Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Dzwoniłam do tego pana mieszka kilka km od Szczebrzeszyna,i nie ma go w Polsce ale córka przwiezie,byc może w tym tygodniu
  4. Już dawno chciałam o tym napisać; otóż klatka łapka która trafiła do stowarzyszenia po akcji odławiania ustrońskiej Liki nie stoi bezczynnie. Co raz 'idzie do ludzi" by spełnić swoją misję. Dla nas jest to okazja by poznać fantastycznych ludzi, którzy nie oglądając sie na fundacje,schronisko,policję itp. biorą sprawy w swoje ręce i działają.Tak było w przypadku tego haszczaka. Przez prywatne osoby został nie tylko odłowiony ale i znalazł nowy dom. Jeszcze raz wszystkim sponsorom klatki dziękuję.
  5. Paula&Kokonut

Bazarek dla Tobiego do 02.08, zapraszamy :)

Dziś postaram się uruchomić kolejny bazarek :)
  6. Patmol

Mój szczeniak często krztusi się śliną!

A jakie badania juz zrobił weterynarz? wklej wyniki badań
  7. Faktycznie ten kieł nieciekawie wygląda, a pod kamieniem nie wiadomo co się dzieje. Nadal trudno mi uwierzyć, że ten łysy pulpet to nasz piękny Promyk.
  8. Słonko już nie śpi, czas obudzić bazarek:)
  9. Yesterday
  10. Bardzo serdecznie dziękuję za zaglądanie i podrzucanie bazarku Moi goście jutro pojadą już do domu i znowu będę często bywać na bazarku.
  11. Tyśka czy wiadomo dlaczego tak nienawidzi inne psy, co może być przyczyną? Teoretycznie można nad tym pracować ale to droga przez mękę i nie każdy będzie miał tyle samozaparcia... Czy na spacerach ma kaganiec? Szczęście w tym wszystkim, że to raczej mały piesek...
  12. Radek

Norcia, kochana sunia

Waleczna czasem aż za bardzo;) Dziękuję za kciuki, jutro się przydadzą ponieważ na 20 mamy wizytę u naszej pani doktor.
  13. Od ponad pół roku mam pieska który bardzo często krztusi się śliną, przez co nie może nabrać powietrza, zaczyna się dusić i kaszleć, jest to okropne bo nie wiem jak mam mu wtedy pomóc. Wie ktoś co w takiej sytuacji robić?
  14. Zaglądam z zaproszenia i życzę spokojnej nocy.
  15. Ogromnie dziękuję Nikusiu za wpłatę dla 'braci mniejszych ".(7.08.2019)
  16. Florence ogromnie dziękuje za bazarkową wpłatę 80,00 zł ( 7.08.2019).
  17. Dziękuję za PW. Przelew za chwilę pójdzie:)
  18. Wstyd mi że tyle mnie tu nie było i przepraszam najmocniej. Bardzo chciałam podziękować ; MarGajko za majową wpłatę 50,00 zł , MikaAga – wpłata 50,00 zł na Duszkowe potrzeby (6.06.2019 ), Poker - wpłata 120,00 zł ( 7.06.2019) MamieAlfika za co miesięczne wsparcie 50,00 zł NikaEla za wpłatę 180,00 zł z bazarków, w tym dla Florence 80,00 zł ( 7.08.2019) Anetek100, za bazarek również dzięki.... Kochane jesteście !
  19. Przywitamy się na bazarku :) I przy okazji hopsniemy sobie :)
  20. U mnie na razie cisza, ale może się zastanawiają...
  21. .......... modlmy o te wszystkie istotki
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up