Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

  1. Today
  2. Stokro艣ci wujenku Dziekuje za pomoc dla Poli Duch Dziekuje Za Serce Cegielki Stefanii
  3. Nerunia ma podawany ten lek od 10 dni codziennie i jak na razie poprawa utrzymuje si臋 wi臋c teraz b臋dzie dostawa艂a co drugi dzie艅. By艂oby wspaniale gdyby poprawa nadal si臋 utrzyma艂a.
  4. Agatko, mo偶e pomimo wielu bardzo rozmaitych obowi膮zk贸w zechcia艂aby艣 zrobi膰 dla malutkiej bazarek imienny? No bo , Pche艂erczka, c贸偶 to za imi臋 dla tak uroczej istotki??? Plissssss
  5. To bardzo mi艂e, 偶e rodziny informuj膮 o psiaczkach i przysy艂aj膮 pi臋kne zdj臋cia 馃檪
  6. Wys艂a艂am wszystkie PW. Je偶eli kogo艣 pomine艂am, to prosz臋 si臋 zg艂osi膰 馃檪
  7. Stara艂a si臋 wymusi膰 co艣 dobrego do paszczy. Z wiekiem si臋 tak Gajulce zrobi艂o 馃檪 Najpierw siada i si臋 wpatruje z postawionymi uszami, potem zaczyna przest臋powa膰 z jednej 艂apki na drug膮, a jak nie dzia艂a to si臋 drze. Kochana jest.
  8. To zazdroszcz臋. To jeszcze gorzej ni偶 u nas. My na szcz臋艣cie 艣niegu nie mieli艣my. Nadziejko, poprosz臋 o cegie艂k臋 za dych臋. Przelew ju偶 w drodze. Dla Jasnej nie zd膮偶y艂em na bazarku to dorzuci艂em na zrzutce.
  9. Wysz艂o mi : obw贸d ko艂nierzyka 39 Szeroko艣膰 mi臋dzy pachami 54 cm, d艂ugo艣膰 71 cm, Grubsza bawe艂na, pozornie grubiej tkana
  10. Je艣li kto艣 ma mo偶liwo艣膰 poudost臋pnia膰 zbi贸rk臋 na jakich艣 grupach... Z finansami nie jest r贸偶owo, mam na koncie nieca艂e 2500, a prosz臋 pami臋ta膰, 偶e jeszcze nie p艂aci艂am za hotelik, zaraz min膮 dwa miesi膮ce. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/jasnapola
  11. Mela z Wroc艂awia (fundacyjna Hebe), niedawno mia艂a zabieg kastracji.
  12. Figa z Katowic, (fundacyjna Ptysia), jako pierwsza pojecha艂a do swojego domu.
  13. Mo偶e kto艣 z Was pami臋ta 8 szczeniak贸w zabranych w maju 23 z okolic Bi艂goraja, na nowe domy wszystkie czeka艂y w DT pod Zamo艣ciem, ostatni z nich Figielek ten ostatni czas sp臋dzi艂 u Jagny. Wszystkie naluchy obchodzi艂y niedawno pierwsze urodziny馃槈. Z wszystkimi domami mam kontakt, niekt贸re rodziny b. cz臋sto podsy艂aj膮 zdj臋cia Niedawno przysz艂y pozdrowienia od rodzin dziewczyn - Figi, Meli, ATI i Iskierki, przekazuj臋 je tu z przyjemno艣ci膮馃挒
  14. Mam faktur臋 za dzisiejsz膮 wizyt臋 plus Simparica 3 tabletki faktura wizyta 19 kwietnia.pdf specyfikacja do fv 19 kwietnia.pdf
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...