Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/20/18 in all areas

 1. Lepiej, lepiej :) A nasz jamniś do taki uwodziciel że ho ho....Chciał się zakumplować z Ajką ale go przegoniła - chyba woli mlodszych. Z Pyśkiem z kolei chciała się bawić (!) Telma ale chyba nie jest w jego typie. No 100 pociech z tymi psami.
  5 points
 2. Elisabetko, tyle myśli wciąż kłębi się i atakuje, a nie wszystkie nadaja sie do ujawnienia. Bo przecież głównie chodzi o to, ze: NIE MUSIALO TAK SIE STAC!!!! Tak bardzo ucierpiała krucha, wrażliwa, oddana zwierzętom Istota. Jednak trzeba te myśli zmieniać, naładowywać pozytywną, mającą moc energią i słać w kierunku Basi, by szybko wróciła do zdrowia i zeby wypadek nie zostawił żadnych śladów tak na Jej ciele, jak i psychice.
  4 points
 3. Przepraszam ,że dopiero teraz,ale wróciłam z bólem głowy,niezdolna do niczego. Wizyta potwierdziła,nie da się bardziej pomóc ,dr zlecił mocz na posiew co 3 m-ce i teraz stolec na posiew,dał namiary na neurologa i dermatologa na Śląsku w razie W.Był po wielkim wrażeniem wypielęgnowanego Czesia,przekazne Aldonce :) i tego,że pies jest dobrze prowadzony .Nie ma wskazań do kolonoskopii. Do lecznicy podjechały nasze ciotki plaskate,jak zobaczyły Czesia wariacjom nie było końca.Gdyby ciocia Ewa nie miała piątki swoich chorych psów w tym dwójki w pampersach,w tym z niewydolnością nerek Czes
  3 points
 4. Właśnie zerwałam malinowe i cukinię i miseczkę różnych owoców, agrest, porzeczki, maliny, borówka i jeszcze dwie kieszenie opadłych papierówek : )
  2 points
 5. Smyczku, On narobi takiego wrzasku, że nawet u Ciebie będzie słychać....
  2 points
 6. Tak Koko reaguje na głaskanie domowników..kładzie się, poddaje...
  2 points
 7. A Wy - co w Niebiosach Jestescie czy widzicie ? czy cierpicie ? .............................. czy tak wyglada milosc czy tak wyglada zycie ? rzeznie .... instytuty ... labolatoria ... fermy ....
  1 point
 8. Ciociu Droga Bardzo Bardzo Pieknie dziekuje Sercem Przytulam Dziekuje za te walke cudnie dziekuje ...swiat upada boc czlowiek na nim a czlowiek to ten ktory winien zyc w szacunku miloscia darzyc wszytkie istnienia zaglada koszmarna zaglada kochani i jest gorzej i gorzej coraz i nic nikt nie powstrzyma milionerow ktorzy zarabiaja krocie na cierpieniu na cierpieniu tak wielkim ze nasze cierpienie-jest jeno namiastka tego co czlowiek potworny wyrzadz
  1 point
 9. Miła się chyba nie obrazi - Justyna i Agatka pozdrawiają - prosiła, abym tutaj jeszcze raz podziękowała za Agatkę
  1 point
 10. Cieszą dobre wieści o Belluni :) Chciałam poinformować, że na moje konto wróciła cała założona kwota 20,00 Nesiowata 15,00 Havanka 10,00 Radek 10,00 kiyoshi 15,00 mdk8 21,32 Margo3011 20,00 MALWA ==================== 111,32 Założyłam 107,92 zł. Nadpłatę po uzupełnieniu do 10,00 przelałam na konto Fundacji Nasze Bezdomniaki.
  1 point
 11. 1 point
 12. Ciociu Nesiowata, specjalnie dla Ciebie, sprzed chwili dosłownie :) Pan Andrzej przysłał fotkę, jak Michaś (wnuczek) troszczy się o Huzia, gdy zabrzmi za oknem :)
  1 point
 13. A to nam Nelunia zrobiła niespodziankę :) Miłą niespodziankę :) Sądziłam, że to Gwiazdeczka wyprzedzi Nelunię w drodze do domu, a tu tymczasem stało się odwrotnie :) Gratuluję Nelciu kochana. Oby domek okazał się godny takiej wspaniałej suni!
  1 point
 14. Dzień dobry! Chciałabym wycofać moją licytację numeru 17 - oczywiście zaproponowaną przeze mnie kwotę wpłacę (zaokrąglę ją do 20 zł).
  1 point
 15. Rozmawiałam z Basia wieczorem. Wówczas nie wiedziała jeszcze nic o mostku i zebrach. Mówiła jedynie, że jest potluczona i obolala. A przed moim telefonem dostała jakieś leki, bo z bolu i ucisku nie mogła mówić. I jeszcze mówiła, że bardzo się martwi o psa, ktorego miała adoptować Pani, która spowodowała wypadek..... Poza tym chce do domu, do rodziny i swoich zwierzat: Paczka, Elvisa i Kuki. Troche jej nagadalam, ze po powrocie do domu powinna trochę przystopować i zacząć myśleć więcej o sobie. Ale kto zna Basię, to wie, że ona przytaknie, ale i tak zrobi po swojemu....
  1 point
 16. To i ja musze przeprosić za nieobecnosc na dogo :) Wszystkiemu winna sprawa Neli, dla której szykuje się DS !
  1 point
 17. Przytulam Kodisia. Dobrze, że już piątek...
  1 point
 18. Damessa smutna bo jej ukochany Pan musiał pojechać...zostałam ja w odwodzie hahaha. Z czystością coraz lepiej ale wpadki się zdarzają. Damy dostały od Ewy Marty legowisko - bardzo dziękuję - jak braknie kanapy pewnie tam zalegną hahaha. Chociaż Betinka pewnie będzie korzystać bo nie jest kanapowa. Na razie testują Mimronki i Tycia. Od Elig dostały zabawki za co również serdecznie dziękuję - na razie są testowane przez Ronisia - damska część się nie odzywa bo to jedyny facet póki co to co mają mówić :) Ja również dziękuję z calego serca za kocyki i poszwy - idą te rzeczy jak
  1 point
 19. Cudowny Anulko, masz rację, i miał szczęście, że został zauważony przez cudownych ludzi. Teraz to mu potrzeba dużo serca,miłości, cierpliwości i.... pieluch, Pluszaczku obyś to wszystko miał, mizianka od ciotki i bądź szczęśliwy
  1 point
 20. 1 point
 21. Abi w podróży do weta na ewentualną sterylkę Na razie tylko powiem, że Abi była już wysterylizowana. Zachowywała się bardzo dzielnie, świetnie przygotowana przez Jolę. Jak widać, nie widać przerażenia w jej ślepkach, ani nawet strachu :) Była tylko zaniepokojona zmiana sytuacji. Kochana dzielna dziewczynka.
  1 point
 22. Ale slicznota z Grzesia. Taki pozytywny piesek - mnie juz zlapal za serce! Oby jeszcze kogos, tego kto podaruje mu dom na zawsze :)
  1 point
 23. Ale jaka z niej pomocnica! Obudzi jak trzeba, pomoże w zaścieleniu łóżka! Pies pracujący:)
  1 point
 24. Witaj śliczna lisiczko. I uważaj, bo szykuje się na Ciebie zamach. Lepiej siedź cicho, zwłaszcza w nocy.
  1 point
 25. I znowu z wątku Pelikanka... Monika z Katowic o tym wie, więc wszystko w porządku. No chodź tu, Mufeczko... Dziękujemy, Moniko.
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...