Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. czterylapy

karmy bez zbożowe?

U nas bezkonkurencyjna jest właśnie Bozita, zero problemów z brzuszkiem, sierść pięknie lśni, pieski są pełne życia :) warto wypróbować.
  3. moja suka też koty do miski zagania, jak juz jest czas/pora jedzenia - bo najpierw koty dostają jedzenia na miski, a dopiero potem psy a jedzą obok siebie, w kuchni, bo tak mi jest wygodnie po prostu , najpierw dawałam jedzenie tylko kotom, a psy siedziały te 15-20 minut obok , a dopiero potem, jak koty zjadły, to jadły psy teraz daję prawie razem, bo psy mają już zakodowane, ze bez "proszę bardzo" w trakcie posiłku nie wolno podchodzić do kocich misek, ani bez mojej zgody do miski drugiego psa wiec daję kotom, daję psom i sama tez coś robię w kuchni i jest wiele innych sytuacji, gdy pies musi poczekać , czy to na legowisku czy to w oddaleniu - no i czeka; np w polskich schroniskach górskich trzeba podejść i zamówić jedzenie, a pies czeka przy stoliku, i tez ma czekać spokojnie, a nie szczekać i wariować ; a tez czasem to trwa, bo kolejka jest, i czasem nawet pies człowieka nie widzi albo siedzi w innym pomieszczeniu niż się zamawia; a potem trzeba naczynia odnieść itd ale bardzo lubię towarzystwo swojego psa , wiec jak nie muszę , to nie odsyłam na legowisko, i zabieram ze sobą jak mogę zabrać
  4. Oooo bardzo byłabym wdzięczna Oczywizda zwrot kasy za przesłanie nastąpi natentychmiast :)
  5. elik

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!

Podobnie jak mnie :)
  6. Jogi jest piękny,uprać,wyczesać i będzie cudo.Tak będzie z Jogi, diament gdy się go oszlifuje wyłoni się przepiękny brylant.Jeżeli Jogi ma w dobrym stanie ząbki to może tyle lat nie ma.
  7. Biedne psiaki :( Nie dość bezdomności, niedoli schroniskowej, to jeszcze powódź :( Jak krakowskiemu schronisku groziło podtopienie, to kierownictwo schronu apelowało do mieszkańców o zabieranie psiaków na DT, żeby je ratować. Sporo psów znalazło schronienie w krakowskich mieszkaniach. Podobno niektóre zostały na zawsze. Może w Mielce też tak się zdarzy. Oby.
  8. Dovven

jaki olej do automatu?

Witam, mam automatyczną skrzynię i zastanawiam się jaki olej byłby do niej najlepszy? Co sądzicie? Chodzi mi o płynną jazdę i jednocześnie cichą :)
  9. Miałam bardzo fajny telefon o Freskę z Wrocławia. Pani niepocieszona, że sunia już ma domek, ale życzy jej wszystkiego co najlepsze. Długo ozmawiałyśmy. Podesłałam jej Sarunię z tego wątku. Tez zamojszczanka, tez potrzebuje spokojnego domku bez dzieci... https://www.dogomania.com/forum/topic/349537-sarunia-już-nie-musi-gryźć-krat-0203-opuściła-schronisko-bardzo-prosi-o-wsparcie-ma-tylko-35-stałych-deklaracji/?page=1 Zobaczymy co z tego wyniknie.
  10. Kamila Proc

O!Volumen do 25.05. godz. 20.

i uscisk dloni?
  11. Zbrodnia i kara, stan nadajacy sie do czytania - zwrotu do biblioteki tylko Warszawa
  12. Today
  13. Zamiast leżeć, lepiej pobuszować na bazarku.
  14. Radek

A nie wystarczy głos uznania;)
  15. Zapraszamy serdecznie,jeszcze tyle fajnych fantów zostało :)
  16. umieć - jak najbardziej ; ja swoim też czasem każe zostać czy na legowsku czy w innym miejscu/ czy tez poza domem ; ale jako ćwiczenie/umiejętność ale nie jako zasadę, że jak jestem w domu -to pies ma leżeć na legowisku tym bardziej w sytuacji gdy pies jest niepewny/ ma lek separacyjny - to nie ma raczej sensu go co chwile odsyłać na legowisko mam koty, i jak koty jedzą w kuchni, to psom nie wolno podejśc do kocich misek - i czasem psy siedzą metr dalej, na polecenie, a koty jedzą i jedzą mięso; i dla jednej z suk to jest chyba trudniejsze niz gdybym fikała koziołki. ale siedzi i czeka na zwolnienie - czasem i 15 minut
  17. Kamila Proc

a medale?
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up