Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Yesterday
  3. Rambuś już może biegać po dworze,szwy rozpusciły się nic już nie wyciekało więc po konsultacji z wetką mogłam go puścić swobodnie na dwór. Teraz zaczęłam leczyć mu uszy bo go bolą.Biedny psiak jak się rozchorował to poważnie. Oby już wszystko było dobrze. Jeszcze czekam na wyniki badań tego usuniętego guza, martwię się że może być to coś złośliwego. Trzymajcie kciuki za mojego kochanego pieseczka.
  4. Aniu takie bąbelki siedzą w klatce kennelowej, one jedzą i generalnie śpią. Dlatego nie rozumiem czemu jest taka cisza:( Potem jak podrosną to zaczynją więcej biegać. Ja niestety nie dam rady mieć 7 -miu psów ( w tym jednego agresywnego do innych), królika i jeszcze jest córka z dziećmi . Wnuczka nie ma jeszcze 3 lat i jest żywiołem. W zeszłym roku miałam pięć szczeniąt, które karmiłam butelką ale wtedy nie było jeszcze Koli i dzieci wyjechały.To było naprawdę fajne. Karmiłam je , masowałam brzuszki .Pobawiły się i szły spać wtulone w wielkiego pluszowego psa , którego miały w klatce. Te już nie muszą być karmione, jedzą samodzielnie ale też dużo śpią.
  5. Nie wiem czy on jest olbrzym czy osoba na ławce wyszła mniejsza niz jest?chyba proporcje są nieco zakłamane
  6. Nie moge doczekac się dnia,kiedy ta piekna łąka zostanie w pełni zasiedlona. Już tak niewiele brakuje...
  7. Tak :) od Lolusia :) Kaktusik troszkę urósł :) pilnuje żeby go nie przelać.
  8. U mnie Czeri na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/slodki-czeri-mieszaniec-krolewski-szuka-domu-CID103-IDA4LN9.html Powodzenia piesku !!!
  9. szajbus

Pustka, która boli

Kocham Was niezmiennie mocno moje maluszki. Prośba - trzymajcie łapinki za małą mordkę.
  10. Oszszsz kurna, na lampę patrzałam........ A kaktusik i lawenda jest, no jest, oczywiście od Lolusia :) Ale kaktuskowi się urosło, normalnie nie poznałam go .....
  11. Bazarek zakończony!!! Pięknie dziękuję kupującym, zaglądającym i podrzucającym bazarek!
  12. Jaki piękny, szczęśliwy!!!! Zaczyna mu błyszczeć sierść:)
  13. Państwo są bardzo szczęśliwi, że Florek z nimi zamieszkał, szukali pieska o takim właśnie usposobieniu:)
  14. Majlo dzisiaj i jego OLX na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/majlo-piesek-o-oryginalnym-umaszczeniu-szuka-domu-CID103-IDA4KyX.html
  15. Aska7

Rozliczam O!Volumen do 25.05. godz. 20.

Nie jestem podliczona
  16. Bogduniu, fachowa reka, dobry sprzet i super model - nie mogło wyjść inaczej :)
  17. Radek

Dla dzieci, dla domu, do ubrania do 31.05.

To jeszcze podrzucę na koniec weekendu.
  18. oj tak:((( I jak się zbliżam ze swoim to najczęściej podnoszą smyczką (psy są na szelkach) swoje mikro pieski i "na rączki lecą" Masakra.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up