Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Sisi44

Dziś koniec, Taniocha na kocim Kole, do 21.07

Dziękuję Ciociu bardzo
  3. Dochód z tego bazarku zostanie podzielony pomiędzy to jeszcze do ustalenia :)
  4. Sprawdź proszę czy o te Ci chodziło czyli 11c 21a 21 b 21c 21d
  5. Z Basia dzielić bazar, to przyjemność rzadka, Pozdrowienia, serdecznosci dla Basi i SBM-owego stadka :)
  6. Today
  7. Miłego dnia i zapraszamy :)
  8. Wczoraj późnym wieczorem zjadła odrobinę parówki i to wszystko. Dzisiaj już nie chciała na nią patrzeć. Strzykawką napoiłam ją trzy razy po 2 ml mleka z wodą i tylko tyle :( Jeszcze nie zrobiła kupki, no ale jeśli nie je,. to co ma zrobić? Na szczęście siusia. Zamknęłam taras i wypuściłam ją z klateczki. Może jak sobie pochodzi i rozrusza jelitka, to i apetyt może przyjdzie? Jutro jedziemy z nią do weta. Zrobiłam zdjęcia fantów i zabieram się za kolejny bazarek. Fado biedaczek potrzebuje kasy.
  9. Figunia

Bazarek ciuszkowy dla bezdomniaków do 23.07.2019

W deszczowo burzowy czas, podrzucam!
  10. U nas od rana jest pochmurno i duszno. temperatura 23 stopnie. Przed chwilą spadło trochu kropli deszczu. Duże, ale niewiele. Padało niecałą minutę. Co to niby miało być? Jeszcze czegoś takiego nie przeżyłam. Chmury nadal wiszą nad nami, ale nic z nich nie spływa. Na niebie tworzy się złowrogi front. Niechby już i burza była, byle przy okazji spadł solidny deszcz.
  11. Moja Tonia ma 16 lat i jest okazem zdrowia i wigoru:) Robię jej dwa razy w roku badania i wyniki jak na razie bardzo dobre. Jeszcze się na starość zadziorna zrobiła i rządzi w stadzie:)
  12. szajbus

Norcia, kochana sunia

Będzie dobrze Radku.
  13. Witam , mojej suni w czasie cieczki obwisła skóra prawej listwy mlecznej , cieczka skończyła się trzy tygodnie temu , czy skóra dojdzie do stanu z przed cieczki czy już zostanie taka wisząca ?
  14. róża35

Dziś koniec, Taniocha na kocim Kole, do 21.07

Poproszę za wyw. nr8.
  15. 11. Torebka ozdobna - dar od Nadziejki, 15 zł (wyszarzenia na zdjęciu to wina aparatu, torebka jest w całości czarna i taka aksamitna w dotyku, w środku kieszonki) 12. Próbki kremu - 24 sztuki, nie wiem na ile wystarczają, prawdopodobnie na pojedyncze użycie, dorzucam za co łaska do zakupu 13. Zabawka - żółwik, piszcząca, dar od Nadziejki, 5 zł 14. Ozdoba - motylek, do powieszenia np., 5 zł 15. Broszka, dar od Nadziejki, oczywiście dużo ładniejsza niż na zdjęciu, z taką jakby perełką, 5 zł
  16. 6. Iwan i Delfin (na płycie jak widać jest autograf tego jakże uroczego pana, prawdopodobnie złożony osobiście gdy był u nas w miasteczku) - 10 zł 7. Milkshop - 7 zł 8. Nadzieja Tadeusz Nestorowicz - 7 zł 9. Patagonia - muzyka elektroniczna, 5 zł 10. Nie wiem
  17. Poproszę 11 C i 21 oprocz dwóch w prawym dolnym roku.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up