Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czyli podarowałaś przepisy, nie naleśniki?
  3. życie jest przewrotne. Teraz ma a za chwilę....
  4. Witam Dziewczyny! :D Zostawiam bazarek pod Waszą opieką ;) i lecę do pracy ... Do zobaczenia po 22.00 ;)
  5. Dziękuję, bardzo chętnie skorzystam. Już wysyłam adres e-mail na priv. :) Na razie nikt się nie bije. Tyle wyróżnionych ogłoszeń i wejść na nie, i nic, cisza...
  6. hej Danusiu....mam kłopot...chciałam naszykowac dziś fanty i...okazało się, że w opakowaniu kubraczka 45 cm jest kubraczek opisany na metce: 35 cm !!! zamiast 45 cm...tzn.... nie mam w ogóle takiego rozmiaru: 45 cm :( strasznie przepraszam, rozumiem, że 35 cm jest za mały na Twoją psinke...musimy więc anulować zakupy :( chyba że weźmiesz ten kubraczek z kapturkiem ;) ala zebra, on ma ok. 45 cm długości na opakowaniu napisne, że dla psów w typie spaniel, corgi, itp
  7. Mam juz naszykowane fanty dla Waszej gromady :) jak ścisne to powinny się razem zmieścić, chyba że wolicie ten podział...potem napisze na priv do Was wszystkich to ustalimy ;)
  8. Elu kochana dziękuję z całego serca. Konto to samo.
  9. Ja to wiem:) Żartobliwie ją tak roboczo nazwałam. Śmiałam się z anecik ,że dwóch "Tyć nie może być" :) Nuna bardzo ładnie:) i super pasuje:) Bardzo dziękuję za wizytę. Lili czyli szczeniaczek dla którego dzisiaj była wizyta już się pakuje:)
  10. Nie zgadza. To są trzy różne przepisy.
  11. dzięki Gabrysiu...co do Sali jakoś mam większych spokój niż odnośnie Kori...wierze po prostu że ten dom się znajdzie jeśli się mocno przyłoze :D
  12. Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty: 100,00 zł od WiosnaA od Pani Irenki - 13.01. 20,00 zł od soho deklaracja I.2020 - 15.01. 20,00 zł od siostry elficzkowa deklaracja I.2020 - 16.01. 15,00 zł od Nesiowata - 16.01. 225,00 zł od elik z bazarku - 16.01. 30,00 zł od Moli" - 17.101. Bardzo serdecznie dziękujemy
  13. Tak, oczywiście. Pies będzie mieszkać w domu, razem z naszymi dwoma psimi rezydentami jak członek rodziny. Dostęp do ogrodu wg potrzeb i upodobania. Spacery nad rzekę i do lasu, które znajdują się w pobliżu.
  14. Ani jednego. Na olx mam dwa zapytania, raz o wiek (w swoim ogłoszeniu nie podałam, ale już dopisalam), drugi raz, czy sunia może być na podwórku. Oba zapytania od niejakiej Renaty, to odpisałam: czy nie lepiej zadzwonić i porozmawiać? Eh, szkoda gadać...........
  15. Today
  16. Poproszę nr 1 i 5 i mam pytanie o składnik aktywny kropelek nr 7?
  17. Dziękuję Tysiu :) Jak zwykle życzliwa :) Faktycznie nazbierało się tego i to już od zeszłego roku, że można by obdzielić tym kilka osób. Parówki to zło, ale one tak chętnie to jedzą :( To ciekawe, że Twój psianek nie chce jeść gotowanego. Może zestaw mu nie służy? Próbowałaś jako dodatek do mięsa i makaron i ryż? A może odwrotnie - mięso jako dodatek do makaronu lub ryżu :)
  18. Jakiś dobry duszek wyróżnił warszawskie ogłoszenie Kasi. Promowanie trwa do 14.02. Przeniosłam jedno ogłoszenie z Wieliczki na Lublin, to warszawskie zostawiłam na swoim miejscu. :)
  19. Anulko zamów koniecznie Animondę.Państwo od Ati przekazali Hani 50zł na karmę.Uzgodniłam,że to będzie na Animondę,więc o 50zł zapłacisz mniej za hotelik w lutym.Tak będzie najprościej się rozliczyć.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...