Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Wiolhelm, tak sobie myślę że może lepiej edytować drugi post i tak zrobic rozliczenie, będzie przejrzyście dla nowych osów
 3. Tyśka bardzo Ci dziękuję:) Cieszę się,że otrzymał pomoc bo kolejna patologia mogłaby go skrzywdzić to taki miły i przyjazny piesek
 4. Dzien dobry :) moze dzisiaj ktos sie skusi, dekoracje sa sliczne, oryginalne :)
 5. Nie, to nie padaczka. Neurolog to widziała. Dlatego dostał Anafranil. Po nim znacznie rzadziej tak się pobudza. Przedtem stale miał oczopląs, po leku tylko, jak bardzo się zdenerwuje. Być może ktoś go kiedyś uderzył w głowę, nie da się wykluczyć. Swoje musiał przejsć, skoro tak bardzo boi się człowieka i dotyku.
 6. Niestety tam tak się zdarza, że się dzwoni do nich i otrzymuje informacje, że pies właśnie został adoptowany, a stan faktyczny jest taki, że pies nadal jest w schronisku. Sama tego doświadczyłam na włsnej skórze i tylko spryt, pomoc osoby bardzo operatywnej i dużo szczęścia w tym wszystkim sprawiło, że nas olśniło, że pies nadal w schronisku i udało nam się go zabrać, ale to była adopcja.
 7. Niestety tam tak się zdarza, że się dzwoni do nich i otrzymuje informacje, że pies właśnie został adoptowany, a stan faktyczny jest taki, że pies nadal jest w schronisku. Sama tego doświadczyłam na włsnej skórze i tylko spryt, pomoc osoby bardzo operatywnej i dużo szczęścia w tym wszystkim sprawiło, że nas olśniło, że pies nadal w schronisku i udało nam się go zabrać, ale to była adopcja.
 8. Śliczny pies, co ci ludzie mają w głowach zamiast mózgu?
 9. Faktem jest ,że hatiora znosi cierpliwie różne warunki, jednak w naturalnym środowisku temp. w nocy od listopada do maja waha się w granicach 10 - 14 stopni i to jest właśnie to obniżenie temp. Moje przeszły okres zimowego spoczynku w temp. ok. 16 st. to tez nie tak jak w naturze :)
 10. Kejciu

  Bazarki Avon dla Tobiego

  i numer strony jeśli mogę poprosić :)
 11. Kejciu

  Bazarki Avon dla Tobiego

  poproszę jeszcze o numer strony :)
 12. A weź, głupota jak zwykle mnie ogarnia przy kwiatach :/ Mam grubo ponad 100 donic w domu i nic mi się już nie mieści, ale może jakoś jeszcze te wcisnę :)
 13. Patmol

  Czy applaws może być źle przyswojony?

  na karmie komercyjnej zawsze pies jest bardziej głodny, no bo co innego gotowane mięso, a co innego taka karma - duza cześć karmy po prostu przez psa przechodzi i wychodzi tyłem bardzo to widać jak sie przestawia psa z karmy na mięso, albo z mięsa na karmę - po prostu po ilości i wielkości kup no i mięso z kurczaka w sklepie, takie dla ludzi, a mięso z kurczaka w karmie dla psa - to nie jest tej samej jakości mięso - wystarczy poczytać jakie normy wyśrubowane musi spełniać to przeznaczone do zjedzenia dla ludzi, a jakie mięso z kurczaka może być w karmie dla zwierząt towarzyszących/niezjadanych przez ludzi
 14. Today
 15. Radek

  O!Volumen do 25.05. godz. 20.

  No proszę, gratulacje dostałem:) Szkoda, że mi lajki wyszły.
 16. Radek

  O!Volumen do 25.05. godz. 20.

  I podium już zapełnione:)
 17. agat21

  O!Volumen do 25.05. godz. 20.

  To ja trzecia :)
 18. Sympatyczny bazarek cały czas czynny...
 19. Witaj śliczny rudzielcu, dobrego dnia Ci życzę. A Jagusce jak najwięcej zdrowia.
 20. Witaj śliczny misiaku - zdrówka Ci życzymy.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×