Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. no wiesz? lubię Twoje wpisy:) myślałam, że to Cię rozśmieszy ale ok, już nie cytuję.
  3. Today
  4. Problem może się zdarzyć jeśli jakaś aktualizacja nie może się zainstalować. Co gorsza nie może uruchomić się pulpit i nonstop aktualizuje na niebieskim ekranie. Najlepiej przy sprawnym systemie utworzyć dysk naprawczy. Aby przy takim błędzie jakim jest aktualizacja wybrnąć bezstresowo. Tworzymy dysk naprawczy. Dalszą część porady znajdziesz Link.
  5. Misia pozdrawia :) Ma się dobrze, ciałko chłodzi na kafelkach, nie odważyła się skorzystać z baseniku w ogrodzie.
  6. Czarna spódnica ozdobiona haftem i koronkami. Rozmiar z metki 10 (38). Tkanina nie rozciąga się, jest dosyć ciężka, ładnie „spływa” po sylwetce, wierzch 100% wiskoza, podszewka 100% bawełna. Dół asymetryczny. W pasie guma i troczki do wiązania. Uwaga: zdjęcia są rozjaśnione, żeby lepiej było widać ozddobniki. WALLIS Wymiary na płasko, bez rozciągania: Pas: 2 x 36 cm, swobodnie rozciągnie się do 2 x 42 cm Biodra: 2 x 50 cm Długość: 86 cm CW 10 zł Spódnica o tulipanowym kroju, w kolorze latte. Rozmiar z metki 16. Ozdobiona haftem – nitki w hafcie mają delikatny połysk. Zapinana z boku na suwak (19 cm). Tkanina lekko elastyczna, wygląda jak welur, 97% poliester, 3% elastan. SOON Wymiary na płasko, bez rozciągania: Pas:2 x 44 cm Biodra: 2 x 56 cm Długość: 88 cm CW 11 zł
  7. Bluzka w różowym kolorze, ale to jest taki trochę jagodowy róż . Rozmiar z metki L. Dekolt kopertowy, odcięta pod biustem poziomą szarfą. Przód z marszczeniami, tył gładki. Tkanina miękka i elastyczna, 60% bawełna, 40% rayon. LARRY LEVINE Wymiary na płasko, bez rozciągania: Biust: 2 x 46 cm Ramiona: 2 x 38 cm Długość: 62 cm CW 8 zł Bluzka z koronkowym dekoltem. Rozmiar z metki 40. Koronka czarna, nie rozciąga się. Dół w kolorze ciemnego fioletu, tkanina elastyczna, 100% wiskoza. REDHERRING Wymiary na płasko, bez rozciągania: Biust:2 x 43 cm Długość: 62 cm CW 8 zł
  8. o matko...no to chyba musisz wpisać w ogłoszeniach, że ma ok. 10 lat....ale zachowuje się jak znacznie młodszy pies :) nie do wiary...nigdy bym mu tyle nie dała....
  9. Agatko, z moich doświadczeń adopcyjnych wcale tak nie wynika. Najtrudniej znaleśc dom dla psow aktywnych! dużo osób chce starsze psy, bo są spokojne, zrównoważone...Ostanio w przytulisku wydałyśmy staruszka do adopcji migiem- był u nas niecały miesiąc (a stary jak świat, głuchy, natomiast młody, śliczny, AKTYWNY pies już rok czeka :(( ) Przyznam Ci zresztą, że ja bym nie zmieniała w ogłoszeniu wieku aż na 10 lat....zostaw taki wiek jak jest na świstku ze szczepieniami z Radys, bo też nigdy nie masz pewności, jaki jest faktyczny wiek (pies może być styrany życiem chociaż by a nie stary). Fajnie, że steryd działa :) :)
  10. Dagadaga

Karma purina pro plan- wasze opinie na ten temat.

Moj psiak miał po nich rewolucje żołądkowe wiec wet pocił nam bozite i poprawiło się .
  11. Zgadzam się. Trudno oceniać z boku, po jednym spotkaniu, czy dziecko chce psa, bo chce, bo prawie każde dziecko chce czy ma pasje do psów.Tak trochę jak ta rozpieszczona dziewczynka z ksiazki"Charlie i fabryka czekolady" chciała mieć wiewiórkę I nie chodziło o wiewiórkę jako taką, ale o posiadanie wiewiórki. O władze i własność..Jest przecież dla dziecka coś fascynującego w posiadaniu czegoś naprawdę żywego, prawdziwego na własność. Szczególnie dla dziecka najmłodszego w rodzinie,. Ale z drugiej strony tak wiele psów szuka domu, takiego całkiem zwykłego ciepłego domu, wiec ja myślę, że nie ma co kombinować z wyszukiwaniem jaki nadludzi i nad-dzieci dla potrzebujących psów. Na pewno dorośli , nie wszyscy oczywiscie, ale jednak większość, jest bardziej emocjonalnie ustabilizowana niż dzieci. W sensie panuje nad emocjami , rozumie potrzeby psa -pies musi jeść/pić/sikać/spac. Dzieci sa często jednak, szczególnie takie nastoletnie, na huśtawce emocjonalnej i trudno takiemu dziecku, większości dzieci, stworzyć stabilna podstawę dla psa, żeby pies czuł się bezpiecznie pod względem psychicznym, miał w takim dziecku oparcie. Mógł uznać to dziecko za lidera, za swojego przewodnika,. No i dziecko czasem nie widzi, ze pies ma zwyczajnie dość głaskania, zabawy -i chce odpocząć.
  12. Krystianrat

Wielkość psa

Witam was
  13. Obseiousn

Przywitanie

Siema wszystkim obecnym
  14. Tak myślę, że może to są dzieci, którym się psa chciało, ale minęło, a że rodzice z psem gonią to już go na spacer wezmą i tyle... Ja np.w mojej córce nie widzę pasji do psów, owszem chcieć to by chciała, ale potem to wiadomo...Dlatego pies jest "rodzinny" czyli "mój" ;) Ja pamiętam, że z moim Spajkim jako dziecko miałam rewelacyjny kontakt, ale to był fantastyczny pies, mój ukochany.Tylko, że ja dziwna jestem bo często wolę towarzystwo psa niż ludzi ;)
  15. Earthy

mydło w pianie

Hej. Razem z żoną chcemy zamówić do siebie do domu i dla rodziny kilka sztuk mydeł w pianie. Coś polecicie?
  16. Nadziejko, dziękuję. To naprawdę sporo! Ciągle wracam myślami do Aleksa... jak on sobie radzi w takim futrze w upał? Buda podobno tak brzydko pachnie, że nie dziwi się nikt, że w budzie Aleks nie chce przebywać :(
  17. Ja tez jestem dobrej myśli w sprawie Spinki. I też wierze w to, że wiele dzieci naprawdę zajmuje się swoimi psami. Ale, tak dla rzetelności muszę napisać, ze rzadko, bardzo rzadko takie dzieci z psami, pomiędzy którymi jest jakaś komunikacja rzeczywiscie widuję. Zazwyczaj dziecko idzie z psem na smyczy, i albo pies ciągnie dziecko, albo dziecko ciągnie psa. Najczęściej dziecko gada przez telefon, czy z koleżanką , a na smyczy ma psa, i ani pies nie patrzy na dziecko ani dziecko na psa. Czasem dzieci siedzą godzinę czy dłużej na ławce w parku i gadaja przez telefon, a pies pod ławką na smyczy lezy i jest właśnie na długim spacerze. Widuje takiego chłopca z dwoma małymi szpicami -dwa razy dziennie, on sie skupia na tym, żeby szpice utrzymać, a one na ty, żeby go dociągnąć, tam gdzie potrzeba. I w sumie , i nie piszę tego złośliwie czy ironicznie, te wszystkie dzieci zajmują się swoimi psami, i mozliwe nawet, że ich zdaniem dobrze sie zajmują czy wyśmienicie., i kiedyś tak w przyszłości będą siebie podawać jako wzór odpowiedzialności swoim dzieciom czy innym ludziom, bo przecież dały radę pogodzić szkole i codzienne spacery z psem.
  18. Opisujesz MIgotka tak, jakbyś opisywała moją Zdrapkę... niestety to była już Zdrapka przegrywająca. Dwukrotnie mocniej rozdziera mi się serce...
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up