Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/10/2018 in all areas

 1. 4 points
 2. 2 points
  Na kiedy wizyta jest potrzebna? Mogę ja zrobić w weekend albo na początku tygodnia. potem nie będę miała czasu.
 3. 2 points
  ja odkupie zaraz wszystkie przytulanki bo nie moge sie z nimi rozstac
 4. 2 points
  Vanilka czuje się znacznie lepiej, jest już w dobrej formie - jest weselsza, żywsza; od dzisiaj bierze już antybiotyk w tabletkach. Pani Agnieszka bardzo sunię chwali - i za zachowanie w domu i na spacerkach i za przyjmowanie tabletki;). Vanilka zaprzjażniła sie tez z psimi sąsiadami - będzie miała się z kim bawić na spacerkach.
 5. 2 points
  Czarnulka Ori ma dom! Justyna, siostra mojej synowej, bardzo przeżyła całą tą historię ze znalezieniem suni. Ori została u jej rodziców, Justyna wróciła do Lublina z postanowieniem, że tez będzie szukała suni domu. No i udało się - Ori zamieszka u znajomych Justyny; ludzie po 30, bezdzietni, stracili teraz staruszka boksera. Ori będzie miała u nich jak w raju, a Justyna - sunię blisko siebie:)
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
  Dramacik już u nas. Poznajemy się powoli. Pytanie dość ważne dla mnie. Kto jest odpowiedzialny za psa?
 9. 2 points
  Mimisia pojechala Mam nadzieje ze szybko sie zadomowi i w swoim nowym domu bedzie juz zawsze szczesliwa :)
 10. 2 points
 11. 2 points
  Pewnie jest taka możliwość, ale nie ma pewności, czy moich pieniędzy nie zabrał ktoś tylko przechodzący obok bankomatu, nie w celu podjęcia pieniędzy. Obok przechodzi wiele osób, bo bankomat znajduje się wewnątrz dużego pasażu handlowego i jest usytuowany przy wejściu do niego. Ale pomimo tego zamierzam jednak odwiedzić krakowski oddział tego banku, bo w Bochni nie ma oddziału, tylko jakaś agencja tego banku i muszą mieć z oddziału zezwolenie na wejście na moje konto. Już w ubiegłym roku miałam to załatwić i jakoś zeszło. Teraz jest okazja A od naszej Księżniczki mam dobre wieści, nawet lepsze niż się spodziewałam. Benia pierwszą noc przespała grzecznie w swoim legowisku. Nie płakała. Chętnie zjada posiłki. Na spacerkach nie wykazuje chęci ucieczki. No pewnie, bo i po co z takiego domku uciekać Mamy obiecane zdjęcia, ale niezbyt często, bo przysyłać je może tylko mąż Pani Agnieszki, a on jest gościem w domu. Musimy uzbroić się w cierpliwość
 12. 1 point
  Zapraszam serdecznie na bazarek wyprzedażowy na 2 cele: 1. Na spłatę długu za hotelowanie kociej rodzinki 60% utargu 2. Pokrycie kosztów weterynaryjnych oraz utrzymanie w hoteliku niedożywionego Drakusia, który nie miał jak dotąd łatwego życia 40% utargu Ponieważ w momencie rozliczanie bazarku Drako/Rychu już dawno w DS pieniążki z tego bazarku przekazuję dla Tigruni: Fanty podarowały: p. Sylwia i p. Iwona spoza Dogo ( które od dłuższego czasu angażują się w zbiórkę rzeczy na zwierzaki z Dogomanii), Joanka40, WiosnaA, Amelia64, Mysza2 misiadg, nina65 i Nadziejka i wiele innych osób a fotki zrobiła AgusiaP, bardzo serdecznie dziękuję!!! Bazarek trwa do 22.05 .2018 godz. 21.00 (zgodnie z regulaminem bazarków ostatni ważny post 20:59) Koszty przesyłki i opakowania pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem PP. Możliwa także wysyłka w Kiosku Ruchu. Na wpłaty czekam 4 dni od dnia zakończenia bazarku. Wysyłka do 3 dni od otrzymania wpłaty Bazarek jest w opcji KT Każdy decyduje za ile kupuje. Cena minimalna to 1 zł Fanty są w bdb stanie, niska cena wynika z faktu, że nie znalazły nabywców na poprzednich bazarkach. Każdy grosz na wagę złota!!! Możliwa wspólna wysyłka z zakupami na bazarku Myszy2
 13. 1 point
  Zostalas wywolana do odpowiedzi, to ja mamy :( A tak powaznie, cenie Twoje zdanie i nie prosze. Skoro nie jestes pewna jak taka wizyta moze wygladac, o co pytac i jak ludzi ocenic, to nic na sile. Kiedy robilam wiele lat temu wizyte p/a po raz pierwszy, to dostalam cenna wskazowke: trzeba pytac o wszystko co istotne dla psa, jego zdrowia, bezpieczenstwa i wychowania. A poza tym trzeba odpowiedziec sobie na koniec na jedno wazne pytanie: czy oddalabym tej rodzinie swojego psa? Jesli jestes pewna, ze oddalabys komus swojego psa, bo bedzie tam kochany, szanowany, bezpieczny, a w razie potrzeby leczony, to jest to ten dom.
 14. 1 point
  Rzeczywiście poczuła wolność i nagła zmiana zachowania :)
 15. 1 point
  Mała paróweczka jest troszkę młodsza niż napisałaś Ewo - ma około roczku. Oto i ona :)
 16. 1 point
 17. 1 point
  Zapraszamy!!! Ja jeszcze przed wieczornymi spacerkami w ilości 2
 18. 1 point
  ale on mój Ci jest; zrobię Ci jeszcze jednego też chcesz białego? Bo może być niebieski lub beżowy jeszcze. nie ma mowy
 19. 1 point
  To super wiadomości!! Odkarmić malucha, zrobić co trzeba i fruuu do DOBREGO domku!! Zły domek to on już miał...
 20. 1 point
  Dziękuję za potwierdzenie
 21. 1 point
 22. 1 point
  Romę zauważyłam chyba po raz pierwszy na wątku radysiaków, dzisiaj znowu spojrzała na mnie tymi smutnymi oczami. Wyczytałam, że sunia chora, na pewno będzie potrzebowała badań, leków. ZEA może pomóc w opłaceniu kosztów weterynaryjnych, jak jest taka potrzeba.
 23. 1 point
  Pięknie się dziewczyny prezentują, Hana na tym tarasie wygląda rewelacyjnie:) Jak patrzę na Bajkę to nie mogę uwierzyć, że kiedyś wyglądała tak strasznie - i fizycznie i psychicznie. Troska, praca i miłość mogą zdziałać cuda!
 24. 1 point
  bou

  Mój pies nie chce jeść Pinczer

  Jak jest dziś?
 25. 1 point
  Trzymam kciuki za aklimatyzację.
 26. 1 point
 27. 1 point
  Zapraszamy w samo południe :)
 28. 1 point
  WITAM POPROSZE 16 ZA 11 zł, 17,27,28,30,45 za CW alex
 29. 1 point
  Lolu, super ,że Loluś znalazł super domek u Ciebie! a Ty zyskałaś ,Super przyjaciela! na pewno przeżyjesz z nim nie jedną wspaniałą chwilę, gwarantuję Jeśli chodzi o pieniążki to ja rozsyłałam zaproszenia z podziękowaniem i prośbą o decyzję co zrobić z pieniążkami pozostałymi po operacji Maksia, do wszystkich darczyńców oraz osób które aktywnie włączyły się w pomoc dla Maksia/ pomoc to nie tylko grosik, to także rady, informacje czy też wizyty, interwencje/ proszę zajrzyj na pierwszą stronę jak zaczynałyśmy pomoc, jak zbierałyśmy pieniążki ,jak Poker subtelnie ,działaniami Tozu, pomogła doprowadzić w końcu do operacji pieska, cały łańcuszek dobrych serc, które wspólnie,działając razem mogły osiągnąć sukces :) domyślam się że potrzebujesz pomocy w sfinansowaniu leczenia Lolusia, chyba dopiero stawiasz pierwsze kroki na dogo, może spróbuj założyć wątek ,pozapraszaj ludzi , przedstaw problem ,najlepiej zdjęcia i cała dokumentacja medyczna z fakturami i rachunkami... może uda Ci się zachęcić ludzi do pomocy dla swojego pupilka, na dogo jest wiele wspaniałych osób ,które chętnie pomogą, tylko muszą być przekonane że, ta pomoc jest potrzebna :)
 30. 1 point
 31. 1 point
  Czwartkovo witamy serdecznie :) Taaaaaaaaaaaaa, multicytowanie nie działa! wolne ma :( Radku, się nie sromotaj, magnesiki jeszcze będą - właśnie zamówiłam na kolejny bazarek ;) Wiolhelm, witaj! :) serdecznie dziękujemy :)
 32. 1 point
  No to spróbuj odwrażliwiać o 5 rano, albo poproś kogoś z zaprzyjaźnionym psem, aby przez weekend przychodził do Was, wychodził razem z Tobą z mieszkania - i razem pójdziecie kawałek ulicą.
 33. 1 point
  Gratuluję Elisabeto Miło mi, że właśnie u Beni napisałaś ten dziesięciotysięczny post :)
 34. 1 point
  Dzień dobry, Taaa, bardzo brzydki jest :)
 35. 1 point
  Poszła majowa wpłata na Dragona. Korzystaj z każdej chwili szczęścia, Smoku :)!
 36. 1 point
 37. 1 point
  No to ja poproszę 24 za 25 zeta a 5 za zeta 30 ;P :)
 38. 1 point
  Lola90 żąda pieniędzy zarzucając brak sumienia. Żądać to sobie może ładnej pogody jutro. O rozdysponowaniu pieniędzy decydują darczyńcy ,a swoimi wypowiedziami Lola90 na pewno ich nie zachęci do pomocy psu.
 39. 1 point
 40. 1 point
  Aniu ja już pisałam ,że wybór zostawiam Tobie ....ale może faktycznie jeśli mają być obdarowane dwa pisaczki to niech połowa przypadnie dla suni z chorymi oczkami.
 41. 1 point
 42. 1 point
  Ja zawsze podlewam kiedy ziemia jest sucha czyli u mnie wychodzi to właśnie raz w tygodniu latem co 4-5 dni. Moje mają ziemie bardzo przepuszczalną . Trochę zdziwiłam się ,że takie napite, mięsiste liście mogą się zwijać. A czy takie zwinięte są bardziej miękkie czy normalnie twarde?
 43. 1 point
  Najnowsza wiadomość,dom stały koszty bierze na siebie,może przyjechać po psa w sobote-niedziele do Miedar ? Mieszka z rodziną w Długołece,zna rase,ma dwuletnią sterylizowaną sunie shih "z odzysku". Dom z ogrodem,druga posesja za płotem to rodzice,wiec super,dzieci,ludzie po trzydziestce na oko. Wyraża zgode na pa,mam kogoś kto ją zrobi.Czekam na decyzje. Profil na fbhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100010591815949 Ukrecam znajomą w poblizu Miedar,żeby Dramata zabrała do tego czasu do siebie/nie moge niczego obiecać,dopiero odpowie wieczorem.
 44. 1 point
  Cudny ON-eczku,ciesz sie wiosną,człowiekami,zdrowiem I domem!
 45. 1 point
 46. 1 point
  Ale super wieści i super foty!!! Dosia wcale nie wygląda na zestresowaną. Wiedziałam, że Dosieńka kogoś zauroczy. Wystarczyło tylko pokazać ją światu. Wielkie podziękowania dla weta za rozreklamowanie Dosi!!!
 47. 1 point
 48. 1 point
 49. 1 point
  Dragon jest szczesliwy i wesoly. Opiekinowie bardzo go kochaja i dbaja o niego i Dragon to czuje. Trzymajmy kciuki, zeby to szczescie trwalo jeszcze bardzo dlugo. Ja wierze,ze tak bedzie.
 50. 1 point
  Bo prosze Jaguski, sa Ciotki, ktore pisza i sa Ciotki-Niewidki... :)

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...