Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czekam na dobre wieści o cudnej dziewczynce:)
  3. no wlasnie, takie to oni maja na,, biezaco" informacje :( Madzialenos byla ostatnio na dogo 03.4... , trzeba bedzie poczekac az sie odezwie
  4. Dusia-Duszka

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)

A dziś pada deszcz i dobrze :) Miały się sadzić pomidory ale delektujemy się siedzeniem w domku.
  5. Ja mam taki garnek! Ten mniejszy. Mój ukochany do ziemniaków, chyba jeszcze Prababcia w nim gotowała :)
  6. Tak wyglądają dzisiejsze oczętka. Niby przyschnięte, na lewym jeszcze trzyma sie strupek.
  7. Dzisiaj znowu bylismy u doktora. Niestety kiedy kaszel ustąpił słychać już wyraźnie szmery w serduszku. Czyli infekcja była wtórna, jak to często bywa,od oslabionego ukł. krążenia. Na razie ma brac furosemid i cardialis zeby odciążyć serce, a w przyszlym tygodniu usg serduszka żeby ustalić co konkretnie tam niedomaga i dokladniej ustawić leki.
  8. Today
  9. Czy wet zgodził się udostępnić konto do wpłat na pieska? Pytam, bo zwykle przychodnie nie chcą się zajmować liczeniem deklaracji. Wpłaty są zbierane na czyjeś konto, nawet prywatne, a na konto lecznicy przekazywana jest cała kwota. Jeżeli nie jest to ustalone, to trzeba porozmawiać z Kubą (właścicielem przychodni).
  10. Witaj Havanko na wątku Czarusia Pomoc w ogłoszeniach bezcenna!! Musimy tylko "oganąć" transport, a to wcale nie jest łatwe...Jak już trafi do Mari23, to odetchniemy..
  11. bakusiowa

psy znalezione w lesie

To bardzo dużo.
  12. Sisi44

Dla dzieci, dla domu, do ubrania do 31.05.

Że what????
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up