Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/02/2016 in all areas

 1. 2 points
  sybil

  Przygody komarzycy Haliny

  A co, może nie mówiłam? Tylko nikt nie chciał mi wierzyć; ostrzegałam, że coś się szykuje .
 2. 2 points
  gabrysia2424

  Przygody komarzycy Haliny

  Usiata, czy możesz mi zdradzić sekret ( oczywiście bez narażania się na odpowiedzialność karną, bo teraz to nawet kichnąć nie można żeby się komuś nie narazić) co się dzieje z Ta Tina. Zniknęła z wątku Halinki a bardzo się o nią martwię bo jej posty należały do moich ulubionych.Może kobita ma jakieś problemy i "trza" jej pomóc? A może już ###!
 3. 1 point
  Wgrywam zaległy filmik z zabawy Rokusia z Jackiem. Roki uwielbia tak się siłować. jest przy tym bardzo delikatny jak poczuje Jacka rękę w pyszczku. Filmik średniej jakości, ale widać jak się cieszy: \
 4. 1 point
  Ale piękny! Ale szczęśliwy!! Murkowie, to nie ten sam pies i to Wy tego dokonaliście!!! Brawo i dziękuję :)). Zdjęcia cudne, w sam raz do ogłoszeń :)
 5. 1 point
  Niewiele rozumiem z opisu weta, ale chyba nie jest źle, prawda? A tak na marginesie, czy nie da się coś zrobić z tym forum? Nie potrafię z niego korzystać, nie mogę wejść na żaden wątek oprócz tego właśnie, w dodatku tak naokoło, że się tak wyrażę.
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  Nasza śliczna pozdrawia i dziękuje ciociom za opieke i pomoc w utrzymaniu w hotelu. jesli chodzi o uszy to Sonia tak może....raz jedno w górze raz drugie albo oba na dół albo na górę. Zalezy od sytuacji. jeszcze sie boje nie ufam.....ale jest lepiej bo bardzo sie staram.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×