Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witaj Blondynku w środowy poranek. Nareszcie zrobiło się jasno. Jak wstałam to za oknem była czarna noc. Jak zwykle życzę Ci zdrówka, dla wszystkich ono najważniejsze. Ciesz się życiem w swoim tempie.
  3. Jak tak można podprowadzić psiakom wygodne legowiska? Powinny być bardzo długo obrażone z tego powodu. Stracić taki punkt obserwacyjny to istna tragedia! Ale MImi jest pełna wszelakich pomysłów, z pewnością znajdzie jakiś zamiennik. Oby tylko nie były to doniczki z kwiatami. Spokojnego dnia życzymy.
  4. Yesterday
  5. Tak i tak ;) Agresja byla iscie spacerowa. Rzucal sie na (obcych) ludzi, lapal za kostki glownie, ale pare osob udziabial, a pozostalych ludzi straszyl zebami - i to nie byli ludzie, ktorzy na niego zwracali uwage, ot - przypadkowi ludzie, ktorych mial w zasiegu. Jednak juz jest dobrze, jego zapedy udalo sie opanowac :) Wiem, ze ma jak paczek w masle, ale nie ja utrzymuje kontakt z domem, a funia z Dogomanii. Widzialam pare jego zdjec, ale to jakis czas temu, teraz nie mam nowych i nie pytalam. Jednak jestem spokojna :) Funia raczej trzyma reke na pulsie.
  6. Bardzo Dziekuje Za Wszystko bazarusio zakonczony Tysiu sciskamy ogromnie za Twojego psinunia i za te wszystkie biedulinki zaraz poczaruje kolejny Alesiowi
  7. Kto by nie pamietał: Puchatek, turlacz i wymuszacz głaskow - pojechal do Łodzi. To on miał problemy z agresją? On teraz ma na imię Zumi? A tak przy okazji - w tym samym okresie był Misio - slepaczek, szkielecik, którego oddała jakaś paniusia z Lublina po jednyjednym dniu. A w dt gnębił koty. Pozniej pojechał do Krakowa. Czy wiadomo jak się miewa?
  8. Dziękuje pięknie:) Dobrze byłoby, żeby i ten ostatni rudasek zakotwiczył we własnym domku... Martwią mnie te 3 rudaski z tego młodszego miotu - maluchy rosną, siedzą w lecznicowej klatce, a domów nie widać:(
  9. Num 23 podkladki na stol obydwie sztuki za wywolawcza Num 31 sukienusia tez prosimy za wywolawcza
  10. Witam serdecznie prosimy za wywolawcze Num 10 perfumka wszystkie trzy sztuki . Wody toaletowe. Nowe zafoliowane. Cena wyw. 10 zl sztuka.
  11. Nadziejka

Ubrania dla Ciebie i dziecka. Na bezdomne koty do 23.07.

Mnostwo pozdrowien dla tygryskow
  12. Nadziejka

Ubrania dla Ciebie i dziecka. Na bezdomne koty do 23.07.

Nie zdazyl;am tutaj lece na nowy bazarek
  13. Rozliczony! 63 zl dla Lakunia i 63 zl dla Roksianci! Dziekuje Wam Cudnie 105 zl Cegielki! - bizu i ksiazki dla Lakunia i Roxi do 10 lipca z bazareczku dla Roksi i dla Lakunia poslalam ku Tobie Aniu 63 zl zl 50 gr
  14. Rozliczony! 63 zl dla Lakunia i 63 zl dla Roksianci! Dziekuje Wam Cudnie 105 zl Cegielki! - bizu i ksiazki dla Lakunia i Roxi do 10 lipca z bazareczku num 2 dla Roksi i dla Lakunia przed chwilka 63 zl z gr przelalam do wilhelm170
  15. Kombinujcie dobrze :) bardzo proszę. Żal mi tego psiaczka. Jak bardzo źle musiało mu być, że zerwał się z łańcucha i opuścił swego "dobroczyńcę". Przelew zrobię jutro, bo dzisiaj już padam na pisk i zaraz lecę w kimono. Dobrej nocy
  16. Nocą również zapraszamy :)
  17. Za te wszystkie istotki sciskam ogromnie i za Nerunia bidusnego ponad wszystko piesienku modle aby sie porawilo zdrowenko abys zaznal lagodnosci i wszelkiej milosci
  18. ixsen

Pierścionek z brylantem

Moja mama uwielbia nosić biżuterię z wyższej półki. Z okazji jej urodzin postanowiłam kupić jej pierścionek z brylantem , który bardzo mi się spodobały. Czy myślicie,że może jej się spodobać taki prezent? Jest odpowiedni dla 50-letniej kobiety?
  19. Malgoska

DODANE !! Ciuszki , edycja 5. Do 17.07. g.22

PRZESYŁKA dotarła dziękuję
  20. Niestety, gotowanie jest niemozliwe. I tak ten DT to cud :( Bedziemy cos kombinowac. Konto juz wysylam :) Dziekuje.
  21. Batony pewnie mu smakują po dotychczasowej diecie, ale to nie pokarm dla niego. Koniecznie musi dostawać bardzo dobrą jakościowo karmę. Najlepiej gotowane mięso z ryżem i jarzynami, ale to pewnie nieosiągalne. Tak bardzo proszę o nr konta, bo nie znajdę tamtej wiadomości, czy przelewu w historii rachunku bankowego bez nazwiska adresata przelewu..
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up