Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Dziękuję za zaproszenie :)
 3. Tolu , EwaMarta miała chętną rodzinę spod Wadowic na małą sunię. Dzwoniła do mnie z pytaniem o Kofi ,ale ona już ma zaklepany domek.
 4. Olena84

  $$$$$ REKLAMY Bazarków

  ZAPRASZAM SERDECZNIE NA kosmetyki niemieckie, francuskie, nowe - klik
 5. Wszystkiego Kochana Oleno nie kupie, ale 6,8,9 10 na KT biere:-)
 6. Witaj Jolu, zostań u zamojskich dziewczynek, wiem, że ze względu na Misię i Funię są Ci bardzo bliskie...
 7. Eee tam,próbuje być miła
 8. Na koncie Tigruni czerwcowe deklaracje od Yoany 15,- i Livki 20,- Bardzo serdecznie dziękuję!!!
 9. Moja rola na tym bazarku zakończona. Wszystkie fanty wysłałam i doszły. Za resztę odpowiada themagda. Podsumuj wpłaty i napisz czy wszystko wysłałaś. Jeszcze raz dziękuję za zakupy .
 10. bou

  szczepienie p. wściekliźne

  Szczepienie p/wsciekliźnie szczepionka Rabisin przestaje być skuteczne po 2 latach. Bezwzględnie poradz się pediatry oraz weterynarza,co w tej sytuacji zrobić.
 11. Właśnie,w nadzwyczajnych okolicznościach staje się przy boku psa jak stoi i łapie się go pod brzuch jedną ręką i niesie.Tak postępowałam z moją Sawaną.Sawana była niedotykalskim psem.Nawet udało się to kilka razy tą metodę zastosować TZ-owi.
 12. Tak, to oczywiste. Państwo powiadomieni o planowanym badaniu krwi, czekają cierpliwie.
 13. To b. dobre wieści, mocne kciuki za szybki transport i oby sunie się dogadały:)
 14. Dzisiaj mam lepsze informacje! Zgłosił się BDT dla Spinki! Pani mieszka w Mysłowicach i pod koniec ubiegłego roku adoptowała zamojską Colę z tego wątku i przeczytała na Fb, że szukamy Dt lub Ds. https://www.dogomania.com/forum/topic/348845-dwie-suczki-dwa-życia-i-jeden-wspólny-schroniskowy-los-spróbujemy-go-odmienić-cola-i-mysia-już-w-ds/ Umówiłam się już z Jaaga, ze spróbujemy; mam nadzieje, ze sunie się dogadają; jak się nie uda, to Spinka pojedzie do Jagny, będzie miała już blisko. Czekam na ten transport do Krakowa, bo Spinka nadal w lecznicy, gdzie doba kosztuje 20 zł, wczoraj minął tydzień, jak sunia tam jest:( A może jeszcze w ciągu tego tygodnia coś się wydarzy i odezwie się ktoś z ogłoszeń...
 15. Czytam i rosnę:) Tak bardzo bałam się o Mysię, myślałam, ze ona już wszędzie będzie nieszczęśliwa, a tu taka niespodzianka1 Mysiu - i z ciebie suniu jestem bardzo dumna!
 16. Piękna jest:) To czekamy na informacje, jak Samba zachowuje się w domu i trzeba próbowac ogłaszać.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×