Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Tam są teraz jeszcze 2 szczeniaki:( Wczoraj Joanna123 wzięła dwa do odkarmienia butelką. Ledwo otworzyły oczka, mamę zabił smochód. W schronisku jest jeszcze 4-ro miesięczna Tajga i 4-ro miesięczny Franek. Wślę jeśl można na Whatsappa z prośbą o ogłoszenia.
  3. Elu wsłałam Ci na maila psiaka w strasznym stanie psychicznym. Wklej go proszę. Maleńki kłębek strachu.
  4. Teraz się dowiedziałam ,że sunia ma ponoć zaklepany dom i chyba dzisiaj jedzie do ds.Podobno bardzo dobry dom ale ja niczego więcej nie wiem.
  5. Wspaniałe rozwiązanie dla obu sunieczek - dla tej co się zgubiła, bo pan ją odnalazł i dla suni, która znowu ma szanse na zmianę losu.
  6. Poker

Kwiatki dla ONeczka Maksa do 30.08.19, g.20

Możesz taki niedługo mieć jak kupisz szczepkę. Właśnie policzyłam ,że mam ich 15 !!!
  7. Muszę uporządkować ogłoszenia, bo coś źle zrobiłam :( usunęli mi jeszcze dwa ogłoszenia, zapłaciłam pieniążki za duży czy maxi pakiet i nie mam ani ogłoszeń ani pieniążków :( napisałam zażalenia na OLXie
  8. Nasza sunia szczęśliwie wróciła do swojego domku. Pan wychodzil do lekarza i po cos wrócił zostawiając otwarte drzwi. Nie zauważył, że mala sie wymknęła. Przejechał po nią, a powitanie byo wzruszające. Sunia przeszczęśliwa, Pan też. Szukamy więc nadal miejsca dla czarnej sunieczki...
  9. Trzymam kciuki za staruszka... jeszcze bezimiennego. Na otarcie łez.... ze szczególną dedykacją dla Nadziejki, pokażę Wam Misia, który wydawało się, że nie powinien dostać swojej szansy: zwykły kundelek w średnim wieku, szkielet,który zjada własne odchody i do tego ślepy... A teraz ma się tak:
  10. Atilka zaliczyła fryzjera i teraz w pełni cieszy się życiem...:)
  11. Bardzo się cieszę ,że sytuacja się wyjaśniła. Pytałam , bo myślałam o przetrzymaniu malucha u siebie. Późno jest pojęciem względnym. Dla niektórych godzina 18 to noc ,a dla niektórych północ jest środkiem dnia.
  12. Trochę również mam takie obawy , Państwo chcą drugiego psa, ale to może być trudne ... może jak by się tak spotykały, przyzwyczajały do siebie przez jakiś czas? może wtedy? to cudowni ludzie o ogromnych sercach, więc kolejna bida mogła by mieć wspaniały domek.
  13. Eliczku, kochany nie przejmuj się tak, wszystkie wiemy że właśnie TY kochana ,bierzesz często więcej na siebie niż zdołasz udźwignąć! jeśli chodzi o mnie to najważniejsze ,że Aureliszek już w drodze do domciu a tego bidulka już muchy nie będą męczyły ,wszyscy wiedzą że jak trafi do Kasi to będzie zaopiekowany ,lepiej może nawet niż we własnym domku , bo przecież Kikou ma wiedzę i praktykę w takiej opiece a że będziemy musiały poczekać! ... żebyśmy tylko ,takie w życiu problemy miały! I ja się również dołączę do Podziękowania dla Kasi
  14. Jednak chłopcy wolą damy :) Roxi raczej do tej pory nie było adorowana przez inne psy, a teraz nie może się od nich oderwać :) Dziękuję, już pędzę wpisać :) Uwielbiam te relacje :) Aż mi się ciepło robi na sercu. I po cichu cieszę się, że nikt nie dzwoni.
  15. Dzisiaj rano TZ odebrał maluszka ze schroniska i zawiózł do Murki, skąd piesio zaraz wyrusza w dalszą drogę. Havanka - ja tez pięknie dziękuję Ci za ten kolejny bazarek, na którym dzieje się DOBRO!
  16. Nie mam jeszcze informacji od Murki, że już wyjechali, ale mam wiadomość od Martusi, że piesaio jest w drodze do Murki. Przyjazd do Krakowa-N. Huty jest przewidywany na godz. 14 - 15-tą.
  17. Boże, biedne maleństwa... Tak mi przykro...
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up