Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Najwazniejsze, ze serduszko nie jest w bardzo zlym stanie. Pokaslywanie moze byc spowodowane wjotczeniem tchawicy. To starosc niestety. Ake co ram, najeazniejsze, ze cjlopak szczęśliwy. Po powrocie z urlopu pomysle nad ogłoszeniami dla niego. Powinien dostac szanse na wlasny domek.
  3. Dziękuję za zdjęcia i relacje, Jaguska. To, że Mimi jest kombinatorką, bardzo spostrzegawczą i intelgentną, w główce której aż kipi od myśli i analizowania to nie przeczę. ;) To jest z jednej strony wada, ale w dobrych rękach - zaleta. A co to za kontuzja? I jak wyglądał incydent, Jagusko? Wyeksmitowałabym Mimi całkowicie z łóżka, tylko ew. pozwoliłabym jej wieczorem się chwilę pobawić, a potem "na razie, maszeruj na własne legowisko", bez wymuszania i decydowania z jej strony kto może wejść na łóżko, a kto nie. Oczywiście, ufam w tej kwestii Tobie, że jako szefowa umiesz jej wyperswadować wiele - widziałam naocznie, że tak jest, bo tak posłusznych kotów nie widziałam nigdzie indziej jak u Ciebie. Czy mam rozumieć, że wobec Twojego brata Mimi zachowuje się w porządku - i czy go oszczekuje?
  4. Dziękuję za zaproszenie i hopa w górę :-)
  5. caryca26

Tworzy się

Okazje - kostiumy kąpielowe i inne nowe rzeczy w super cenach do licytacji oraz Wszystko za 1 zł w opcji KT ! Zapraszam po nowe rzeczy i wszystko co już było za 1 zł w opcji KT Znajdziecie tutaj : Ubrania damskie , męskie , kurtki , buty , bielizna w różnych rozmiarach itp. 1-135 Bibeloty , drobiazgi , kosmetyki , torebki 136-162 Biżuteria - bransoletki , kolczyki , naszyjniki , pierścionki - ogromny wybór za grosze , jest też srebro 163-357 Książki , maskotki 358-377 Bazarek jest na rzecz Bazyla , który jest wiekowy i trudny ale ma niepowtarzalny urok. Brakuje mu deklaracji i potrzebuje wsparcia . BAZYL :  https://www.dogomania.com/forum/topic/113595-bazyl-dlaczego-jestem-złynie-wiem-czemu-gryzę-jest-u-behawiorysty-brak-deklary/
  6. Sue, zareklamuj bazarek na tym wątku. https://www.dogomania.com/forum/topic/143995-reklamy-bazark%C3%B3w/?page=119
  7. Jestem sprawczynią zamieszania, ale niestety nie mam z czego się dorzucić :( Już wydałam w lipcu na swojego psiaka 500,- do tego milion innych wydatków, a pracy brak - więc niestety, zacisnęłam pasa... Niemniej jednak, zapraszam! Lody w sam raz na upały :) Kto się skusi?
  8. Ja nie dostałam namiarów na przelew. Miał szczęście że go wypatrzyłaś i pochyliłaś nad jego biedą
  9. Today
  10. AniaGucio

ROZLICZAMY - na Sznaucery w Potrzebie

Dziękuję za info :) Paczki wysłane do: 2010 bukowa AnkaG dzodzo yossariana Otrzymałam wpłaty od koja i mdk8. Czekam na info/wpłaty od: canis1983 i Nadziejka. Na odbiór fantów czekam na: UlaFeta i iwna5702.
  11. A ja zaproszę dla odmiany :-)
  12. I ja, ja też :) zajrzę po południu
  13. UlaFeta

ciuchy i książki-na kocie żarełko - do 24.07

Hopamy wysoko :-D
  14. I dokumentacja że ruda wszystkie kończyny posiada i robi z nich użytek, po wybiegu, wszytko padło oprócz Mimi, coś przeżuwa, kręci się po domu, szuka dziury w całym.
  15. Rozliczenia :) Monika z Katowic-59zł+2zł nadpłaty+1zł opakowanie+18zł paczka=80zł-wysłane 15.07.2019 gryf80-17zł-wysłane 15.07.2019-odebrane :) caryca26-21zł+1,40zł nadpłaty+1zł koperta+6,60 list zwykły=30zł listem zwykłym-wysłane 15.07.2019 iwna5702+Aldrumka-9zł+0,40zł nadpłaty+1zł koperta+6,60 list zwykły=17zł listem zwykłym -wysłane 15.07.2019 Nesiowata-10zł-wysłane 16.07.2019-odebrane :) Kaas1-19zł+1zł koperta+6,60 list zwykły =26,60zł listem zwykłym-wysłane 16.07.2019 Gabi79-5zł+0,50zł koperta+6,60 list zwykły =12,10zł listem zwykłym-wysłane 16.07.2019 Na zwierzaki wyszło 140zł+3,80zł nadpłaty,przekazuję 144zł i dziękuję wszystkim za zakupy <3 Rozliczenie tu: Toz Oddział w Policach
  16. zapraszam tez po nienowe książki na bazarek dla Fabii (w podpisie)
  17. zapraszam na bazar książkowy https://www.dogomania.com/forum/topic/350271-książki-książki-i-jeszcze-raz-książki-kt-do-12-sierpnia/ m.in dla Balbinki
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up