Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. plastelina

W trakcie robienia

3. i ja hopne po powrocie z siłowni
  4. Przy przekazywaniu adresów powiedz, proszę, Magdzie, ze ja odbiorę dla Jo 37
  5. plastelina

W trakcie robienia

6. Ciociu Droga Pieknie Dziekuje Pozdrawiam Ogriomnie Pozdrawiam
  7. plastelina

W trakcie robienia

8. Również zaglądam i udanego urlopu Ci życzę, Moniko! <3
  9. ahaaaaaaaaaaaa Dziękuje. się człowiek cały czas uczy.
  10. Rozmawiałam z Moniką z hoteliku. 15 minut słuchałam same zachwyty na temat Korcia...powiedziała, że nawet jakby chciała się doczepić to nie widzi w nim żadnych wad. Jest mega szczęśliwy, pozytywny, dogaduje sie absolutnie z każdym, jest bardzo bystry, inteligentny, szybko opracował kto gdzie mieszka, gdzie są jakie furtki i dokąd prowadzą, gdzie są ludzie itd itp. wszystko obserwuje, analizuje, na wszystko się cieszy, jest mega posłuszny, jak się mu powie zostań, to bez problemu zostaje, jak biega po terenie i Monika tylko gwizdnie, w sekunde jest przy jej nodze. Z dzieciakami też uwielbia spędzać czas. Powiedziała, że taki pies w hoteliku to przyjemność i życzyłaby sobie więcej takich gości. Powiedziała żeby śmiało go ogłaszać, tylko dom duży tzn. może być duża rodzina, dużo dzieci, jakiś ogród, drugi pies, taki dom aktywny i w którym dużo się dzieje...no i lepiej żeby ten dom znaleśc w miare szybko nim mu się całkiem w hoteliku spodoba :D
  11. też nie słyszałam, nawet przez chwilę pomyślałam, żeby wypróbować..... ale chyba bym wdową została, mąż w szoku zawału by dostał :)
  12. moja koleżanka ptaki ranne wszędzie widzi. A przy sobie nosi zawsze sznurek. Bo pudełko się jakieś znajdzie gorzej ze sznurkiem. I tak zarażona jej pasją ratowania - chciałam kiedyś pewnej mroźnej zimy ratować kaczkę na przystanku ( przy Wileńskim) . Chodziła biedna kaczka i odlecieć nie mogła. Coś ze skrzydełkiem czy licho wie... Zebrał się tłum współczujących .. i tak staliśmy i debatowaliśmy. Czekaliśmy na ekostraż :) tupaliśmy nóżkami a kaczka z nami.. Chodziła po ulicy i żadnego fruuu nie chciała zrobić. W pewnym momencie podszedł do mnie miły Pan i rzekł... Pani... ta kaczka tu zawsze na 18'tą na kolację przylatuje. Ona nie jest ranna. Rzeczywiście, jak ten tłum zrobił większe Fruuuuu kaczka odleciała. Musiałam odwołać ekostraż. :)
  13. Lucyna

Bazarek ciuszkowy dla bezdomniaków do 23.07.2019

Hopsa wymiary majteczek?
  14. Kiedys nosiłam:) Haha to już jesteśmy dwie:-D Już nie mowiac o tym,ze chciałam gwizdnąć Kota.Okazalo się,ze to Kot sąsiadki(wychodzący):-D z budynku obok:.D
  15. Today
  16. Asiu, dziękuję za potwierdzenie. Teraz już mogę zamknąć bazarek. Kochani DARCZYŃCY jesteście - FAN TA STY CZNI !!!
  17. Blizej podeszłam:) Gadalam do niej i pare niemiłych słów uslyszala,az się pani,która była na spacerze z labkiem śmiala:-D
  18. I deklaracje już na Mimisiowym koncie: Elisabeta - stała za VII i VIII : 40 zł
  19. Jaja świeże może rozi będzie miała w nowym menu... Czekam, żeby ćwiartkę jaja ugotowała, fantazja mi się wyostrza :D
  20. Poker to wpisz teraz już numer Marzeny bo ona już w domu - myślałam ze na już chciałaś wtedy numer więc zdobyłam numer do jej męża :) Marzena ogłasza koty na FB z tego co się zorientowałam. Ja nie ogłaszam bo nie mam żadnych aktualnych zdjęć ale jeśli ktoś ma chwilę i czas i chęci niech napisze do Marzeny może zdjęcia podeśle i można zrobić chociażby olx. Ja bez zdjęć nie mam takiej możliwości :(
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up