Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Oby bez trafienia, bo nie mam gdzie się szwendać, na Oneczkowych grzędach się grzeję...
  3. Dziękujemy za dobre słowa i wzajemnie:):):)
  4. Nie takie znowu, poradziłabym sobie, ale taka pojedyncza to musiałby być Joker, w cholerę drogi w dodatku, i najlepiej od początku bazaru do sprzedania ;)
  5. Maria, ale nie ma jak, to całkowicie musiałabym zmienić zasady dla tej jednej liczby.
  6. Nie gniewajcie się ale mam strasznie dużo psich nieszczęść na głowie, trzeba ratować kolejne malizny i trudno mi wszystkiemu sprostać. Bardzo chcę pojechać do Tofika i zobaczyć jak się zachowa w stosunku do mnie. Tylko ten czas...
  7. Mam wszystkie wpłaty I teraz tak: Bakusiowa - nadpłata 10zł, proszę o wybranie ostatniej pary liczb. Dostępne są: 31, 34, 37. Jeśli nie wybierzesz do 21:30 wybiorę za Ciebie.
  8. Zapraszamy na grzędy :) Wesoła paka jest fantastyczna!
  9. Jak pisałam nadal grzeczny. Ma swoich psich przyjaciół, nie wykazuje agresji, do opiekunki przyjaźnie ale bez poufałości.
  10. Tofik nadal bezproblemowy. Czy ktoś mi po oże wstawić fotki bo ja w tej kwestii niekumata:) Jedynie z albumu umiem wklejać ale z MMSów nie potrafię.
  11. Today
  12. bou

Klejenie uszu u amstaffa

i po to je matka natura dała - takie nie inne.Poprawki są sztuczne i potrzebne opiekunowi,bo psu - na pewno nie.
  13. dwbem

Pięcioro kociastych i pies

Co z tego, że bury, jest śliczny ale niestety nie mogę go wziąć bo mam trzy psy w tym jednego, który chętnie by na kota zapolował.
  14. Dziewczyny jesteście wspaniałe, że tak pomagacie tym wszystkim biedom, bez was świat byłby nie do przyjęcia bo jest tyle dwunogich bestii skazujących takie maleństwa na cierpienie. Na razie nie mogę pomóc bo jestem emerytką i mam trzy stare psy, szczegolnie jedna rekordzistka dożywa 14 roku a to dla tej rasy rekord.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up