Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. AlfaLS - pamiętaj, ze Ty ja uratowałaś ze schronu i dałaś miejsce w hoteliku, a później prawdziwy dom. Dla psiny tylko to się liczy, że nie była sama. Miała obok siebie człowieka, była najedzona, zaopiekowana i wygłaskana. Nie umarła na schroniskowym betonie za kratkami. Przykro, ze odeszła, ale w końcówce swego życia miała naprawdę dobre i godne życie.
  3. Przesyłka dotarła, dziękuję i pozdrawiam :)
  4. Mamy wpłaty :) Dzisiaj na konto wpłynęły pieniądze od : Konfirm31-10 zł ELIK -10 zł (nadpłata :10 zł bardzo dziękujemy) Poker -21 zł Ślicznie dziękuje :)))))))))))
  5. Chciałam hop dziś dziś Tureckiego, ale nie umiem znaleźć. Tekst jest, a wykonania niet. Za półtorej godziny się wylosuje bursztynek
  6. Odebrałam paczkę :D. Dziękuję!
  7. No właśnie pamiętałam, że maseczka, więc nałożyłam nawilżającą.
  8. AnaGD : ,,Zestaw ratunkowy na odparzenia i otarcia po opatrunkach i wsparcie wątroby, walka trwa ...,,
  9. Święta, Święta i po świętach. Wyprawa na Mazury udana? Lula już wróciła do Warszawy?
  10. Wyszłaś z nią bez okularów i maseczki?! ;D
  11. Today
  12. Serce pęka. Ja o wyzdrowieniu nie marzę , oby się choć trochę poprawiło.
  13. Nie narzekaj, a co Kula bidna ma powiedzieć.
  14. Aza, która przyjechała z Piły razem z Watsonem przeszła dzisiaj zabieg sanacji paszczy. Usuniętych miała 30 zębów (!) i jakieś guzki, (badania histopatologiczne w toku). Jutro poproszę doktora, żeby mi przesłał na maila zdjęcia, to tu zamieszczę. Pokazywał mi na razie w telefonie - aż strach się bać co tam się działo! Przy okazji zaproszę na bazarek na Nikcia (który również z Watsonem opuścił Piłę), jest on na miau.pl ale może akurat jakieś psio-kociary się tu znajdą ;) https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=190748&p=12168927#p12168927
  15. Tia, piasku się dziś najadłam, tfu tfu
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up