Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/10/2018 in all areas

 1. 4 points
 2. 2 points
  Vanilka czuje się znacznie lepiej, jest już w dobrej formie - jest weselsza, żywsza; od dzisiaj bierze już antybiotyk w tabletkach. Pani Agnieszka bardzo sunię chwali - i za zachowanie w domu i na spacerkach i za przyjmowanie tabletki;). Vanilka zaprzjażniła sie tez z psimi sąsiadami - będzie miała się z kim bawić na spacerkach.
 3. 2 points
  Czarnulka Ori ma dom! Justyna, siostra mojej synowej, bardzo przeżyła całą tą historię ze znalezieniem suni. Ori została u jej rodziców, Justyna wróciła do Lublina z postanowieniem, że tez będzie szukała suni domu. No i udało się - Ori zamieszka u znajomych Justyny; ludzie po 30, bezdzietni, stracili teraz staruszka boksera. Ori będzie miała u nich jak w raju, a Justyna - sunię blisko siebie:)
 4. 2 points
 5. 2 points
  Dramacik już u nas. Poznajemy się powoli. Pytanie dość ważne dla mnie. Kto jest odpowiedzialny za psa?
 6. 2 points
  Pewnie jest taka możliwość, ale nie ma pewności, czy moich pieniędzy nie zabrał ktoś tylko przechodzący obok bankomatu, nie w celu podjęcia pieniędzy. Obok przechodzi wiele osób, bo bankomat znajduje się wewnątrz dużego pasażu handlowego i jest usytuowany przy wejściu do niego. Ale pomimo tego zamierzam jednak odwiedzić krakowski oddział tego banku, bo w Bochni nie ma oddziału, tylko jakaś agencja tego banku i muszą mieć z oddziału zezwolenie na wejście na moje konto. Już w ubiegłym roku miałam to załatwić i jakoś zeszło. Teraz jest okazja A od naszej Księżniczki mam dobre wieści, nawet lepsze niż się spodziewałam. Benia pierwszą noc przespała grzecznie w swoim legowisku. Nie płakała. Chętnie zjada posiłki. Na spacerkach nie wykazuje chęci ucieczki. No pewnie, bo i po co z takiego domku uciekać Mamy obiecane zdjęcia, ale niezbyt często, bo przysyłać je może tylko mąż Pani Agnieszki, a on jest gościem w domu. Musimy uzbroić się w cierpliwość
 7. 1 point
  Rzeczywiście poczuła wolność i nagła zmiana zachowania :)
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
  Zapraszamy!!! Ja jeszcze przed wieczornymi spacerkami w ilości 2
 12. 1 point
  ale on mój Ci jest; zrobię Ci jeszcze jednego też chcesz białego? Bo może być niebieski lub beżowy jeszcze. nie ma mowy
 13. 1 point
 14. 1 point
  To prawda. Najnowsze wieści: U Pysiuni wszystko ok. Kilka razy zdarzyło jej się zrobić kupkę w domu. To pierwszy piesek Państwa, więc nie wszystko jest oczywiste, jak dla psiarzy, takich jak my, ale uczą się Pysi i robią wszystko, by czuła się szczęśliwa. Gdy Państwo wracają do domu Pysia szaleje ze szczęścia i to jest najbardziej rozczulające.
 15. 1 point
  To super wiadomości!! Odkarmić malucha, zrobić co trzeba i fruuu do DOBREGO domku!! Zły domek to on już miał...
 16. 1 point
  Dziękuję za potwierdzenie
 17. 1 point
  Może z Wrocławia by mogła pojechać Poker,anica,Figunia na wizytę do Długołęki? Wydaje się dobrze zapowiadający domek.Szkoda przepuścić go. Jeden piesek jest tam wyadoptowany ale nie pamiętam wątku i kto przeprowadzał wizytę.
 18. 1 point
  Anica - dziekuje za wziecie po uwage suczki z chorymi oczami. Plaskaty maluch o roboczym imieniu Dramat trafil dzisiaj do anecik, po 21 maja jedzie do Bgra - Plaskatego Azylu. Mamy juz chetny dom dla niego w dolnoslaskim. Sznupka zabiera .w.niedziele malawaszka do Sznaucerow w potrzebie. A zatem oba psy zaraz beda zaopiekowane. Na miejsce plaskatego malucha pojedzie do anecik suczka z chorymi oczami.
 19. 1 point
  ,,Dawno mnie nie było więc spieszę trochę uzupełnić wiadomości :) Ana GDi Grz DG tak mnie kochają że stwierdzili iż należy mi się bardziej stateczne towarzystwo anieżeli ta gówniarzeria co dotychczas i zaadoptowali dla mnie Herę która przyjechała aż z Kołobrzegu !!! ja to mam farta , co ? a poza tym wszystko dobrze u mnie , zdrowie dopisuje , humor też :) buziaki kochani i pędzę dalej , jadę na wycieczkę z moimi kochanymi ludzikami,, Dragon na krakowskim rynku. Dragon i Panna :) Dragon i Panna cd Dragon w podrozy
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Pięknie się dziewczyny prezentują, Hana na tym tarasie wygląda rewelacyjnie:) Jak patrzę na Bajkę to nie mogę uwierzyć, że kiedyś wyglądała tak strasznie - i fizycznie i psychicznie. Troska, praca i miłość mogą zdziałać cuda!
 24. 1 point
 25. 1 point
  dwbem

  Mój pies nie chce jeść Pinczer

  A dlaczego po operacji nie założyłaś jej ochronnego fartuszka pooperacyjnego, wtedy nie mogłaby się dostać do rany. Dobrze, że pije, to najważniejsze. Moja jedna suka po operacji nie jadła prawie dwa tygodnie ale piła i jakoś przeżyła. I nie było żadnego zakażenia rany a twoja jest chora więc się nie dziw.
 26. 1 point
  Roma dostała 20 zł od Nesiowata :) to jej pierwsze pieniązki - dziękuje ślicznie!! za dobry start <3
 27. 1 point
  :) Pięknie piszesz Elisabeto Dla Mimisi chcę jak najlepiej, ale moja możliwość pomocy chyba się wyczerpała. Teraz potrzeba nauczyć ją poruszać się w pewnych ramach, zasadach, nauczyć pożądanych do adopcji zachowań. Najgorsze co mogłoby się jej przydarzyć to zwrot z adopcji. A ona jest kochana, radosna, przemiła, ale .... no właśnie, agresja, szczególnie do Psotki, która stała się smutnym pieskiem a była wesoła i skoczna jak iskierka. Ja nie rozumiem tych zachowań i nie potrafię jej pomóc. Raz się z kotami bawi i mizia, to znów chce je zjeść i skacze z zębami. Za jedzeniem zaczyna na mnie wskakiwać i próbuje wydrzeć jedzenie z ręki, próbuje kraść z talerzy, choć jedzenia jej nie brakuje. Nie chcę na nią krzyczeć, karcić, bo nie wiem jak to robić, nie znam psiej psychiki i mogę narobić więcej szkody niż pożytku. Z drugiej strony jest cudowna, przytulaśna, całuśna, ale tylko do mnie. Do tego bardzo delikatna i wrażliwa. Strachu w niej jeszcze ogrom, cały ocean. Wczoraj nie wyszła wieczorem na spacer bo...przestraszyła się szumu deszczu, a na siłę jej nie wyciągałam, wytrzymała do rana :). Grzmoty i błyskawice raczej ją ciekawiły niż straszyły, ale w domu na łóżku, koło mnie. Mimi będzie dla kogoś wspaniałym przyjacielem, kochającą pocieszką, według mnie najszczęśliwsza by była zostając jedynaczką, kochaną i koniecznie łóżkową. To ona właśnie najpiękniej rozwala się na łóżku :) Moim zdaniem Mimi jest psem jednego człowieka a człowiek powinien być jeden dla Mimi. Tak jest u mnie, ale może tam gdzie Mimi czeka w kolejce, okaże się że jest inaczej.
 28. 1 point
  uchowaniec sie ne sroguje - pamietajcie
 29. 1 point
  Trzymam kciuki za aklimatyzację.
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
  Dżwigamy dziergany zwierzyniec i literaturę...:-)
 33. 1 point
  Zapraszamy w samo południe :)
 34. 1 point
 35. 1 point
 36. 1 point
  No to spróbuj odwrażliwiać o 5 rano, albo poproś kogoś z zaprzyjaźnionym psem, aby przez weekend przychodził do Was, wychodził razem z Tobą z mieszkania - i razem pójdziecie kawałek ulicą.
 37. 1 point
  Dzień dobry, Taaa, bardzo brzydki jest :)
 38. 1 point
  Nadziejko,chyba się zakręciłam i już wpłaciłam 25zł za kota,a potem doczytałam,że koniec bazarku za dwa dni dopiero... Gdyby mnie ktoś przelicytował,będzie na następne zakupki:)
 39. 1 point
  Mimo magnesików spałem nieźle. Dobrego dnia wszystkim i pamiętajcie że 82c to brzydki magnesik jest:)
 40. 1 point
  Dziękuję za życzenia - oby się spełniły. U mnie nie spadła nawet kropla, prawdziwa Sahara. Dziś miałam zamiar podjechać do weterynarza, który zbiea dary dla Fundacji Jududyta ale chyba będę musiała zaprosić brata na wycieczkę. am poważne obawy czy dam radę sama dostarczyć woreczek. Dobrze, że są takie gabinety gdzie można zostawić zebrane rzeczy. Wczoraj zadzwoniłam żeby mieć pewność, że mogę podrzucić nazbierane skarby" i oczywiście zapraszają i z góry dziękują. Już wcześniej zawioałam, teraz będzie dokładka. Muszę spraątnąć mieszkanie po zmarłej, a zapasy pościeli i ręczników są spore. Niech Lalka chociaz w ten sposó podziękuje za swoje szczeniaczki, które tam trafiły i dawno mają swoje domy.
 41. 1 point
  Aniu ja już pisałam ,że wybór zostawiam Tobie ....ale może faktycznie jeśli mają być obdarowane dwa pisaczki to niech połowa przypadnie dla suni z chorymi oczkami.
 42. 1 point
 43. 1 point
  Lola90 głupoty piszesz. To nie strach ani sumienie tylko rozsądek. Próbujesz na ckliwy text naciągnąć ludzi a wręcz próbujesz wymuszać. Bądź wiarygodna i podaj namiary i informacje o psie. Gdzie się leczy u jakiego weterynarza i co zdiagnozowano. I nie zarzucaj ludziom którzy flaki sobie rozrywają i walczą o kilkanaście psów jednocześnie że nie mają sumienia. Wstydź się!
 44. 1 point
  Ja zawsze podlewam kiedy ziemia jest sucha czyli u mnie wychodzi to właśnie raz w tygodniu latem co 4-5 dni. Moje mają ziemie bardzo przepuszczalną . Trochę zdziwiłam się ,że takie napite, mięsiste liście mogą się zwijać. A czy takie zwinięte są bardziej miękkie czy normalnie twarde?
 45. 1 point
 46. 1 point
 47. 1 point
 48. 1 point
  Dragon jest szczesliwy i wesoly. Opiekinowie bardzo go kochaja i dbaja o niego i Dragon to czuje. Trzymajmy kciuki, zeby to szczescie trwalo jeszcze bardzo dlugo. Ja wierze,ze tak bedzie.
 49. 1 point
  Ooooo!...się nam "cichociemne" ciotunie objawiły :))) Mimisia dziękuje za zaopatrzenie, tak zwany futer ;) Czarny lud, czyli ja, nadal straszny, szczególnie jak przychodzi pora na spacer, ale w domu czujemy się coraz lepiej, odrobineczkę, ledwo zauważalną ale i to dobre. W trakcie bratania z Ursusem dwa razy zarobiliśmy z liścia ;) ale najbezpieczniej, najlepiej czujemy się na łóżeczku, to nasze królestwo. Mimiśka to pies zdecydowanie sypialniany. Jak już wszystkim nadokuczamy i się wyszalejemy, to nam zasilanie wysiada. Tysiu, później, później, napiszę do Ciebie na pw.
 50. -1 points
  Bou, tam podstawowe sprawy związane z psiakiem sa opisane. Wpłacanie pieniędzy jak to ujęłaś "w ciemno" nie jest ryzykowne, bo tu nie chodzi kto wiecej i ile da, tylko każda złotówka się liczy i można wpłacać anonimowo. Oczywiście nie nalegam, pomoc to kwestia sumienia i własnej chęci niesienia pomocy.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...