Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/21/2017 in all areas

 1. 2 points
  elik

  Huzio już w swoim domku!

  Aby zwiększyć szanse Huzara na znalezienie dobrego domu, zamówiłam pakiet promowanie z odświeżaniem w promocyjnej cenie 4,49 zł Potwierdzenie wykonania przelewu.
 2. 1 point
 3. 1 point
 4. 1 point
  Milagros, mam nadzieję, że wejdzie do klatki łapki. Z moją Kajunią się udało. Między innymi dzięki ogromnemu zaangażowaniu os ob z Dogo i nie tylko. Szkoda, że jestem tak daleko
 5. 1 point
  no tak,wraca w jeden region ,dzialek gdzie kiedys mama byla u znajomej,mozliwe ze po jej zapachu..... plakaty ruszyly z przerwa bo niestety na pomorzu lejke jak cholera :-( sama osobiscie moge dopiero od jutra bo dzis koniec pracy i jutro przylot do kraju wezme brakujacy zalegly urlop i dolacze sie jutro dalej plakatuja mama chodzi wieczorami w te miejsce wiem ze maja tez probowac nastawiac klatke pulapke babki z miejscowego rexa
 6. 1 point
  Oj tam, zaraz cisza :) Żyjemy sobie spokojnie. Majuś ma ogromny lek przed burzami, małpka wcześniej wyczuwa i słyszy, niż ja - wiec mam ją albo na głowie, albo wprost przeciwnie: za telewizorem, za wersalką w gościnnym pokoju, na półeczce z przetworami w piwnicy....W nocy się cudownie przytula, i zawsze mi towarzyszy przed TV - wskakuje i śpi na kolanach. Małe cudne stworzonko. O domu nadal nic nie wiem, nikt nie pyta. Na spacerach węszy, poluje na myszy, kopie dołki, a do tej zabawy wciągnęła owczarka! Diana wpatrzona w nią jak w obrazek. Takie fajne przyjaciółki z nich.
 7. 1 point
 8. 1 point
  oj rozi...nie doszukuj się proszę... Opieka nad starym psem jest trudna,. Zwyczajnie Panią przerosła...a moze to tylko gorszy dzien... Wizyta była zrobiona dobrze, nie było absolutnie niczego do czego można by się przyczepić.
 9. 1 point
  Z poprzedniego bazarku wyszło na Lisia 220 zł, przed chwilką przelałam:)
 10. 1 point
  Nie było sygnałów, że ktoś ją widział?

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×