Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/28/2018 in all areas

 1. 1 point
  Hera ma wyznaczony termin operacji na 8 stycznia. Tak dzis Bazyli czekal u weta na pobranie krwi. caly korytarz byl jego :) Hera towarzyszy Lukowi podczas rehabilitacji
 2. 1 point
 3. 1 point
  Kochana pytałam Emiś przed świetami jak się chłopcy dogadują i wiem że wszystko jest super :) chlopaki pełna zgoda :) o święta zapytam :)
 4. 1 point
  Na wszelki wypadek podaje nr mojego konta, ale wpłacone pieniądze na nr konta ewu, dotrą do niej szybciej.
 5. 1 point
  Tyś(ka)

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  A flat coated retriever? albo inny retriever? np. golden czy toller? Super psy, wszystkie kochają wodę (naprawdę kochają), bardzo fajne, socjalne, proludzkie... :) i kontaktowe. Lubią też się ruszać i mieć zajęcie.
 6. 1 point
  PSYzRADYS

  Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji

  OPIŁEK, JUPITER, GOŹDZIK, LOREK, BUŁKA, CHRUMKA, STONKA i KUPIDYN - opuściły schronisko
 7. 1 point
  Małe opóźnienie. Jutro zrobie wplate
 8. 1 point
  Szkoda że nie mam bezpośredniego kontaktu z właścicielką Kseni :( pomecze Monikę wiem że ma wieści ...powiedziała że później wszystko opisze i czekam do dziś a wiem że właścicielka przekazuje info Pozostaje nam cierpliwie czekac
 9. 1 point
  Byłam pewna ,że już dawno odpisywałam na Twój post Tysiu,a tu nic nie widzę...ajj. Pani Irenka czuje się dobrze.Zakończyło się amputacją tylko jednego palucha u nogi (groziło pół nogi). Przeziębienie i kaszel jedynie męczy od ponad miesiąca,ale najważniejsze że nogi nie bolą. Pieski mają się dobrze, Promyczek zdrowy.Ostatnio często widuję Promysia na żywo przez kamerkę jak rozmawiamy z p.Irenką,a rozmawiamy często.Wygląda świetnie, jest przytulakiem strasznym. Szefuje stadku - On wszędzie pierwszy i jest najważniejszy.Jest grzeczny i bardzo posłuszny,wszystko rozumie co p.Irenka mówi. Ogólnie pieski mają swój stały rytm dnia we wszystkim.Wiedzą,że jak rano czajnik się stawia na gazie to za 5 min. wychodzą na spacer.Promyczek zaraz siada przy drzwiach z Kokusiem, bo oni we dwójkę pierwsi wychodzą, Kubuś grzecznie czeka w kolejce.Chłopaki wiedzą,że p.Irenka tylko dwa łyki kawy robi i wyruszają. Wnuczek p.Irenki nazywa Promyczka "Pędzelkiem" (przez tę końcówkę ogonka),wzajemnie bardzo się polubili.Mieszka jednak daleko,ale jak tylko Promyś usłyszy głos Wnusia przez telefon,że p.Irenka rozmawia, od razu reaguje i podbiega ,łasi się.Uwielbia dzieci i często idą w kierunku szkoły ,żeby mógł się nimi nacieszyć. Pieski na zimę mają swoje kubraczki,wszyscy odblaskowe znaki,żeby wieczorkiem byli widoczni. P.Irenka kocha swoje pieski ogromnie i wokół nich toczy się życie codzienne. Wszystkim Ciociom przekazuję pozdrowienia i Wesołych Świąt z życzeniami od p.Irenki i Promyczka.
 10. 1 point
  I niech tak zostanie :D Oj tak!!!:) Trzymam mocno za to kciuki! :D

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×