Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Norasku kochany, smutno mi dzisiaj. 6 lat temu odeszła Saruśka. Wróciły te wspomnienia, których nie lubię. Czuwajcie tam proszę nad małą mordką, bo cały czas się o nią niepokoję.
 3. Mój Aureliuszek w hoteliku u kikou także ma zapalenie trzustki i początkowo jadł royala właśnie, a że musi stale jeść tylko taką karmę to polecono mi karmę dla psów z chorą trzustką RINTI Canine Intestinal z jagnięciną https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/585516 6x80 g kosztuje 59,80 zł. Aruś wcina ją chętnie, to może i Pelusiowi posmakuje.
 4. Witam, po wielu dniach dyskusji rodzinnych, czytania opinii oraz wszelkich informacji o rasie zapadła decyzja o sprowadzeniu do domu nowego mieszkańca w postaci Mastifa Tybetanskiego. W związku z powyższym mam pytanie, a raczej prośbę o polecenie dobrej hodowli. Na chwilę obecną jako że mieszkam na Śląsku mam na oku hodowle "jesienna nostalgia" czy ktoś miał z nią styczność bądź może coś na jej temat powiedziec. Z góry dziękuję i pozdrawiam
 5. Kup następnym razem gaz rozweselający i będzie zabawa :-D
 6. Rada i zebrania. O szkolenia też nowa dyrekcja dba...
 7. W budżetówce????? :-) Byłeś na szkoleniu? :-D
 8. Dawno nie zaglądałem to chociaż podrzucę przed snem.
 9. Pszenica nie jest obowiązkowa. Jutro przekalkuluję i powiem jak to wygląda.
 10. Mi się nie udało powstrzymać. Pewnie dlatego, że wyciągnąłem z łazienkowej szafki ostatni żel:) Pytanie do profesora Bralczyka, tylko jakoś nie chce tu zajrzeć;)
 11. Nie chce jeść nic, poza tymi niezdrpowymi potrawami. Kurczaka gotowanego z warzywami, rosołku, nic:( Trzeba go nauczyć tych nowych smaków. Myślę, że malymi kroczkami uda się go przestawić:)
 12. Niestety nie:/ Dzisiaj był bardzo długi dzień.
 13. Trochę pluszaków kupiłem wcześniej i w okolicach monitora jest gęsto;)
 14. Bardzo dziękuję za chęć pomocy, jutro będziemy mieć lek. Wetka zamówi dla drobiu, jej zdaniem też pomoże.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...