Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Oneczko, wystawiłam dziś agapanty na taras. Nie za wcześnie?
  3. Otóż to. Tak więc w piątek przeprowadzka Bursztynka, PA nie robię, trudno, najwyżej na łańcuchu będzie wisiał.
  4. Sowa

Klejenie uszu u amstaffa

A nie sądzisz, że klejąca taśma może być drażniąca, dokuczliwa dla psa?
  5. Mam nadzieję, że to pomoże na dłużej. To taka miła sunia, super byłobym gdyby w końcu nic ja ie bolało.
  6. Ona tu nie wygląda tak ładnie jak w rzeczywistości. Na innych zdjęciach widać jakie to cudo.
  7. Piękny szafirkowy dzień :))
  8. Miała po postu szczęście, jak to w lotku :) Nie ważne ile losów się kupi, jeden wygrywa ;)
  9. To Roki jest wnętrem? Nie dobrze,nawet bardzo niedobrze,że nikt do tej pory z wetów nie zauważył wnętrostwa.To może grozić stanami zapalnymi, nowotworem. A Rokuś mi bardzo przypomina wyglądem moją Sawanę.Tak bardzo prosi się szczotka aby wyczesać Rokusia. Aniu jak się zrobi prawdziwe ciepło to trzeba Rokusia zapisać do SPA,przynajmniej będzie w szamponie leczniczym wykąpany i raz w roku obcięty.Ja pomogę finansowo.
  10. To dobrze,że jest odzew i być może można będzie coś sensownego wybrać dla Tofika.Nie może do końca życia przebywać w hoteliku bo nikt nie jest w stanie go utrzymywać.
  11. Today
  12. Dziękuję , Anulko z całego serca za Twoje wielkie serce i nieustającą pomoc dla Rokusia... zresztą masz ogromne serce to każdy wie, dla każdego futerka w potrzebie, cieszę się że Ciebie poznałam, wraca wiara w człowieka Roki też dziękuje na swój swój ,radosny sposób ;) Wczoraj pan Andrzej, zajrzał do mnie z Rokusiem, była to miła wizyta :) Rokuś jak zwykle ,wpatrzony w swojego pańcia :) Rokuś wyraźnie był w świetnym nastroju, nagle wyłożył się na ulicy i zaczął ... swój taniec radości :) Jeszcze nigdy nie widziałam u niego takiej eksplozji radości!.. staliśmy i patrzeliśmy i cieszyliśmy się razem z nim :)))) Pomyślałam sobie ... że skoro tak wywija to chyba , musi się lepiej czuć , nigdy wcześniej tak się nie zachowywał :)))) Podczas tych harców, wyraźnie widać ,że Rokuś ma tylko 'jedno jajeczko' jakim cudem, pan Andrzej nie zauważył tego przez 17lat? ... nie miałam śmiałości jednak zapytać...
  13. Powiem jeszcze, że uxmal chciała zostawić bursztynek, bo tak tylko jedną cegiełkę-los kupiła, ale Jej wytłumaczyłam, że na losowanie nie ma rady, nie ma preferencji, pada wygrana i już, jak to w Lotku :)
  14. Na wszelki wypadek rozliczę na tę chwilę wydatki, żeby nie uciekło - 221,oo wyszło za badania / już chyba pisałam, tylko nie miałam paragonu / - 82,74 Orungal /tyle kosztował ten lek na grzybicę, to również 'ludzki lek' + 50,oozł przybyła wpłata od Poker, za którą Dziękuję pięknie / też chyba pisałam , wcześniej/ + Bakusiowa - 100,oozł wpłata 13,03,2019 pięknie dziękujemy + Anula - 100,oozł wpłata 15,03,2019 pięknie dziękujemy ----------------------------------------------- + 178,48zł Razem - 100,oozł wizyta i badania u dermatologa ------------------- +78,48zł stan konta Rokusia na 15,03,2019 +50,oozł Poker, Dziękujemy ------------------------------------- +128,48zł stan konta - 221,oozł Badania lekarskie na Klinikach - 83,74 zł Orungal, lek ----------------------------------------- - 176, 26zł Roki ma minus na dz 17,04, 2019r + 100,oozł Anula ,wpłata 24,04,2019 pięknie dziękujemy --------------------------------------------------------------------------------------------------------- - 76, 26zł Roki ma minus na dz 24,04, 2019r
  15. Anulko, pieniążki już są na koncie Rokusia, Dziękujemy pięknie
  16. Dziękuję:) Praktycznie ciągle dzwonią ludzie ale na dzwonieniu się kończy.Ostatnio Pani pisała smsy o 5 rano...
  17. Posłałam Eli czarną sunię. Nazawłam ją Kofi. Bardzo potrzebuje pomocy. Dziadek dramatycznie wyniszczony też już wysłany.
  18. mila-ada

PRAWIE WSZYSTKO PO 5 zł do 26.04

Można prosić o wymiary tuniki 20? Chodzi o biust i ten pasek biodrowy.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up