Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. + 30zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350104-przepisy-dla-tobiego-do-1507/
 3. Nie mogłam pisać, ale zaraz jak zaginęła to ją dziewczynki zabrały do Dymin...i jest :)
 4. rozwój matematyczny to nigdy nie była i nadal nie jest moja mocna strona;) nawet w granicach dziesięciu,jak się okazuje
 5. Tyśka, Dziękuje Ci za ten wpis, zawsze to iskierka nadziei że pani jednak nie jest kompletną ignorantką bez cienia wiedzy, tylko może... nie jest to,to... tak źle, musimy spytać Figunię na jakiej dokładnie ulicy widziała panią / już dwa razy / Wczoraj Kraków pobił smutny rekord , jak usłyszałam w wiadomościach do schroniska w jednym dniu ,trafiło 41 psów Zabieram się za kolejny bazarek z Elik, może tym razem , przeznaczymy pieniążki na ogłoszenia? widzę ,że potrzebujemy ich dużo więcej niż początkowo myślałam :(
 6. anica

  Bazarek dla Tobiego do 02.08, zapraszamy :)

  Dzień dobry
 7. Gabrysiu on miał na szyi obrożę, zdjęto mu w schronisku. Miałam kiedyś taką sunię pod opieką. Przez kilka dni nie było mowy o ubraniu szelek ani obroży. Któregoś dnia pozwoliła nagle na wszystko i potem już z niczym nie było problemu.Tym urody Gacuś:)
 8. Dzis jest taka pogoda ze jestem juz po drugiej kawie a glowa jak od wieczora bolala tak boli. I snieta ryba jest dzis szybsza ode mnie.
 9. Today
 10. Zrobiłam ogłoszenie jednej koteczce na Krk i wyróżniłam: https://www.olx.pl/oferta/ayra-cudownej-urody-koteczka-szuka-domu-CID103-IDAR1dR.html
 11. Dostałam zwrot wpłaty na Dżima który był po Witusiu. Czy Dżim nie żyje? Zrobiłam przelew z tytułem darowizna na cele statutowe.
 12. czy do poprzednich moich zakupów mogę dodać poz.24 w ramach promocji? bo nie umiem liczyć do sześciu i wybrałam dotąd 5;)
 13. Poproszę o zmierzenie 76 czy na zakiecie 70 jest może metka z przepisem prania?
 14. Dziekuje terra:) jest jak jest........ może chociaż na razie jedno z maluszków znajdzie dom zrobie ogloszenia pojedynczo i spróuje zbiorowe ale na wiele nie liczę cisza w adopcjach:(
 15. Też poznałam Morelkę właśnie taką,radosną uśmiechniętą,pełną życia,bardzo lgnącą do człowieka i to obcego.Reagowała na smaczki,chętnie je wcinała z tym,że nie była sama,była w stadzie.Sądzę,że potrzeba czasu aby Morelka zaakceptowała nowe warunki.Dwa tygodnie przynajmniej jest potrzebny ten czas i obserwacja siebie i psa. Przypięta ciągnąca się smycz w domu(wydająca dźwięki),trzeba uważać bo może odnieść odwrotny skutek,może Morelkę jeszcze bardziej stresować.To jest bardzo indywidualna metoda zależnie od psa.Prawidłowo smycz powinna być tylko używana do spacerów i nie ciągnąca się na spacerze po ziemi.Wg. moich obserwacji psy nie lubią długich końcówek wiszących z obroży,czy np.smyczy doczepionej do szelek czy obroży.Drażni to ich,wręcz denerwuje.Najchętniej by się tego pozbyły.Zresztą nie dziwię się bo to jest tylko zwierze i człowiek narzuca mu to co dla psa jest nieprzyjemne.
 16. Dzień dobry, wrócę później bo widzę moje rozmiary.
 17. Tak mniej więcej. Na mnie, poza wątpliwymi walorami smakowo-zapachowymi, ona działa znakomicie jako środek przeczyszczający. I to w miarę szybko działający. :-) Nawet gorsza kawa zaparzona w najprostrzym ekspresie (nawet tym skręcanym włoskim stawianym na gaz) będzie lepsza od najlepszej rozpuszczalnej. Oczywiście nie popadając w skrajność - wszelkie Forte i Familijne nie bierzemy pod uwagę. Kawy zaczynają się od 15zł za 250g. Tylko do takiego ekspresu wsypuje się pełną łyżeczkę kawy. Więc tej kawy starcza na około około 30 kaw. Wychodzi około 0.50zł za jedną kawę.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×