Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nie wiem co robić:( Ledwo wczoraj Roj pojechał do domu, martwię się żeby było dobrze bo to straszny wypłosz (tfu , tfu, tfu), to dodatkowo umieram o te bąbelki:( Nie mam gdzie ich dać.Kola w zeszłym tygodniu znowu zaatakowała Cookies, łapa pogryziona , antybiotyki:( Nie mogę przynieść do domu kolejnych psów,
  3. Ja myślę o nich od wczoraj i nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy :(
  4. Kochana mordeczka, jaka szczęśliwa <3. Dzięki Kasia za sesję :). Pogoda jak widać poprawiła się już u Was i można było zrobić zdjęcia w plenerze :).
  5. Today
  6. Najpiękniejsze kwiaty jakie na Dzień mamusi dostała dołączę do pięknych życzeń .
  7. Dzisiaj jest piękny dzień. Dzień Mamuś. Wszystkim Mamusiom zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Samych radosnych dni i optymizmu. Życzy Uxmal
  8. Dostojny krok, brak reakcji na kota - cały pluszaczek.
  9. Wczoraj w Krakowie było podobnie i skuszeni obiecującymi zapowiedziami, przyjechaliśmy na działkę i nie zawiedliśmy się :) Wczoraj był1 piękny, słoneczny dzień. Cały dzień, ale już w nocy przyszedł deszcz. Na szczęście rano znowu się rozpogodziło, ale nie wygląda na to, że tak wytrzyma do wieczora. Dzisiaj wracamy do kraka, bo od jutra do środy mamy załatwienia w Krakowie. We środę lub czwartek wracamy na działkę i pozostajemy już do pierwszych przymrozków :) Jak zwykle na laptopie są problemy z netem, ale teraz już przywieziemy komp stacjonarny i mam nadzieję, że problemy znikną. Przez te kilka dni rośliny strzeliły w górę, a oczywiście najbardziej chwasty. Żeby tak udało się wynaleźć jakiś środek na wszystkie chwasty, żeby raz go zastosować i mieć chwasty z głowy. Marzenie :) No to są jeszcze piękniejsze niż te, które sobie wyobrażałam :)
  10. Dzień dobry :) Coraz piękniejsza ta łączka... poproszę dwa cudne ślimorki, a niech tam .....
  11. Gdzieś widziałam mieszankę nasion w promocji była za 2,50 O! mam! https://sklep.swiatkwiatow.pl/mieszanka-roslin-dziko-rosnacych-jednorocznych-i-wieloletnich.html?gclid=EAIaIQobChMIiISp-de44gIVR6qaCh2BoQ2cEAQYBSABEgI-Y_D_BwE
  12. Łyk sztuki z rana... i chlup kaweczka. Przydałoby się ciasteczko ale, niestety brak Zapraszam
  13. Lucyna

w budowie

Post dla mnie, coś dołożę do sprzedaży...
  14. Powtórzę - przeurocza : )
  15. Witamy w słoneczny niedzielny poranek. Ale chłodno to jest. Sprawdzają się prognozy, niestety. Akurat oglądam pogodę w telewizji. I znów zapowiadają opady na południu Polski. Nieciekawe to wszystko. Mam nadzieję, że nie będą one chociaż tak intensywne jak w mijającym tygodniu. Życzymy wszystkim spokojnej niedzieli. I zdrowia oczywiście.
  16. Wczoraj uda≤ł,om nam się przeżyć "suchy" dzień, może dziś będzie podobnie? I będziesz mógł spokojnie pospacerować? Życzymy Ci przyjemnej niedzieli.
  17. Witaj Grzesiu w chłodny słoneczny poranek. Jako ostatnio sprawdzają się prognozy pogody. Może i u Was przestało padać?Korzystaj więc z zabaw z kumplami na świeżym powietrzu. Zwłaszcza, że masz nowych towarzyszy, których trzeba "wprowadzić" w hotelikowe życie.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up