Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jakby trwały dłużej, mogłoby się to odbić na obwodzie pasa;)
  3. Na konto Złotki wpłynęła stała deklaracja za IV -30zł od bakusiowa, ślicznie dziękuję <3. Rozmawiałam dzisiaj z Kasią i wiadomosci o Złotce są następujące: Złotka jest bardzo miłą sunią, zarówno do ludzi jak i piesków a za kotkami wprost przepada. Jest bardzo zabiedzona, sierść w tragicznym stanie, wychodzi garściami pomimo codziennego wyczesywania. Ma też przerzedzenia sierści. Musiała być bardzo pogryziona bo ma mnóstwo szram i blizn na ciele. Jest za to bardzo czystą sunią pod względem zachowania czystości. Z gorszych wiadomosci to właśnie ma cieczkę i o sterylce nie ma w tej chwili mowy. Mam nadzieję, że nic nie przekręciłam :).
  4. Radek

Norcia, kochana sunia

Norasku kochany, dzisiaj odebraliśmy wyniki małej mordki. Ma podwyższoną kreatyninę. Zaciskaj za nią łapinki z całych sił.
  5. UlaFeta - dziękujemy. Zamówiłam, a rozliczenie uzupełnię jutro : zdjęcie nazwa brutto ilość suma Bayer Kiltix Obroża na kleszcze i pchły dla psa dł. 70cm 66,00 zł 1 66,00 zł Fiprex Spot On Krople na kleszcze i pchły dla psa 20-40kg (rozm. L) op. 1szt. 22,00 zł 1 22,00 zł Wartość koszyka: 88,00 zł Koszt dostawy: 9,00 zł Razem do zapłaty: 97,00 zł
  6. Rodzinne okolice mojej Lepszej Połowy. Mam już skonsultowane wyniki Gajki. Psinka ma podwyższoną kreatyninę:/ Za trzy tygodnie robimy poszerzony profil nerkowy i badanie moczu. Kurczę blade, czy zawsze coś musi wyjść? Filmiki wrzucę niebawem:)
  7. Alaskan malamutte

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!

Zołza jedna! Ale za to jaka śliczna!!
  8. Avona

Klejenie uszu u amstaffa

Dlatego piszę że nie chcę ciąć uszu tylko je bezboleśnie postawić na taśmie. Główne pytanie jest jak to zrobić.
  9. Nesiowata

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!

I kolejna zdobycz Lali. Ponieważ Misiek lubi się tym bawić więc jej jest koniecznie potrzebne, od razu i na zawsze. A misiowa ciamajda oddaje bez żadnych protestów...
  10. Sowa

Klejenie uszu u amstaffa

Zwolennicy cięcia uszu czy ogona na pewno nie kierują się dobrem psa.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up