Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/02/2016 in all areas

 1. 1 point
  To był trudny dzień. Pojechaliśmy ze wszystkimi psami do Semika. Jest mi bardzo ciężko będąc tak blisko Seminia i jednocześnie tak daleko:( Starałam się skupić na ustawieniu wszystkiego, ale wspomnienia wracały i łzy nie dawały się zatrzymać. To co dla mnie jest bardzo, ale to bardzo ważne - oboje doskonale rozumiemy swoją wzajemną rozpacz z Jackiem. Płaczemy po naszym ukochanym Przyjacielu cały czas, ale cały czas możemy rozmawiać o Nim ze sobą, wspominać piękne chwile i Semika, który zawsze wiedział co robić, żeby pomóc, wesprzeć, pocieszyć... Nasze ukochane Słonko mieszka gdzieś tam sobie na chmurce i mam nadzieję, że jest mu dobrze... Wyłożyliśmy grobik włókniną: Jeszcze mogliśmy tak siedzieć przy Semiku, ale już kolejny rząd jest przygotowany do pochowania psiaków:( Piękne świeczuszki w wiankach od Eluni:
 2. 1 point
  witam w klubie:) mój Fazi identyczny. Innych psów nie cierpi, ale co gorsze nie znosi tez starszych facetów. Kiedyś Fazi sobie biegał po ogrodzie a jeden taki typ niepostrzeżenie wszedł na nasz ogród. Dzięki Bogu że to ja, a nie pies, zauważyłam go pierwsza, i że facet szybko zdążył wybiec za furtke...bo miałby łydke pogryzioną :( Z takim psiakiem trzeba mieć oczy dookoła głowy .... wiem dokładnie o czy piszesz EVA;)
 3. 1 point
  Dacie wiarę, że... 1. Foksia ma dom 2. Szara ma dom 3. Hesia ma dom Nie mogę nadal uwierzyć!!!!
 4. 1 point
  Albinek już się nauczył oddawać szarpak i wszystko inne - na smaczki uczyliśmy go:)
 5. 1 point
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  Witaj Iskiereczko Kochana :) Patrzę na Twoją mordeczkę uśmiechniętą, błyszczysz cała w słoneczku - serce i dusza śpiewają pieśń radości :) To ważna wiadomość w przypadku bazarków, dziękuję :)
 9. 1 point
  dostałam dziś takie zapytanie o Hesie Witam. Czy oferta adopcji Psiaka jest nadal aktualna? Mieszkamy w Gdańsku. Pozdrawiam, Barbara K. Odpisałam Pani, że sunia jest nadal do adopcji i że bardzo proszę o kontakt telefoniczny. Przepraszam, że maila nie mogę przesłać zainteresowanym wraz z mailem Pani, ale niestety na olx nie wyświtlają się adresy email nadawcy.
 10. 1 point
  Mortes

  Norka już w swoim DS :)

  Z wiadomości od Norki: Sunia dwa dni temu była sterylizowana. Wszystko ładnie się goi ;) i humorek Norce też dopisuje ;) Jest coraz grzeczniejsza, bardzo przytulaśna i uwielbia być koło człowieka. :) Poniżej zdjęcie z drogi powrotnej po sterylizacji. Norcia bardzo ładnie jeździ w aucie ;)

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×