Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Num 2 ksiazka ,,Zimowy morderca,, swietna polecam polecam stan b dobry kupilam niedawno na bazareczku str 320 cena wywol 9 zl Rok 1942, Kraków. Młoda dziewczyna zostaje wywieziona do Niemiec i zmuszona do pracy jako pokojówka w pewnej bogatej rodzinie. Rok 2006, Frankfurt. Zimową nocą zostaje popełnione mrożące krew w żyłach morderstwo. Ofiarą jest Henrietta Winkler – nestorka rodu wpływowych przedsiębiorców. Dzień później zostaje uprowadzony jej prawnuk, a porywaczowi wcale nie chodzi o okup. Rozpoczyna się wyrafinowana gra z przestępcą. Jaką rolę w całej sprawie odegra krakowski policjant? Jakie sekrety zdradzą nieznane wcześniej rodzinne zdjęcia z czasów drugiej wojny światowej? Znana ze stalowych nerwów prokurator Miriam Singer będzie musiała zmierzyć się nie tylko z przestępcą, ale i mrocznymi tajemnicami przeszłości.
 3. Pbudeczka dobereczek bierzemy kramik na spacereczek
 4. Czyli zamawiać? Jeśli tak, to poproszę adres dostawy.
 5. Jagusko kochana, martwię się razem z Tobą, ale będzie dobrze. Guz na listwie mlecznej to bardzo częsty przypadek u suń. To tylko listwa. Na pewno. Nie ma co snuć czarnych scenariuszy :) Jestem z Wami, czytam wszystko, ale czasu na pisanie nie starcza. Wybaczcie proszę. Buziolki.
 6. Witaj poranny ptaszku, pracowity Agaciku :) I o to lotto :) Dzięki :)
 7. Wszyscy już wyspani?
 8. Majorku mały..mam nadzieję....że jesteś: / Tolu trzymaj się. Będziemy zaglądać. Serduchem jesteśmy obok...
 9. Today
 10. Widzę, że mój post został niewłaściwie zinterpretowany. Po prostu byłam (i jestem) po ludzku ciekawa, co słychać u Fado. W moim poście nie było cienia pretensji, czy niezadowolenia. Podobnie jak nulka07, cieszę się, że Fado znalazł lokum u Jamora. Jamor nie działa tak, jak my tu na dogo. Jest to dla niego działalność gospodarcza i nie ma sentymentów dla tego, czy innego psa. Dobrze, że zgodził się przyjąć psa z dogo i to jeszcze w okresie urlopowym. Fado krzywda się nie dzieje. Widać, że jest zadowolony, może pierwszy raz w życiu. Dla mnie to jest dużo. Dla przypomnienia. Fado, gdy go zobaczyliśmy po raz pierwszy I Fado obecnie Czy można chcieć więcej? Tak, ale chcieć, a móc, to dwie różne sprawy. Poczekajmy, może zobaczymy coś więcej. Jestem pewna, że gdy będzie możliwa zmiana psychiki Fado, to może tego dokonać właśnie Jamor. Dla mnie jest ważne, że Fado ma bezpieczne schronienie, gdzie czuje się dobrze.
 11. Witajcie w suchy poranek - nawet słonko widać na niebie. Tylko temperatura nie powala. Czas przyzwyczaić się, że rano trzeba się ubierać. Ale opornie mi to idzie. Gotuję teraz sałatkę, którą wczoraj pokroiłam. Sporo tego wyszło, ale tez krojenia było niemało. Pocieszam się, że u sąsiadki ogórki już schną więc powoli będzie koniec. Już i tak w tym roku zrobiłam dużo mniej słoików niż w poprzednim, ale mam dość. Gdzie to wszystko trzymać? Widać, że jestem leniwa i to wszystko. Życzymy spokojnego dnia i jak najwięcej zdrowia.
 12. Witaj Czarnulku - spokojnego dnia i własnego człowieka na horyzoncie.
 13. Yesterday
 14. Całe szczęście , że Dusia już zdrowa. Te cholerne zapalenia jelit potrafią wykończyć i psa i właścicieli. Dusi chyba nie bardzo się podobało wesele.Czyżby ktoś z weselników jej nie podpasował ?
 15. melduję, ze przesyłka dotarła - dziękuję bardzo :)
 16. Podniosę wieczorem :)
 17. al'akir

  uporczywa Lamblia

  A on nie powinien dostać przynajmniej kroplówkę, jeżeli tak długo męczy go biegunka? Mój kot miał raz ze 3 dni biegunkę i pierwsze co to dostał u weta kroplówkę, a potem szukaliśmy przyczyny.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×