Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Co u kotków? Lepiej? Niestety info z lecznicy też nie najlepsze:( odeszła trisia[*] /siostrzyczka tego kocurka,który umarł u mnie w łazience/ mama tych dwóch kotków jest zdrowa i srebnra koteczka z hiv[*] stres napewno przyspieszył odejscie koteczki:( Bajka burasia,która do lecznicy trafiła razem z Sorayą jest nosicielką panleukopenii:( dziwne to dla mnie,były razem od 1,5 miesiąca,jedna jest nosicielka ,druga nie.......
 3. Dziekuje za zaproszenie. Z jakiego materialu jest ne 14 ?
 4. Today
 5. Oczywiscie ze z cytryna. Tak dawno pilem herbate ze zupelnie zapomnialem o cytrynie. Zapraszam jeszcze przed świtem. O 6.00 jest tak ciemno ze nawet ptaki smacznie śpią
 6. Witaj w sobotę nieprzewidywalny rudzielcu. Baw się dobrze i pozwól innym robić to samo.
 7. Zabezpieczyłam Misia od kleszczy 16.10 - pipetą. Chłopczyk czuje się bardzo dobrze..., chodzi / truchta na czterech...., gdy przyspieszy - raz na czterech raz na trzech łapkach. Sierść odrosła. Po domu/ terenie porusza pewnie, z psami dogaduje się bardzo dobrze. Do obcych ludzi nieufny - potrafi warknąć. Miś miał obniżoną odporność, bardzo źle reagował na niektóre leki dlatego postanowiłam w tym roku nie szczepić.
 8. Księciuniu - udanej soboty życzymy, Liści to pewnie nadal Ci nie brakuje więc możesz jeszcze poszaleć.
 9. Witaj Blondynku, mamy sobotę. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Może uda mi się dziś odpocząć? Relaksuj się i wracaj szybko do zdrowia, jeszcze dużo, dużo dni przed Tobą.
 10. Zawsze część zostanie do wiosny. A za płotem mam drogę wysadzana starymi jabłoniami - tam nikt niczego nie grabi. U mnie nie widziałam jeży, ale przy tej drodze to i owszem. Witamy w sobotę z nadzieją na trochę odpoczynku. Wczorajszy dzień był naprawdę męczący. Psy nadal odsypiają ale i mnie brakuje sporo do normalnego stanu. Dobrze, że się skończył. Mam nadzieję, że dzisiejszy będzie dużo, dużo lepszy. Jak najwięcej zdrowia życzymy wszystkim. I, oczywiście, wypoczynku przed następnym tygodniem.
 11. Roxi zabezpieczona pipetą od kleszczy 16.10 Panienka ma aktualne szczepienie przeciw wirusówkom do 2020roku.Przeciw wściekliźnie szczepionka będzie działała jeszcze przez rok..., nie szczepię w tym roku. Roxi jest w bardzo dobrej formie i niech tak zostanie...., po szczepieniach zaczynały się problemy zdrowotne (może to zbiegi okoliczności) ale postanowiłam nie kusić losu.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...