Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/20/2018 in all areas

 1. 5 points
  Lepiej, lepiej :) A nasz jamniś do taki uwodziciel że ho ho....Chciał się zakumplować z Ajką ale go przegoniła - chyba woli mlodszych. Z Pyśkiem z kolei chciała się bawić (!) Telma ale chyba nie jest w jego typie. No 100 pociech z tymi psami.
 2. 4 points
  Elisabetko, tyle myśli wciąż kłębi się i atakuje, a nie wszystkie nadaja sie do ujawnienia. Bo przecież głównie chodzi o to, ze: NIE MUSIALO TAK SIE STAC!!!! Tak bardzo ucierpiała krucha, wrażliwa, oddana zwierzętom Istota. Jednak trzeba te myśli zmieniać, naładowywać pozytywną, mającą moc energią i słać w kierunku Basi, by szybko wróciła do zdrowia i zeby wypadek nie zostawił żadnych śladów tak na Jej ciele, jak i psychice.
 3. 3 points
 4. 3 points
  Przepraszam ,że dopiero teraz,ale wróciłam z bólem głowy,niezdolna do niczego. Wizyta potwierdziła,nie da się bardziej pomóc ,dr zlecił mocz na posiew co 3 m-ce i teraz stolec na posiew,dał namiary na neurologa i dermatologa na Śląsku w razie W.Był po wielkim wrażeniem wypielęgnowanego Czesia,przekazne Aldonce :) i tego,że pies jest dobrze prowadzony .Nie ma wskazań do kolonoskopii. Do lecznicy podjechały nasze ciotki plaskate,jak zobaczyły Czesia wariacjom nie było końca.Gdyby ciocia Ewa nie miała piątki swoich chorych psów w tym dwójki w pampersach,w tym z niewydolnością nerek Czesio miałby stały dom. Trochę rzeczy kupiłam Czesiowi ze Skarpety jak wspomniałam,plus koszt transportu,pieluchy. Ciotka marnosia z Małgorzątą M zasponsorowały Czesiowi wizytę w lecznicy :) Olga kupiła pakę pieluch i rękawiczki jednorazowe,środek dezynfekcyjny i chusteczki nawilżające :) Ewa wielką pakę ręczników,dużą butlę mydła,zabawkę,ściereczki i jeszcze parę potrzebnych drobiazgów :) Moje Hana i Zyta szeleczki dla Czesia ,chyba nie mam ich zdjęcia niestety :( zapomniałam,ale są świetne :) Wszystkie jesteśmy oczarowane Czesiem,widać,że czuje się kochany! Jest wyluzowany,przyjazny,rozbraja liżąc po rękach podczas przewijania,słodziak jakich mało!Pies ideał gdyby nie pielucha,ale mocno wierzę,że znajdzie domek stały . Kiedy odbieraliśmy Czesia ,zawsze z nami jedzie w transporterze,mina Aldonki ...no nie ,za mały,nie będzie mu wygodnie,on zawsze jeździ zapięty w pasy na tylnym siedzeniu...zatroskana,że aż nam było przykro.Jeszcze nie dotarliśmy na miejsce już telefon,wracamy,pytanie czy coś jadł ,nie chciał?ok zaraz mu coś przygotuję to zje po przyjeździe.Dojechaliśmy to radości z powitania nie było końca a Czesław na wszelki trzymał się od nas daleko haha. Teraz pora na foty...
 5. 2 points
  Właśnie zerwałam malinowe i cukinię i miseczkę różnych owoców, agrest, porzeczki, maliny, borówka i jeszcze dwie kieszenie opadłych papierówek : )
 6. 2 points
 7. 2 points
  Smyczku, On narobi takiego wrzasku, że nawet u Ciebie będzie słychać....
 8. 2 points
 9. 2 points
 10. 2 points
  Tak Koko reaguje na głaskanie domowników..kładzie się, poddaje...
 11. 1 point
  Legowisko duże to i wiekszczość chętnych w nie wejdzie ;)
 12. 1 point
  Ekspresowo naprawili, okazało się że słup rymsnął do rzeki, tylko nie wiadomo czy wiatr czy samochód mu w tym pomógł. A to mnie TP zaskoczyła, pozytywnie. Tak więc możemy powiedzieć dobranoc tym co jeszcze nie śpią
 13. 1 point
  Na schorzenia PESELowe nic się nie poradzi. A Miś Tobiś latka swoje ma.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Agatka pozdrawia wszystkich z wakacyjnego wyjazdu;)
 16. 1 point
 17. 1 point
  Pani Agnieszka przysłała mi dzisiaj świeżutkie zdjęcia Vanilki z ostatniego wyjazdu
 18. 1 point
  Byłam u wetki - Gucio dostanie jutro jeszcze jedną dawkę sterydu i kolejny tydzień będzie brał antybiotyk. Chciałam też zamówić te krople, których skład podała mi Poker, ale pani w aptece powiedziała, że ich koszt to 200 zł, a na receptę od lekarza ludzkiego - ok. 20 zł. Będę więc musiała poprosić lekarza rodzinnego, może wystawi receptę.
 19. 1 point
  z zaproszenia zaglądam przepraszam, że tak tylko z biegu ale smuteczek mam duzy
 20. 1 point
  Słodki, kochany Czesterek, ale gdyby nie cudowni Ludzie o Wielkich Sercach... gdyby nie Ich pomoc, miłość i poswiecenie...naprawde, kłaniam się nisko, ja maly czlowiek, chyba bym nie podolala.
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  " Brak przemocy prowadzi do najwyższej etyki, która jest celem całej ewolucji. Dopóki nie przestaniemy krzywdzić innych żywych stworzeń, ciągle będziemy dzikusami". Thomas Edison
 24. 1 point
  Biedna Kruszynka, tak ucierpiała w tym wypadku. Czuje wielki smutek ale i złość na los, a raczej na kierowcę. ...
 25. 1 point
  Informacja z hoteliku,, Zmiana u suni. Koniec z fartuszkami,szwami,chorobami..Szwy zdjete. Rana ladnie zagojona.Pani doktor byla dzis wieczorkiem i wszystko zrobila. Byla zdziwiona zmiana w malej,ze jest taka wesola,macha ogonkiem i stala sie ufną bardzo przyjazna sunią. Pamietala ją jako mocno wystrasxona biede,, Faktura Belli
 26. 1 point
  Cudne pyszczydełko :) Gotowane warzywa mają mnóstwo wartości odżywczych :)
 27. 1 point
 28. 1 point
 29. 1 point
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
  Tak bardzo miałam ogromną nadzieję,że da się pomóc Czesiowi,że Niedzielski coś wymyśli,poradzi. Czesio jest wspaniałym psiakiem a przy tym ślicznym.Ja miałam przyjemność poznać pierwsza Czesia i do tej pory jestem nim zauroczona(charakterem,wyglądem).Taki jest właśnie kochany nasz Czesio jak widać na filmikach. Cudowny pies o wspaniałym charakterze,tak go odbieram.
 33. 1 point
 34. 1 point
 35. 1 point
  Witaj dzielna ciekawska psino. A jednak świat nie jest taki zły jak myślałaś?
 36. 1 point
  On Cię bardzo kocha, dałaś mu zasady nowego dobrego życia i to życie takoż. I przy Tobie czuje się najbezpieczniej. Dobry reżyser powiniem nakręcić o Was film, żeby wszyscy poznali tę wspaniałą wzruszającą historię.
 37. 1 point
 38. 1 point
  Podwójna radość Boguniu :) Też bardzo się cieszę :)
 39. 1 point
  Załóż mu, się dowiemy :) Mizianka dla Mikusia.
 40. 1 point
 41. 1 point
  KONIEC MINI BAZARECZKU UZBIERALIŚMY 200 zł czyli 100 ZŁ dla Abi i 100 zł dla Tobisia O w/w kwotach poinformuję na wątkach psiaczków i przeleję pieniądze na konta. Jeszcze raz baardzo Wam dziękuje. Bez Was Świat byłby beznadziejny :))) pozdrawiam Ux
 42. 1 point
  Ciocine przecudne i niezwykle podkladeczki mieciutenkie sliczniuuutenkie czarowane rekami szydelkami
 43. 1 point
  Irysku, od dzisiaj prezentujesz się na moim olxie w Krakowie :)
 44. 1 point
  Ano cicho bo Pralina się odchudza a to proces długotrwały -kto się odchudzał, ten wie :). Poprosiłam Hanię o parę teraźniejszych fotek aby je wstawić do ogłoszeń aby nikt nie zarzucił potem że ogłaszam innego psa niż na zdjęciach (tych sprzed roku):). Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale Pralinka już o wiele ładniej wygląda niż wtedy zaraz po zwrocie.
 45. 1 point
  Skoro się nie liczy to trudno ;) Nie będę więcej tak się czaić. Grzesio jest uroczy, chociaż wiadomo że maltańczykiem nie jest to ludzie nie rzucają się na telefon... ale na pewno jak ktoś go pokocha to już tak na zawsze :)
 46. 1 point
  Troszkę szczeka, jak słyszy odgłosy za oknem..
 47. 1 point
  Jagusko, nie czepiaj się słodkiej i grzecznej Mimisi! Bardzo prosimy...
 48. 1 point
  Nawet nie ma kiedy wejść na "swój" wątek :( U Vaniliki bez zmian - szczeknie jak chce wyjść, nieraz przychodzi (najczęściej idę po nią na ogród) na posiłki i śpi...przesypia 3/4 dnia.
 49. 1 point
  Znowu podziwiam zdjęcia:) Widać, że zwierzaki szczęśliwe, spokojne i czują się bezpiecznie:) Ela wygląda jak owca-maskotka:) Pewnie utrzymanie jej sierści wymaga trochę pracy by się nie poplątała itd. W ogóle bardzo lubię oglądać zdjęcia tutaj (również zdjęcia otoczenia) bo to ten dom ma swój klimat. Czuję się jak na wiecznych wakacjach u babci na wsi...tylko tereny trochę bardziej egzotyczne...i do tego jest sporo miłości do zwierząt:) Gdybyś mi wcześniej powiedziała, że jest na to popyt to byłbym bogaty:P Może na otwartych przestrzeniach ta sierść na kuny nie działa, tylko w pomieszczeniach trzeba lub punktowo w konkretnym miejscu, do którego miałyby się nie zbliżać. Trzymam kciuki za wizytę!
 50. 1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...