Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. 23.08 (piątek) zabiorę Bartka do weta..., niech sprawdzą ząbki, obejrzą kieł
  3. Na 23.08 (piątek) umówiona wizyta w lecznicy u okulisty - kontrolne pobranie krwi
  4. Bardzo dziękuję za zaproszenie :) Moje dzieci daaaawno wyrosły z takich ślicznych ciuszków, więc z przyjemnością chociaż podrzucę :)
  5. al.jaw

Psy a "ludzkie" jedzenie?

również jestem za gotowym jedzeniem, oczywiście można samemu przygotowywać posiłki dla psa, ale trzeba mieć na ten temat stosowną wiedzę. Nie wszystko co pies lubi jest dla niego dobre. Mój na przykład bałby się pokroić za rodzynki, które jak wiadomo są dla psów toksyczne..
  6. Wpadam na zakupy, proszę cegiełki za 20,00 zł. + numer konta. Wszystkich pozdrawiam.
  7. Today
  8. to jest blog o wychowaniu szczeniaka -poczytaj -jest mnóstwo porad jak postepować ze szczeniakiem https://www.owczarek.pl/szczeniak_w_domu/
  9. tylko podniose, brak w rodzinie maluszkow
  10. Witam, Poproszę o 10 serduszek i dane do wpłaty.
  11. caluski w oczenka i brzusieolinki dla lapucinek ukochanych Tysiowych
  12. Boguniu Odpoczywaj juz Tam odpoczywaj kochany
  13. Nie ma zaproszeń to i przybywających :( Ale nie umiem sobie z tym radzić ...
  14. Patmol

Szczeniak labrador gryzie do krwi podczas spaceru na smyczy.

Fajny słodziak. Mam dwie suki, i czasem chodzę z dwiema na raz, i np na rynku/gdzie jest deptak i zawsze trochę ludzi/każe im siadać co 5 kroków, albo przez coś skakać - żeby miały w odruchu wykonywanie tez poleceń przy ludziach - wiec też do nich gadam np "siad", a potem "dobrze" itd -ale widzę, że to raczej budzi podziw czy sympatie ludzi - bo takie grzeczne mam psy, takie posłuszne, takie zapatrzone we mnie.
  15. A ja Dziękuję pięknie za potwierdzenie :) mam nadzieję ,że się podobają ?
  16. Boguś odszedł, miał bardzo silny atak i serce nie wytrzymało... strasznie mi przykro:(
  17. Jednej suczki szczeniaczka napewno nie ma będziemy zgłebiac temat dwa szczeniaczki juz w naszych rękach wczoraj trafiły do lecznicy na odpchlanie i odrobacznie w środe transport koszt transportu pod Lódz ok.740zł pod drodze zostanie zabrane z Izbicy kocię do Ds w W-wie transport Zagrodowy Pies Polski bakusiowa zrobi bazarek na transport ale i za pobyt w lecznicy musze równiez zapłacić szczeniaczki muszą wyjechać jutro,jeden do dt Fundacji może trafic dopiero po piatku więc na razie dwa trafia do hoteliku dla drugiego będziemy szukały dt w W-wie
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up