Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jednak nie dało się pomóc. Bardzo współczuję.
  3. Today
  4. Cześć, jestem Jowita i od dziś będę użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam
  5. Potwierdzam odbiór nagrody:) Dywanik piękny, córcia będzie zachwycona. Dziękuję :)
  6. Mój pies tak samo. Po prostu to nie jest jego ulubiona czynność i niezbyt wiele z tym zdziałasz. Jedynie latanie ze szczotką za nim i szybkie czesanie
  7. Kochana, ale Ty wpłaciłaś do mnie i jesteś w rozliczeniu. Zerknij na 1 stronę do rozliczeń:)
  8. Dziękuję bardzo... mar.gajko. P. Małgosi bardzo zależy na Ptysiu...pokochała urwisa :), prosiła o pomoc..., czekamy na efekty :)
  9. Fido dostał dzisiaj 40 zł od Agnieszki znajomej elik. Bardzo pięknie dziękujemy, to jedyna jak na razie stała deklaracja!!!
  10. W poniedziałek ( 14.10.2019) umarł Pepe. Mój mały, WIELKI przyjaciel. Ciężko mi się z Tym pogodzić.
  11. W poniedziałek umarł Pepe. Mój mały, WIELKI przyjaciel. Ciężko mi się z Tym pogodzić.
  12. Tez wpłacałam dla chłopaka. Skoro będzie miał wsparcie od wetów to te pieniążki niech idą na rudaska :)
  13. Na pewno nie weźmie. Po pierwsze wjeżdża na pół roku, po drugie nie weźmie gryzącego psa, po trzecie mieszka na wysokim 2. piętrze. Szkoda psa. Może spytać AnaGD ?
  14. dzis Lakusia zabieraja do ds,ale wiadomo trzeba jakis czas odczekac jak sie zaklimatyzuje itp. bo na ,,próbie" jest... Moze by Figuni zapytac czy wziela by owczarka Rexa na tymczas, bo Lakus tez owczarek byl...
  15. trzymam kciuki i badzmy dobrej mysli ...przeciez Lakuś to Najwspanialszy Owczarek pod sloncem jak Go okreslila anica :):) Figuni mi szkoda, wiem co przezywa ...bedziemy czekac w nerwach na wiesci
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...