Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. bou

Buldog francuski

http://www.szpital-wet.pl/leczenie/chirurgia
  3. https://www.bitiba.pl/shop/karma_dla_psa/sucha_karma_dla_psa/eukanuba_veterinary_diets/intestinal/658844?gclid=EAIaIQobChMIq6CDtvCx4gIVBMAYCh0dowqrEAQYBSABEgJXWfD_BwE na przykład taką... ... może ktoś ma pomysł na inną? Gucio miał bardzo duże problemy z układem pokarmowym spowodowane potwornym zarobaczeniem. Podejrzewano robaczycę narządów wewnętrznych między innymi serca. Utrzymująca się biegunka z samych jajeczek i robali. Przy ucisku brzuszka - beknięcie i zapach padliny + o podobnym odorze gazy. Brzuszek bolący... Były szmery w sercu, oskrzelach i krtani. Stan zapalny, gorączka..., utrzymujący się ropny wyciek z oczu i nosa. Gucio to była kupka nieszczęścia :( Bardzo chciał żyć, walczył..., poddawał się zabiegom, nigdy nie warknął, nie uciekał chyba czuł że bez pomocy człowieka nie przeżyje. Dostawał karmę weterynaryjną ale trzeba powoli z niej schodzić. Teraz dostaje Brit ale to dla niego za duży przeskok co widać po kupkach.
  4. Dziś niespodziewanie wpłynęło na konto Kamyka 50 zł od cioteczki bakusiowej. Wielkie, wielkie podziękowania dla cioteczki. Stan konta na dzisiaj 155,54 zł
  5. Aska7

O!Volumen do 25.05. godz. 20.

Podrzucę. I co u dyrektora ?
  6. onlyhalo

Buldog francuski

Witam. Czy ktoś jest może z Gdańska i poleci mi jakiegoś dobrego chirurga dla buldoga francuskiego? Słyszałem, że jest jakiś dobry na Morenie. Chce psu operować skrzydełka nosa. Pozdrawiam,
  7. Bardzo dziękuję :) Zaraz wyślę numer konta
  8. Today
  9. Tak, to ten dziadeczek Cygan. Ma podobno 16 lat, chociaż nie wygląda, jedynie zęby o tym świadczą.
  10. Kamila Proc

Wyprzedaże i nie tylko - do 06.06.2019- 20.00

wpadlam z zaproszenia
  11. Sisi44

Dla dzieci, dla domu, do ubrania do 31.05.

Nasza Wenus z Milo
  12. Oleno, ja oczywiście trochę cegiełek dorzucam, o których rozmawialiśmy kilka dni temu (jakoś tak) - pojawiło się opóźnienie z powodu niesprzyjającej pogody ;-) Cegiełki właśnie wyprawiłem w drogę - jutro powinny dotrzeć.
  13. Yoana

Wyprzedaże i nie tylko - do 06.06.2019- 20.00

Dziękuję za zaproszenie, na razie tylko podrzucam.
  14. A tak wyglądają nasze zakupy karmy dla wolno żyjących kotów z netto-1000 puszek,ktoś musiał po nie pojechać na 3 razy,ktoś musiał zapakować na auto(oczywiście prywatne,nie mamy służbowego auta,tak jak nie mamy służbowych telefonów)ktoś musiał wypakować z auta i wnieść do siedziby,a teraz kolejny ktoś będzie musiał rozdać to karmicielom :( Sam zakup i dostarczenie zajęło 3 dni po pracy :(
  15. Radek

To się nazywa dbać o siebie.
  16. Fajnie, że Kamyczek się wzbogaci.
  17. Kamila Proc

O!Volumen do 25.05. godz. 20.

brawo Maria
  18. Sisi44

Olena84 dzięki za czujność. Twoje rzeczy lada dzień u gosi7, dam znać.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up