Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Today
  3. Dopóki jeszcze mogę pisać - wraz z całą bandą życzymy zdrowia, radości, spokoju i spełnienia marzeń.
  4. Yesterday
  5. Z racji zbliżających się Świat Wielkiej Nocy Lala życzy wszystkim ciociom i wujkom radości, spokoju i zdrowia.
  6. Dziekuję Iwonka 🙂, Basia u mnie smsowo złożyła rezerwację 🙂
  7. Jednak trzeba było trochę poczekać, bo teraz już widzę zdjęcia, załadowały się.
  8. Proszę o rezerwację dla Grubej Berty poz1 i 2, jeśli są w rozmiarze 38 oraz 6,7 i 11, bo nie może teraz wejść na dogo.
  9. Kasiu, przegladan z telefonu i faktycznie większość zdjęć mi się nie otwiera, ale popatrzę jutro z komputera, to może wszystkie uda się otworzyć.
  10. Ja z telefonu przeglądam i tylko pierwsze mi się otworzyły, jutro jeszcze w komputerze popatrzę.
  11. Jakże nie lubię tej daty - 27. Dzisiaj to równe trzy lata odkąd Feniks pobiegł za tęczowy most. Tak smutno, że niewiele się nacieszył ciepłem opieki Marii. Pozostaje mi wierzyć, że tam, po tamtej stronie jest cudownie, że dopiero tam zaczyna się raj ... Ponoć ci, co tam mieli okazję się pojawić, choć na moment, nie chcieli wracać... Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy, Fenisiu. Pamiętam o Tobie, cudowny Psiaku
  12. Czy tylko ja nie widzę zdjec?Jaki rozmiar mają buty 2?
  13. Last week
  14. Chciałam potwierdzić, że wygrana z Lotto do mnie dotarła, z dodatkiem od naszej cudownej Rozi. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...