Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Paczki mini nie ma (buu), ale poszukałem i mam obok domu kiosk z Paczką w Ruchu. Może to by było dobre rozwiązanie? Pewnie ma być korzystnie nie dla klienta, a dla stanu konta poczty:/
  3. Właśnie walczymy ze ściąganiem filmików z telefonu i telefon nie bardzo chce współpracować z komputerem. Wrr. Dzisiaj to już raczej nie dam rady nic wrzucić do sieci. Lasek na Bemowie bardzo lubimy, ale nie mieszkamy na Bemowie. Dojeżdżamy tam i sobie łazimy. Kiedyś mieliśmy blisko, bo z Bielan, teraz mamy większy kawałek, ale to super miejsce.
  4. Martuniu, bardzo kochana dziękujemy :) Udostępniłam zbiórkę.
  5. Najmocniej przepraszam, różne wypadki mnie dopadają, ale paczka spakowana i "już" jutro będzie wysłana
  6. Taaaak :) Wesoła paczka :) A to dziwidło :) Pierwszy raz o dziwidle dowiedziałam się z książki Davida Attenborough "Prywatne życie roślin". Świetna książka, polecam miłośnikom badylków i dzikiej przyrody :)
  7. W końcu się otworzyło, dziwidło jedne, cuchnie, że wylądowało na zewnątrz, trudno, ja nie miałam zamiaru ......
  8. rozi

Oddam do adopcji

Sama zapłaciłam 800 jednej k..... z pseudo za wyniszczoną Kulę. Czyli jest szansa, że trafi się taki czub, próbować trzeba :D
  9. bou

Oddam do adopcji

Jak to skąd?? z milości do psów,Rozito,z miłości - czujesz??? Nie wypowiadam się w tym wątku,bo bezapelacyjnie zasłużyłabym na bana....
  10. uxmal

Oddam do adopcji

500+ sory nie wytrzymałam
  11. uxmal

PRAWIE WSZYSTKO PO 5 zł do 26.04

oki, trudno :(
  12. rozi

Oddam do adopcji

Z której hodowli ta suczka? Jeśli ktoś chciałby mieć teriera walijskiego, stać go na to, żeby psu "nigdy nic nie brakowało", to kupi raczej szczeniaka z dobrej hodowli, a nie 1,5 rocznego psa za 500zł. Tanio kupują ci, którzy tanio żyją, więc nie liczyłabym na to, że pies będzie zadbany pod korek. W ogóle nie rozumiem skąd pomysł te 500zł za psa.
  13. Sisi44

Ciociu chyba nie podam bo nie mogę ich znaleźć:( gdzieś wsiąkły, przepraszam
  14. Witamy, jeszcze święta :) Ok. Poleci w środę :) Na pewno dotarł, ale sprawdzone będzie jutro, ten świąteczny czas....... Ja też :) Diabełki też siedzą :) Zapakowałam anetek100 i Besia 11 - jutro polecą :) Witamy :) Oj, poświętujmy jeszcze troszkę :)
  15. Sisi44

Dziękuję bardzo, zaraz zapiszę
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up