Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. Czika od paru dni biega swobodnie, tzn. bez smyczy, po ogrodzie. Szarpanina na smyczy męczyła ją i mnie i postanowiłam spróbować. Miałam nadzieję, że skoro nie umie chodzić przy człowieku, to z psami sobie będzie biegać, ale ona zachowuje się podobnie jak na smyczy... Chaotycznie biega truchtem po ogrodzie, nie zwraca uwagi na psy i podbiega nerwowo ciągle pod drzwi domu. Czeka na byle okazję by wpaść do środka. Także krótkie te jej spacerki na razie i pod kontrolą, ale może z czasem trochę się to zmieni.
  3. Następna dwójka na pewno nie będzie zmartwiona tym, że kastracja odwlecze się.
  4. Dlaczego nie ma dostępu do hangaru? Przecież to nie jest prywatne schronisko. Przecież to nie radysy.
  5. No właśnie tak myślę :( Ale może akurat. Co podżyje ten biszkopcik do 22-go to strach pomyśleć :(
  6. o tym samym pomyślałam - tak robi OTOZ Suwałki i pomaga schroniskom na Podlasiu. Może dałoby radę dogadać się ze schroniskiem aby przyjmowali takie dary . Wpuścili już wolontariat więc może i na to by się zgodzili.
  7. Poprosić mogę, ale nie wiem, co będzie dalej.
  8. Rozliczenie Argo: Stan konta 17 grudzień wynosił -163,90 zł +20 zł Iwona K. +460 zł Help Animals +20 zł Tianku -360 zł hotelowanie 18.12-16.01 -129 zł Caniviton Stan konta na 16 styczeń wynosi -152,90 zł. Będę musiała po weekendzie kupić Cimalgex dla Argo. Ogólnie dziadek chodzi i to jest najważniejsze. Są gorsze dni i wtedy ten chód jest powolniejszy, zwłaszcza przednia łapka trochę mu jakby sztywnieje. Ale najważniejsze, że chodzi o własnych siłach i oby jak najdłużej!
  9. Czy tez macie problemy z edytowaniem? Rudy do Dexterki Białasek do Jaagi Biszkopcik do Anecik Belmondo do Szafirki i jeszcze jest nadzieja dla jednego, ale to okaże się dopiero 22
  10. Martusiu, przepraszam, a czy nie mogłabyś poprosić, żeby biszkopcika dołączyli do rudaska ? Pewnie nie jest to realne :(
  11. Bo Biszkopcik dopiero dziś został zarezerwowany. Pewnie też zostanie zabrany z ogólnego wybiegu w oczekiwaniu na wyjazd. Trudno mi powiedzieć ...
  12. Rudego dzisiaj nie widziałam, nie ma go w jego dawnym boksie. Pracownik powiedział, że jest już odizolowany od tygodnia i czeka na wyjazd.
  13. Przepraszam, że tyle czekacie na informacje, ale p. Maciek zadzwonił niedawno - udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej. Podałam miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra na całościowy koszt.
  14. Czyli oprócz Amika, który jedzie do DS, pojedzie z P. Maćkiem Rudy do Dexterki Białasek do Jaagi Biszkopcik do Anecik X do Szafirki
  15. No to przecież mogliby czekać obaj w jednym boksie. Do 22.01. jeszcze kawał czasu. Psy wyczuwają strach innego psiaka i któryś może na nim wyładować stres, o który w schronie nie trudno. Czemu nie są razem, skoro obaj w tym samym czasie opuszczą schron.
  16. Przepraszam, że tyle czekacie na informacje, ale p. Maciek zadzwonił niedawno - udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej. Podałam miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra na całościowy koszt.
  17. Biszkopcik już zarezerwowany :) Jedzie do Anecik 22 stycznia, tym samym transportem co Rudy :) Wieści jeszcze gorące ;)
  18. Przepraszam, że tyle czekacie na informacje, ale p. Maciek zadzwonił niedawno - udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej. Podałam miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra na całościowy koszt.
  19. Przepraszam bardzo, nie śledzę wątku, bo domowe sprawy nie zostawiają mi na tyle wolnego czasu, żebym mogła często zaglądać na dogo, ale wiem, że były przymiarki do zabrania także i tego psiaczka, czy nic z tego nie wyszło? Bo jeśli także ma jechać, to może mogliby czekać za wyjazd w tym samym boksie. Żal mi bardzo biedaka :(
  20. Budy są w środku hangaru ale nie wiadomo w jakim stanie są,ile ich jest i czy jest tam słoma.Tam nie ma wstępu.Tak jak na zdjęciach wygląda psy wychodzą z hangaru na pas ogrodzony i to wszystko.Zdjęcia są robione przed siatką przy tym pasie,w środku nie.
  21. Pięknie dziękujemy :) To ogromna pomoc i wsparcie. Nadal szukamy deklaracji bo socjalizacja może potrwać.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...