowane światem wokół :)
  2 points
 22. Dora1020,po Czesterku pozostały pieniążki,chcę je rozdysponować.Może masz potrzeby finansowe,może są jakieś długi np.na kotki. Tu wątek: https://www.dogomania.com/forum/topic/340128-czester-nie-żyje-zmarł-niespodziewanie-13-grudnia-2020-roku-biegaj-kochany-po-niebiańskich-łąkach/page/78/
  2 points
 23. Dziękuję za zaproszenie. Na dobry początek poproszę Num 5 bąbolada Milka cena wywol 3 zl
  2 points
 24. Jesteśmy po pierwszym spacerze. Na psy dalej nie reaguje. W domu wysikał się na podłogę, ale kupe trzymał i zrobił na spacerze na smyczy bez problemu. Kupa pierwsza jak wczesniej ze schroniska trocinkow-o zbożowa, ale widać i tak jest o niebo lepsza od ich suchej, bo naprawdę pies wygląda lepiej. Nie jest tak zasuszony i nie ma skóry przylepionej do żeber. Jest spory, wielkości ON, na zdjeciach wydawał mi się drobniejszy. Jest podobnej wielkosci co nasz Kaj, ale ma od niego masywniejszą głowe i kości. Na spacerze zrobił, co miał i usiadł pod drzwiami. chciałam jeszcze wypuścić psy, ale on zaparł się i już nie chciał zejsc do ogrodu, tylko wrócić do domu. Wydaje mi się, że może kiedyś mieszkał w domu. W pokoju nie szczekał, nie wył, nie drapał w drzwi. Przespał grzecznie całą noc. Nie chcę go na razie zniechęcać do siebie zaglądaniem w zęby, ale wydaje się jednak zdecydowanie starszym psiakiem, niż te wpisane 7 lat.
  2 points
 25. Jutro jadę do schroniska, żeby sprawdzić, czy psy przygotowane do wtorkowej podroży. Z p. Maćkiem jestem umówiona we wtorek o 10.00.
  1 point
 26. Takie zapytanie na olx Witam serdecznie, jestem zainteresowany adopcją. Poproszę o informację o procedurze adopcyjnej oraz kiedy można się umówić na spacer. Z góry dziękuję! Poprosiłam o kontakt telefoniczny
  1 point
 27. Ja też przycupnę. Cudny jest, już dawno zapadł mi w serce. Asiu DZIĘKUJĘ!!!
  1 point
 28. Z calego serca modle za biedunia Dziekuje za watek dziekuje za ratunek -niechaj sie spelni
  1 point
 29. Działam na rzecz szczebrzeskie...ostatnio ciężko,choroby przewlekle kotów,hotelowa nie,pies bez deklaracji.Cos ponad 3 tyś długu,w tym miesiącu za samo hotelowa nie przybędzie co najmniej 600 zł+ już wiadomo koszty leczenia 4 kotów.
  1 point
 30. Asiu, cudownie, że psiak już ma wątek! ❤❤❤ Teraz żeby udało się z transportem.
  1 point
 31. Dzisiaj nie pluła i nie warczała,udało mi się nawet dotknąć mordki przez kraty.Potem było ssssyyy...
  1 point
 32. Jestem wdzięczna - bardzo ! Przed Marcelkiem długa droga, a tym samym potrzeby finansowe ogromne. Serdecznie dziękuję za pomoc ! Skarbnik Marcelka czyli jankamałpa, podeśle dane do przelewu.
  1 point
 33. Wujenku Dziekuje Pieknie Wujenek odczarowal kramik Pozdrawiam lapenki Dzis nawrot zimy mamy znow
  1 point
 34. A ja oznajmić chcę tylko, że przed chwilą przelałam Panu Maciejowi pieniądze na transport. Czyli chociaż to mamy już rozliczone. :) Dziękuję wszystkim za udział w bazarku. Wspólnymi siłami udało się zebrać na Dogomanii 1030zł.
  1 point
 35. brak słów :( :( Ja czasem sobie nie radzę psychicznie już :( Jedyna "pociecha" to fakt, że poprawili warunki temu biedakowi i dopilnuję, żeby było to często kontrolowane. A teraz - chyba wiadomość roku! Piszę, mam w ręku umowę adopcyjną...a wciąż nie wierzę.... stary Czaruś znalazł dom!!! Przed chwilą pojechał...i to wcale nie z ogłoszenia :) mama pani kiedyś adoptowała psa od nas, więc państwo "po nitce do kłębka" odnaleźli mnie tu... i bez wahania adoptowali Czarusia :) rodzina trochę znajoma (znam babcię pana), wizyta będzie oczywiście poadopcyjna (to ok. 10km, też nad Odrą). https://www.olx.pl/oferta/cezar-radosny-przyjaciel-w-srednim-wieku-CID103-IDAnGhT.html tyle razy przedłużane ogłoszenie i nic....a tu taka niespodzianka! :) :)
  1 point
 36. Psiaki nigdy od nas tak całkiem nie odchodzą. Na zawsze zostają w naszej pamięci.
  1 point
 37. Kobieta ma do pomocy wetkę oraz pewna panią, ktora przychodzi do psów, gdy ona sama w ciągu dnia znika na zakupy spożywcze. Ale nie ma innych zobowiązań, całkowicie oddaje się psom. Tyle zdążyłam wypytać o ten hotelik. Na razie mam opinię od tej Oli, ktora mi namiary podesłała: "Byłam w tym hoteliku osobiście Pieski wszystkie zadbane cudowna zadbana sierść Wszystkie ogonki w gorze Tak na żywo to nie wiem (pytałam czy te kamerki w pokojach też są dostępne dla opiekunów psiaków) , ale jak umieściłam tam pieska którym się zajęłam to Pani codziennie zdaje mi relacje plus zdjęcia z filmami." Znajoma, która też korzystala z tego hoteliku jest wolontariuszką Chełmskiej. Poczekam i na jej opinię. Aczkolwiek wiadomo że najlepiej osobiście sprawdzić i zastosować zasadę ograniczonego zaufania.
  1 point
×
×
 • Create New...