Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Deklaracje stałe stan na dziś: 285 zł + 120 zł jednorazowe = 405 zł. Nie mam jeszcze potwierdzenia od Karen116 , w jakiej wysokości będzie wpłata - moja wina, pomyliłam nicki przy wysyłaniu nr konta i wysłałam nie do tej Karen - Przepraszam.
  3. Przepraszam, zamiast 98 nr 73 :)
  4. Potwierdzam 25zł stałej dla Poli, podajcie konto to wpłacę razem za maj i czerwiec, niestety nie było mnie chwilę na dogo więc nie byłam na bieżąco.
  5. Today
  6. Na koncie Szagusia mam wpłaty: 02.06. 20,- Anula VI 50,- elficzkowa VI Dziękuję :)
  7. Nasz panienka dostała 50,- od Michał B. Dziękuję :)
  8. Spłaciłam wczoraj o końca dług w lecznicy za postrzeloną śrutem Lusię, 240zł. Teraz do spłacenia dług za leczenie Boryska- jeszcze nie wiem ile.
  9. bardzo dziękuję bardzo dziekuje; nie ma nr 98; chodzi o 68? dziękuję apaszkę zmierzę dziękuję dziękuje za odwiedziny
  10. Kochani, pokazujemy się, jeszcze jest mi ciężko, ale pomału idzie ku lepszemu. U Mimisi wszystko ok, dzisiaj była przymiarka zimowego kapoka ;) Mimi długa Nóżka w pełnej krasie: zaraz po powrocie do domu przebieranka w normalne szelki, nie powiem żeby Mimi lubiła przebieranki, ale ze spokojem znosiła przebierankowe tarmoszenie. Nadal nie jest w stanie zaprzyjaźnić się ani z Psotką ani z Yoshim, nadal tylko ja się liczę i dwa koty. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.
  11. Dziękuję za zaproszenie :)
  12. Zaczarowany maluni Tobiaszkowi dla dzieci i dla starszych.zajrzyj prosze Dobreaduszko do 22.06. Tobiaszkowi wyczarowalam nowy zapraszam z calej duszy
  13. Zaczarowany maluni Tobiaszkowi dla dzieci i dla starszych.zajrzyj prosze Dobreaduszko do 22.06. Tobiaszkowi wyczarowalam nowy zapraszam z calej duszy
  14. Zaczarowany maluni Tobiaszkowi dla dzieci i dla straszych.zajrzyj prosze Dobreaduszko do 22.06. Tobiaszkowi wyczarowalalm nowy maluni zapraszam z calej duszy
  15. Zaczarowany maluni Tobiaszkowi dla dzieci i dla straszych.zajrzyj prosze Dobreaduszko do 22.06. Tobiaszkowi wyczarowalalm nowy zapraszam z calej duszy
  16. Zaczarowany maluni Tobiaszkowi dla dzieci i dla straszych.zajrzyj prosze Dobreaduszko do 22.06. Tobiaszkowi wyczarowalalm nowy zapraszam z calej duszy
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...