Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Szafirkowe Dzień dobry Agusiuuuuu ......, pośpij sobie .... Sama nie wiem, jak to możliwe :) Zapraszam nadal i pędzę wysłać : Supergoga i arim :) Na 9.00 mam do pracy, może się nie spóźnię.......
  3. Brawo lisiczka1 To żaden wybryk natury. coraz więcej jest takich osób.
  4. O! a ja już całkiem zapomniałam o Majeczce.Cudna jest.Musiałam cofnąć się do pierwszej strony aby sobie przypomnieć jej losy.
  5. Asiu,trzeba ogłaszać i wyróżniać,nie ma wyjścia,to jest jedyna szansa aby ktoś wypatrzył Miłeczkę.W tym ogłoszeniu co wyróżniam są bardzo ładne zdjęcia i też się dziwię,że nikt nie dzwoni. Ja pilnuję tego ogłoszenia i będę wyróżniać aż do skutku.Teraz się troszeczkę przesunęło o kilka dni.
  6. Dzień dobry:). Jutro koniec bazarku, moze ktoś jeszcze dorzuci grosik? Zostało nam do uzbierania 90zł do pełnej kwoty .
  7. Zdrówko baaardzo pożądane, do tego wyładowały mi się baterie, w poniedziałek wizyta u kardiologa, może coś pomoże, a poza tym wszystko ok, Mimi grzeczna na miarę swoich możliwości. Pozdrawiamy wszystkich po-świątecznie. Niestety ja, jako wybryk natury świąt nie lubię. Dobrego dnia.
  8. Cudna, kochana. Też mam takiego rudaska. Powinna szybko dom znaleźć.
  9. Today
  10. Aga, wstajesz najwcześniej chyba na tym forum ;)
  11. Witamy w środowy poranek czekając na uspokojenie się wiatru. Obrzydł mi dokumentnie i do tego jeszcze dzięki niemu mam katar. Nie jest to zbyt komfortowa sytuacja. Moje zwierzęce towarzystwo nakarmione i pewnie znów będzie drzemać, mam ochotę zrobić to samo. Bo dziś uz przed 4 rano psy się rozszczekały - zwyczajnie chciały wyjść za potrzebą. Tyle, że one zaraz znów się położyły (ja również) ale jednocześnie przez cały czas "rozmawiały" ze sobą. Tak więc nie miałam możliwości ponownego zaśnięcia i w rezultacie szybko wstałam. Ale nie powiem - oczy jakieś ciężkie. Życzymy spokojnego dnia.
  12. Dobrego dnia pluszowy psiaku, może wreszcie wiatr uspokoi się?
  13. Pelikanu - czy u Ciebie dalej tak wieje? Mnie już obrzydło to wiatrzysko, jeszcze kataru się dorobiłam. A końca nie widać. Mam nadzieję, że twoje zdrówko nie szwankuje i cieszysz się normalnym psim życiem.
  14. Coś na dobre Mimiśka ucichła. Takie długie święta? Odezwijcie się, bo jesteśmy w strachu, że wiatr Was wywiał. Może faktycznie? Zdrówka życzymy i na reakcje czekamy!
  15. Cóż - Grześ musi dbać by się ludziom za bardzo nie nudziło. No, a przede wszystkim o własne przyjemności≥No bo jak można nie korzystać z takiej pociągającej trawki? Długo jej nie było, czas nadrabiać zaległości w tym temacie.
  16. Świetnie! Chłopak będzie solidnie zabezpieczony.
  17. Czekoladki i żele :) Dzień dobry :)
  18. Dzień dobry :) Zapraszamy po kwiatuszki :)
  19. Yesterday
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up