Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dzieńdoberek :) wszyscy się rozpuścili w deszczu, że tu taka cisza? ;)
  3. Staruszek Jamniś z kolei ma problemy z oddychaniem. Na ludzi warczy, nie chce podejść, nie daje się dotknąć. Oddycha ciężko, brzuszne :( Bolą też go zeby i ma problem z przełykaniem: je jedynie mokra karme. Na razie wizyta u weta niemożliwa, bo musi dać sobie założyć obroże i dotknąć, aby zawieźć do weta. :(
  4. Orlenek dzikunek okazał się bardzo potulnym, proluszkim psem. Podaje łapkę, przychodzi zawołany, przytula się, chodzi na smyczy (chociaż mocno niepewnie). W samochodzie jak jechał to się czuł pewnie i rządził :) Z dzikuska na ulicy zmienił się w psa rodzinnego :)
  5. jesli w ciagu kilku dni kolenych boc to trwa i trwa ... nie bede miec odpowiedzi , to postaram zawiadomic TVN uwga
  6. kochane serca dzwonilam wiele razy i dzis sie dodzwonilam ...wkoncu pani przesz z fundacji nie dowiedziala nic jeszcze przekazala strawe aby sie zorientowac swojej wolontariuszce z fundacyji i ta mloda osoba ma podobno pojechac i sie cokolwiek zorientowac za peierwszem razem nie uslyszalalm dobrze przez telefon , wiec zadzwonilam ponownie z nadzieja ze koje przekazano sprawe jakiejs innej fundacji? ... ale jesli wolontariuszka to tez dobrze zeby tylko w t6ym roku ...udalo sie pomoc jakkolwiek wiecie kochani czasem wszytko opada czlekowi .... mam mysli takie , ze chyba wszytcy czekaja az sie wydarzy jakas tragedyja ...wtedy podniosa alarm ....
  7. Today
  8. i na poprzedniej stronie! poczytajcie prosze prosze i moje pisanie z dzis teraz z wateczku Lakuni Figuni: Spokojnego cudnego tygodnia w tej sprawie starsznej ...nic cisza wydzwaniam do p Prezes , kt obiecala sie zorintowac jak mozna pomoc prezes fundacji ale nie odbiera juz i nie odpisuje narazie wszystko naswietlilam opisalalm opowiedzialam podalam adres napewno ma mnostwo zajec pani z fundacji i moze lada dzien sie uda cokolwiek dowiedziec w urzedzie w Dabrowie codzin jestem w pracy , tam kolo nas cichutenko czasem bardzo bardzo ... az trwoga w sercu przeciez stadko duze musie sie wybiegusiac ....Panswto nie otworzeza drzwi ,jak ktos puka i nie wpuszcza nikogo ... napewno zze starchu o swoje skarbunki lapenki dzwonilam do policji i starzy miesjkiej ale nie jako osobie pojedynczej-nie powiedza co i jak jeno jesli widze zaniedbania , to zebym zlozyla zawiadomienia itd ... mowie panom -jakie zawiadomienia? o zaniedbaniu ...? przeciez psiaki ktore wybiegaja na te ulice wugladaja pieknie mertwei sie calun czas , aby nie bylo jakiej targedyji jak wybiegna stadem i bedzie jakies dziecko na uliczce ,,,czy ktokolwiek ... i poprostu dzwonie aby sie dowiedziec , czy ktos p[robowal pomoc tym ludziom starszym w opiece.. czy mozna jakos pomoc w dostarczaniu jedzenia , w kastarcji , w sterylizacji , a szczepionkach i moze ktos by sie znalazl kto podejmie sie ogloszen ,. aby kilka pieskow mozna bylo do innego domku itd ale panowie nie sluchaja zbytnio , jeno twierdza ze jak sie wie ze zaniedbane , to trzeba interweniopwc i td ... no ja co innego , a panowie coz innego ... czekam jeszcze i teraz nawet dzwonie do tej fundacji , moze juz cos sie dowiedziano , jak mozna pomoc Pani z fundacji obiecalal mi , ze postara chocby w kastarcaji ciezko ciezko .... zycie ciezkie dzwonie teraz tez ale zajete ..
  9. Dziekuje witam wszystkie iskiereczki
  10. Chociaż podrzucę, bo u mnie w rodzinie już starsze dzieci...
  11. Po pysiu widać, ze ta sunia, to samo dobro i łagodność. Wspaniałego domku Szyszuni życzę. Żeby docenił Jej zalety, bo jest naprawdę wyjątkowa.
  12. Witamy :) Szysia coraz fajniejsza, uśmiechnięta, spokojna, potulna, ale bardzo cieszy się na widok człowieka, na spacer po ogrodzie!.....
  13. Patmol

Szczeniak zapiera się podczas spaceru

poczytaj trochę o szczeniakach i o tym jak z nimi postępować np tutaj ciekawie napisane o socjalizacji szczeniaków http://www.zoopsychologia.com.pl/wp-content/uploads/2013/09/SOCJALIZACJA_VEP_2_2015-1.pdf
  14. tez zagladam...cos nowego wiadomo?
  15. dodzwonilam! nareszcie ...ale ale pani z fundacji nie moze [omoc skierowala sprawe komus innemu naswietlila ... no wiec czekam moze ten inszy bedzie mogl sie lepiej zoerintowac ? wszytko ciezkie .... mam nadzieje ze sie uda cokolwiek ... zadzwonilam ponownie teraz wiec pani z fundacji podeslala poprosila jednak swoja wolontariuszek aby tem pojechala i sie zoreintowla i ma czekac na wieci i tyle .....
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up