Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Kiedyś z wetem rozmawiałam o karmie dla psów.Opowiadał,ze klient próbował mu wmowic,ze karma marketowa jest dobra,bo tam mięso jest:)))A wet''jeżeli pióra i dzioby to mieso to jest:_D" Martusiu piecz pasztet z grochu i wmów męzowi,ze to pasztet z kurczaka.Siła sugestii.:)
  3. hihi Gajunia Woman is love..
  4. Radek

Taniocha na kocim Kole, do 21.07

I to w dobrej cenie.
  5. Pikna marynareczka dotarła, dziękuję :)))))
  6. ona03

Bazarek ciuszkowy dla bezdomniaków do 23.07.2019

Wymiary galotkowe są, ale jakoś nie bardzo mogę odczytać :) Jak mają 30 cm w pasie bez rozciągania to poproszę :) Może ktoś lepiej widzący odczyta :))))))
  7. Bardzo, bardzo cieszę się, że Kori się nie załamał i cieszy życiem. Fantastyczny z niego pies. Życzę takiej rodziny Korusiowi, która zrozumie jego potrzeby... z sercem na dłoni, z otwartą głową, zacięciem sportowym i drugim psem . Co do wybiegów, ja ich nie lubię osobiście, uważam że nie uczą psów dobrych nawyków, a są często miejscem bullingu i nauki paskudnych umiejętności (albo źródłem traum). Tutaj parę słów wyjaśniających dlaczego. Ale to temat bardzo poboczny, wiem że są różne opinie na ten temat.
  8. też się dolożę dla cudnego Okruszka :)..wygrał milion w psie lotto ,ze z takim sercem wielgachnym do kociów i piesów bedzie mial Panią ..nie znam w Szczecinie takiej drugiej osoby , ktora by z taką empatią , z takim sercem dawała milość i drugie życie biednym schorowanym staruszkom
  9. Z ogłoszeń szczeniaków cisza, ani jednego zapytania. Przydałby się teraz domek dla chociaż jednej suni od Jaaga. Spróbuję na weekend wyrożnić chociaż jedno ogłoszenie, może to wpłynie na większe zainteresowanie. Rozmawiałam z panem od Malti - sunia juz nie jest taka przerażona, bawi się, biega. W poniedziałek pan był z Malti w lecznicy, została drugi raz odrobaczona, za tydzień ma wyznaczone szczepienie.
  10. Mam filmiki z FB z Okruszkiem ale nie umiem ich tutaj wstawić
  11. Mamy wpłaty :) Na konto wpłynęły pieniądze od : jankamałpa - 24 zł Ślicznie dziękuje :)))))))))))
  12. To nie Ty nie umiesz znaleźć, to ja zapomniałam podać konto themagda. Przepraszam, już podaję. Po zrobieniu przelewu podaj mi proszę na moją skrzynkę PW adres do wysyłki, to przekażę themagda. Padł Jej komputer i nie miałaby możliwości przeczytania.
  13. ala123

bazarek w trakcie organizacji

61.Bluzka Atmosphere, rozm.na metce 44, wiskoza z akrylem, dł.74cm, szer.między pachami 58cm, rękaw od pachy 55cm, cw5zł 62.Sukienka rozm. na metce M, skład: 75% bawełna, 18% poliester, 7% lycra, dł.81cm, szer.między pachami 48cm, rękaw od pachy 49cm, cw7zł
  14. Today
  15. To w połowie sierpnia zrobię zamówienie. Dusio przesłodki :) Miałam kiedyś kota Duszka ale miał inne umaszczenie, był biało- bury, miał zielone wielkie oczy i uwielbiał gryźć liście kapusty :)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up