Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dzisiaj znowu bylismy u doktora. Niestety kiedy kaszel ustąpił słychać już wyraźnie szmery w serduszku. Czyli infekcja była wtórna, jak to często bywa,od oslabionego ukł. krążenia. Na razie ma brac furosemid i cardialis zeby odciążyć serce, a w przyszlym tygodniu usg serduszka żeby ustalić co konkretnie tam niedomaga i dokladniej ustawić leki.
  3. Czy wet zgodził się udostępnić konto do wpłat na pieska? Pytam, bo zwykle przychodnie nie chcą się zajmować liczeniem deklaracji. Wpłaty są zbierane na czyjeś konto, nawet prywatne, a na konto lecznicy przekazywana jest cała kwota. Jeżeli nie jest to ustalone, to trzeba porozmawiać z Kubą (właścicielem przychodni).
  4. Witaj Havanko na wątku Czarusia Pomoc w ogłoszeniach bezcenna!! Musimy tylko "oganąć" transport, a to wcale nie jest łatwe...Jak już trafi do Mari23, to odetchniemy..
  5. Today
  6. Earthy

Dog frisbee - jak zacząć?

Hejka wam wszystkim
  7. Przepraszam, ze dopiero teraz dotarłam na wątek Czarusia i ślepaczka. Bardzo sie cieszę, że jest dla nich szansa i że pojadą do Mari23 ! Przeczytałam, ze Martusia będzie robiła bazarek transportowy, to ja może przydam sie do pomocy w ogłoszeniach.
  8. Co Ci zwinelam) Już wiem.Olu popatrz na licytacje:-D
  9. Jaaga myślisz, ze można już zacząć ogłaszać Ukrusia? Zdjęcia ma bardzo ładne. Obiecałam pomoc w ogłoszeniach.
  10. Oczywiście,nie ma problemu.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up