Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Atilka zaliczyła fryzjera i teraz w pełni cieszy się życiem...:)
 3. Bardzo się cieszę ,że sytuacja się wyjaśniła. Pytałam , bo myślałam o przetrzymaniu malucha u siebie. Późno jest pojęciem względnym. Dla niektórych godzina 18 to noc ,a dla niektórych północ jest środkiem dnia.
 4. Trochę również mam takie obawy , Państwo chcą drugiego psa, ale to może być trudne ... może jak by się tak spotykały, przyzwyczajały do siebie przez jakiś czas? może wtedy? to cudowni ludzie o ogromnych sercach, więc kolejna bida mogła by mieć wspaniały domek.
 5. Eliczku, kochany nie przejmuj się tak, wszystkie wiemy że właśnie TY kochana ,bierzesz często więcej na siebie niż zdołasz udźwignąć! jeśli chodzi o mnie to najważniejsze ,że Aureliszek już w drodze do domciu a tego bidulka już muchy nie będą męczyły ,wszyscy wiedzą że jak trafi do Kasi to będzie zaopiekowany ,lepiej może nawet niż we własnym domku , bo przecież Kikou ma wiedzę i praktykę w takiej opiece a że będziemy musiały poczekać! ... żebyśmy tylko ,takie w życiu problemy miały! I ja się również dołączę do Podziękowania dla Kasi
 6. Jednak chłopcy wolą damy :) Roxi raczej do tej pory nie było adorowana przez inne psy, a teraz nie może się od nich oderwać :) Dziękuję, już pędzę wpisać :) Uwielbiam te relacje :) Aż mi się ciepło robi na sercu. I po cichu cieszę się, że nikt nie dzwoni.
 7. Dzisiaj rano TZ odebrał maluszka ze schroniska i zawiózł do Murki, skąd piesio zaraz wyrusza w dalszą drogę. Havanka - ja tez pięknie dziękuję Ci za ten kolejny bazarek, na którym dzieje się DOBRO!
 8. Nie mam jeszcze informacji od Murki, że już wyjechali, ale mam wiadomość od Martusi, że piesaio jest w drodze do Murki. Przyjazd do Krakowa-N. Huty jest przewidywany na godz. 14 - 15-tą.
 9. Boże, biedne maleństwa... Tak mi przykro...
 10. O rany :( Jaka ładna... Może ma chip? ewu, czy ktoś z Was ma czytnik?
 11. Napisałam wczoraj do Jaagi, że pokryjemy koszt odrobaczania i ewentualnych badań pozostałych psiaków, które się z nią stykały. A wyniki Bezy są takie:(
 12. I ja zaciskam za odzew z Wrocławia :) Faktycznie musiałam przerzucić na Oleśnicę i zapomniałam, przepraszam. Znowu wróciło na Jelenią Górę, bo z Oleśnicy niewiele nawet było wyświetleń.
 13. Bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na opłacenie transportu, staruszek jedzie aż za Wrocław, liczy się każda wpłata... **Stary, bezdomny pies jedzie do DOMU OPIEKI.**
 14. Dzień dobry, a gdzie podziali się kupujący? ;)
 15. Usiłuję się czegoś dowiedzieć o jej historii ale nikt nie odbiera.
 16. Oby tylko, się ktoś po nią zgłosił
 17. Mila-ada, sobotni ranek z taką niespodzianką, wróży dobry dzień ! Niech też taki będzie dla Ciebie ! Bardzo Ci dziekuję za pomoc ! Zobaczymy wieczorem, ile uda sie dziś jeszcze przejechać. Przesyłam buziaczki ! Już jestem. Przepraszam, ze dziś tak późno, ale miałam okazje pojechać na wieksze zakupy i chciałam ją wykorzystać. Dziękuję Wam za czuwanie nad bazarkiem. Tysia tym razem przyjechała z zawodowym kierowcą - pełen luzik ! Nasz psiaczek-biedaczek już pewnie w drodze do Krakowa. Kto może, niech trzyma dziś mocno kciuki, by szczęśliwie dojechał do celu !!!
 18. NIestety, starszych owczarków niemieckich jest na pęczki :( Gdyby to był mały, kudłaty na maltańczyka piesek to zapewne odzew byłby większy... ale nie traćmy nadziei, ktoś w końcu się odezwie.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×