Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Cały czas czeka na wsparcie.
  3. Prorok zCciebie czy co??? Właśnie dzisiaj zadzwonij telefon z Białegostoku o Lucka....No zadzwonił o naszego kota!!!!
  4. Jak dobrze, ze rzucilas na Lakiego okiem, choć Twoje spostrzeżenia i obawy są bardzo niepokojące. Strasznie Go szkoda. Nie mial dotad zbyt dobrego zycia a widoki na przyszłość też nieciekawe... Bardzo Wam kochani dziękuję za wizytę i wszelką pomoc. Laki czeka na Was z utęsknieniem, wiec wpadajcie, kiedy tylko macie ochotę i możliwości.
  5. Na moje nie, podam Ci na pw konto wetki. Dziękuję :)
  6. Alaskan malamutte

Lato,lato, lato czeka!! Razem z latem czeka Florek Berek, Freska!!Zapraszamy!!!

Nawet trzeba!!!
  7. Obcięte i to mało fachowo, bo krzywo (jedno mniej drugie bardziej). Strach pomyśleć jak się to odbywało:(
  8. Ala wpłacę brakujące 40 zł, proszę o konto, chyba ze na Twoje
  9. Już doszło:) Przyszedł też Caniviton, który kupiłam (fakturę wrzucę później). Maxowi musiałam włączyć steryd, bo zaczał się wygryzać do krwi:( sierść ma okropnie tłustą, nic dziwnego, że go to swędzi:( Postaram się go jutro lub pojutrze wykąpać, może kąpiel przyniesie mu ulgę.
  10. Tolu, tutaj masz link do mojego ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/mala-sunia-do-adopcji-CID103-IDzEzx0.html
  11. Ślepaczek był dzisiaj głęboko schowany w budce, nie widziałyśmy go, ale wiemy, że jest. Czaruś na mój widok machal ogonkiem, cieszył się...Jeszcze chwilke piesku
  12. Zaproszem serdecznie :)
  13. Mam jeszcze zdjęcia malutkij suni, prawdopodobnie siostry Misi, która jest u Szafirki.
  14. Zgłosił się fajnie brzmiący domek dla Berka z Wrocławia. Poker, bardzo prosimy o wizytę!
  15. Tymczasem..... ruszyła migracja pierwszych mieszkańców Kubełkowa do Nowej Łąki 8 żabek ruszyło w Świat. Niezależnym obserwatorem tego wydarzenia została Mucha
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up