Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/01/20 in all areas

 1. Za godzinę rozpocznie się Nowy Rok. Oby był lepszy dla dobrych ludzi oraz zwierząt. Tylko ze aby tak się stało, musiałoby zwyciężyć Dobro. A na razie kroluje Zło i trudno uwierzyc, ze cos moze sie zmienic. Dlatego z coraz większym trudem przychodzi składać życzenia typu "szczęśliwego Nowego Roku". Niech choć będzie spokojny. I oby pojawiła się nadzieja na normalność. Sobie tego życzę oraz ludziom, którzy czują podobnie. Spokoju i normalności. Wtedy bezkarnego bestialstwa, okrucieństwa oraz porzucenia zwierząt nie będzie.
  5 points
 2. Kenzo święta spędził z panem w górach, podobno zachowywał się świetnie, tylko raz narozrabiał;). Teraz obaj panowie są już w domu w Krakowie.
  3 points
 3. Dobrego roku! Niech sie ziszcza ludzkie marzenia o spokoju, normalnosci, lepszym swiecie po prostu.
  3 points
 4. Szczęśliwego:) i dobrego:) Oby nasze zwierzaki nie chorowały,zawsze dobrze się miały i domki znajdowały.
  3 points
 5. No to mamy bardzo obiecujący domek zgłoszenia na Kraków. Bardzonpeosimy o trzymanie kciuków w sobotę. Isia ma szansę na zamieszkanie z 2letnia Tosia i starszym kotem.
  2 points
 6. Nie wiem czy pamiętacie małego, 4 miesięcznego Lolka, znalezionego u mnie na osiedlu w kwietniu, w nocy, był jakiś czas u nas kojcu, strasznie łobuzował:) Szybko znalazł dom w Warszawie u młodego małżeństwa, przyjechali po malca osobiście. Zapisali Lolka do psiego przedszkola, dużo pracowali nad posłuszeństwem i tak jak napisała pani - teraz są zgraną paczką:). Niedawno Lolek obchodził umowne urodziny - był mięsny torcik i prezent :), a ja dostałam zdjęcia z urodzin i z listopadowego wyjazdu nad morze:).
  2 points
 7. Szaguś pozdrawia w Nowym Roku :) biegniemy :)
  2 points
 8. Figuniu, po raz kolejny, dołączam się, jeśli pozwolisz, do Twoich życzeń.
  2 points
 9. Basiu kochana, Tobie, Twojej Rodzinie, Braciom Mniejszym a także Twoim Przyjaciołom życzę Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia i wszelkiej pomyślności a trosk i kłopotów - mini, tycio, jak najmniej, by aż było nudno... I niech tak się stanie!
  2 points
 10. A ja od Nowego Roku zapraszam, jest jeszcze trochę czasu - warto skorzystać.
  1 point
 11. 1 point
 12. black shleep nie odezwała się, ale pomogła Sara2011 - podesłała mi kontakt do p. Eweliny z FB, a Jaaga poprzez FB pomogła mi w kontakcie - jestem już po rozmowie z p. Eweliną, zgodziła się zrobić wizytę, jak będę coś więcej wiedziała - dam znać. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, zaangażowanie:)
  1 point
 13. Tak, przecudny i zadowolony z życia. A uszka po prostu wymiatają !
  1 point
 14. Dziękuję za potwierdzenie i również noworocznie pozdrawiam. Poczta działa ekspresowo - w poniedziałek wysłałam, we wtorek dostarczona. :)
  1 point
 15. Witaj Szagusiu w Nowym Roku :) Niech będzie szczęśliwy dla Ciebie :)
  1 point
 16. Cieszę się, że Państwo pokochali Szantę i nie mogą się doczekać wzajemności. Jednak na tym etapie, kiedy pies jeszcze się czuje niepewnie i stale chodzi za nowym opiekunem, trzeba bardzo uważać, żeby z tego nie zrodził się lęk separacyjny. Dlatego trzeba pomimo bólu serca, trochę ignorować momentami psa, bo ciągłe dawanie wsparcia (głaskanie, smaki, itp), może się dla obu stron źle skończyć. Wiem, że to bardzo trudne.
  1 point
 17. Zawsze mnie rozczulają takie zdjęcia z "zapoznania" Widać zachwyt w oczach Państwa, to dobrze wróży Powodzenia cudna sunieczko!!!
  1 point
 18. Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku. Zdrowia dla Was i dla Zuzi. Mam nadzieję, że Zuzia dobrze zniosła noworoczny hałas.
  1 point
 19. Piesek Norek i Kot Pączuś życzą z całego serca dobrego Nowego Roku!! Dziękujemy za pamięć!
  1 point
 20. Życzę zatem, by za rok, o tej porze, można było przeczytać Twój Malagos wpis, ze byl to rok udany. Że obfitował w szczęśliwe i radosne wydarzenia, a choćby tylko dobre, spokojne, normalne dni...i w dobrym zdrowiu, koniecznie! Życzę tego z całego serca.
  1 point
 21. A ja poproszę serduszka za 50 zł. Chciałbym życzyć wszystkim Dogomaniaczkom i Dogomaniakom oraz wszystkim pieskom zdrowia, spotykania tylko dobrych ludzi na swojej drodze oraz dobrych domków dla tych, które na domek czekają. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  1 point
 22. Na tym Lalinym wątku, chcialam złożyć serdeczne życzenia szczęśliwego, ze wszech miar pomyślnego Nowego Roku w zdrowiu - jego zalozycielce, Pani Danusi, czyli Opiekunce Lali, Nesi i Misia oraz wszystkim sympatykom tego ciepłego wątku, piszącym tu oraz tylko zagladajacym. Pani Danusiu, dla Pani szczególnie serdeczne życzenia, pozdrowienia i serdeczności! Jest Pani niestrudzona w składaniu życzeń na dziesiątkach, nierzadko zapomnianych (bo zakończonych szczęśliwą adopcja) juz wątków.
  1 point
 23. Wpadłam na chwilkę, życzyć Nussi, by nadchodzący Rok był zapowiedzią nowego, szczęśliwego życia w nowym domu. Niech ci się już tylko szczęści w życiu !
  1 point
 24. Nussi Pojechała :) Hania napisała: Nussi pojechała niedawno, bardzo fajni ludzie Wszystko wysłuchali, o wszystkim chyba pamiętałam Ubrałam ją kompletnie Dałam trochę karmy Przekazałam dokumenty i leki Nr tel Pani mam :)
  1 point
 25. Nie dz[wię się, że nie chciała Royala, to najgorsze badziewie wśród karm a w dodatku najdroższe i nie wiem za co.
  1 point
 26. Czekamy na Kofi.Lepiej,że przyjedzie po Nowym Roku bo u nas szaleństwo fajerwerkowe już od dwóch tygodni trwa.Jakiś du.... wydał zezwolenie na postawienie kontenerów ze sprzedażą sztucznych ogni i nie ma spokoju.Nie wspomnę o jutrzejszej nocy. Kofi umówiona u mojej cudnej fryzjerki 03.01.20 na godz.14,30.
  1 point
 27. Dziękuję bardzo za pomoc, jaką tutaj uzyskała Fioneczka - wpłaty, bazarki, ogłoszenia, za wszystkie te ciepłe słowa i myśli, które płynęły pod adresem suczki - dodawały sił i przynosiły nadzieję:):):) Pięknie dziękuję szafirkom za opiekę, Poker za wizytę. Dzięki Wam wszystkim Fionka już nigdy nie będzie sama:)
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...