Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Tak jest Pani Ordynator. Zatem jutro rano operacja bo dzisiaj zespół medyczny jest niedysponowany
  3. A już przysypiałam......no i parsknęło mi się. Cuć ją cuć, jak listek poturbowany, to na chirurgię z nim, wypis później ......
  4. uxmal

Bazarek Artystyczny.

Merindy blond też są piękne.
  5. Wcale się nie dziwię. Po takim stresie emocje muszą zejść. U mnie emocje sięgają zenitu bezpośrednio przed odbiorem wyników. Wtedy zdarzają się łzy. Na szczęście nasza pani doktor wie, że jestem panikarz i mnie wspiera. My z małą mordką jedziemy na kontrolę za tydzień.
  6. Ellig

Bazarek Artystyczny.

Radek, tak i wyjątkowa bo robiona ręcznie przez łódzką artystkę rękodzieła artystycznego. O której ostatnio jest głośno nie tylko w Polsce.
  7. Pięknie dziękujemy za wpłaty, i pokaźne nadpłaty Iv-cia -----------------------------76,50 - / nadpłata 14,50- Lolcio przesyła buziale / mila-ada-------------------------132,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Poker------------------------------ 8,00 - / nadpłata 2,00 - Lolcio przesyła buziale / Dusia-Duszka--------------------57,50 - / nadpłata 0,50 - Lolcio przesyła buziale / Livka----------------------------- 18,50 - / nadpłata 6,50- Lolcio przesyła buziale / Bukowa---------------------------86,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / uxmal-----------------------------52,80 - / nadpłata 0,20- Lolcio przesyła buziale / Agusia 76------------------------ 93,00 - / nadpłata 37,00 - Lolcio przesyła buziale / Jolanta 08------------------------ 47,00 - / nadpłata 3,00 - Lolcio przesyła buziale / Nesiowata ------------------------ 0,50 - / nadpłata 0,50- Lolcio przesyła buziale / Koja ----------------------------- 76,30 - / nadpłata 23,70- Lolcio przesyła buziale / Jo 37 --------------------------- 45,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / jankamałpa --------------------- 14,00 - / nadpłata 1,00 - Lolcio przesyła buziale / b-b ----------------------------- 154,40 - / nadpłata 0,10 - Lolcio przesyła buziale / Wiosenka ----------------------- 44,00 - / nadpłata 3,50 - Lolcio przesyła buziale / Jolanta 08----------------------- 10,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Ela P----------------------------- 44,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Ela B---------------------------- 195,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Kornelia-------------------------- 64,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Sylwia---------------------------- 34,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Smyczku ----------------------- 144,50 - / nadpłata 88,50 - Lolcio przesyła buziale Koleżanka Smyczku ------------ 43,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / yossariana ----------------------- 60,00 - / nadpłata 1,00- Lolcio przesyła buziale / Jolanta 08------------ 10,00 - nowa wpłata, czy coś pominęłam ???
  8. Today
  9. Radek

Bazarek Artystyczny.

Śliczna jest ta mysza.
  10. nie dostałam pw, ale rozumiem, ze paczka w ruchu więc połowa 5 zł
  11. Dziewczyny, i jak wygląda sprawa faktury z 14.09.2019? Wysłana? dotarła? Z dzisiejszej wizyty będzie kolejna faktura. Cieszę się,że Promyczek sprawdzony przez weta. Możesz śmigać maluszku :)
  12. Fantazja ---- Fanta na Kraków https://www.olx.pl/oferta/kocia-pieknosc-fanta-CID103-IDBFFZE.html Wykorzystałam teks Eli :) Ładny to po małej zmianie podkradłam.
  13. Przepraszam że dopiero teraz / po przypomnieniu/ potwierdzam otrzymanie przesyłki. Byłam pewna, że potwierdziłam a okazuje się, ze tego nie zrobiłam :-(. Choć możliwe, że to zrobiłam tylko na dogo się nie zapisało :-) Przepraszam i potwierdzam - paczuszka u mnie :-).
  14. Zapisaliśmy dziś Gajulkę na kolejne badania kontrolne. Jedziemy do lecznicy w przyszłą sobotę. Mam nadzieję, że wyniki będą OK. Śpiący Gajulec pozdrawia zaglądających:)
  15. Szkoda każdego odchodzącego życia... Sunieczko biegaj szczęśliwa za TM
  16. Przeżyły :) Troszke funkia jest przemęczona i poturbowana. Dojdzie do siebie. Jest na OIOmie w łazience. Jutro przeniosę ją na Oddział a potem wypis na balkon.
  17. Cudo, cudo :))) Oszszsz kurna, strach się bać ...... Będzie czekoladka :) Zapraszamy cały czas ......
  18. Bardzo dziękuję za zakupy i bazarek. Pieniążki już są u mnie:)
  19. To tylko trzy dni, da się wytrzymać ...... No, ale przegięli na całej linii :) Przeżyły chociaż ? Ale parę lat będzie sam, cudny listek, później trzy dni smrodku, i znowu cudny listek :))) No właśnie, zapraszamy :))) Oszszsz kurna, co się w tym kartoniku działo............, a może na sortowni zapylają ???? A widzisz, cały czas trzeba tu być.... Emocje były.....
  20. To ja podrzucę dla nocnych Marków:)
  21. RTG kręgosłupa i płuc - bez zmian. Osłuchowo - serce, płuca (drogi oddechowe) - bez zmian. Przyczyna kaszlu nieznana. Po antybiotyku i leku przeciwzapalnym kaszle już tylko po nocy i gdy jest czymś podniecony np spotkanie psa na spacerze. Dziś w lecznicy podano antybiotyk + przeciwzapalny. Wydano 2 x antybiotyk i 2 x przeciwzapalny - w zastrzykach. Zmiany na skórze - widoczna poprawa, - co kilka dni kąpiel szamponem dermatologicznym.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...