Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Niezawodna Anna G-R deklaruje 50,00 zł stałej. Ponieważ płaci już na jedną sunię na konto [email protected], najchętniej wpłacała by dla Boryska i tej suni razem bezpośrednio do [email protected] Aniu kochana bardzo, bardzo gorąco dziękuję
  3. Dobry wieczór Poproszę w opcji KT: 4, 15, 16, 17, 18, 22, 63, 87.
  4. Nadeszły jeszcze dwie deklaracje za VII od b-b i helli.Bardzo dziękuję.
  5. Się spóźniłem i to sporo:/ A mogę jeszcze kupić kilka przepisów?:)
  6. Na pewno zapytam o to. A na dobranoc jeszcze się czesaliśmy. Znów sporo wełny poszło precz. Tyle, że muszę trzymać go na kolanach. Jest wtedy spokojny, wciśnie nos pod rękę i cierpliwie czeka na zakończenie.
  7. O nie bo jeszcze by mi wyszło, że wszystkie mam brać:P Faktycznie długa przerwa:/ Ale jest lato więc da się to wyjaśnić normalnymi sprawami. Chyba...
  8. Taka pięknotka długo nie posiedzi. Kioyshi, wy je sterylizujecie przed wydaniem do domków? Macie tam warunki?
  9. Inaba miała gościa. Kolegę do zabawy:) Kota siostry - Dejmona:) Oczywiście zabawy nie było, ale była ciekawość z jego strony bo on nigdy myszy nie widział, a co dopiero tak wielkiej jak on:D Za to Inaba zupełnie nic sobie z niego nie robiła:) Niech Was nie zgubi to wspólne zdjęcie. To nie miniaturki. Inaba jest duża, a Dejmon waży ponad 7 kg więc tego...;) To by było na razie tyle. Na horyzoncie dobre informacje, ale niestety przesunęły się trochę. Mam nadzieję, że nie uciekną bym mógł się z Wami nimi podzielić:)
  10. 3 x

$$$$$ REKLAMY Bazarków

mam na bazarku mnóstwo książek - nówki i nie tylko i jest ich ... pierdyliard :) dla dorosłych i dla dzieci nówki i mamy nawet 140 letnia ksiażkę ! Zapraszam - kliknij tutaj ! a teleportujesz się na bazarek książkowy :)
  11. A koty jak to koty - w upalne dni się na zmianę chłodzą lub dogrzewają na słońcu:)
  12. Dziękujemy i również pozdrawiamy serdecznie:) No i są nowe fotki:) Dziękuję za wytrwałość bo wiem, że wolno mi to ostatnio idzie. Wreszcie udało się zrobić sesję w lasku brzozowym. Niestety, mimo, że jechaliśmy tam samochodem i to z samego rana to dało się czuć ciężkie powietrze nadchodzącego upalnego popołudnia więc i Bajutek był jakiś podenerwowany, zdyszany więc nie wykorzystaliśmy w pełni potencjału tego miejsca. Do tego ta wysoka trawa... Chciałbym tam wrócić złotą polską jesienią:) Dobrze, że Alfred niewiele sobie z upałów robi:)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...