Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. :) Dlatego zawsze biorę przesyłkę rejestrowaną. Trzeba PP dać szansę :)
  3. Today
  4. Witaj pomysłowy rudzielcu. Tak sobie myślę, że w tym koszyczku mogłabyś robić za zajączka w święconce. Trochę dekoracji i gotowy wielkanocny koszyczek. Byłby to wspaniały widok. A tak poważnie - trzymajcie się zdrowo i w spokoju.
  5. Zdrówka psi dżentelmenie, korzystaj z darów pogody.
  6. Czarnulku - świętować czas zacząć! Trzymaj się zdrowo i korzystaj z zabaw z kumplami.
  7. W wolnej chwili zapraszamy na zakupy :)
  8. Wspaniałego dnia Tobisiu, zaczynaj świętować!
  9. Nareszcie! Oby z każdym dniem było lepiej. Tylko nie przesadzaj teraz z "nadrabianiem zaległości Życzymy Wam już naprawdę spokojnej soboty. Niestety - mnie tym razem na dziś zostały dwa cmentarze. No, ale dzień jest długi. A zapowiada się piękny≥
  10. A pies? A pies Ci mordę lizał :) . Na święta będzie czysta :)
  11. Yesterday
  12. Cieszę się, że pancerne opakowanie :) zdało egzamin. Dziękuję za wiadomość.
  13. Wow, a to miła niespodzianka. Serdecznie dziękujemy Pełne dane do wpłat: / również dla przelewów z zagranicy/SMON ul. Chałubińskiego 22/83 80-807 Gdańsk Numer konta w formacie IBAN :PL 89 2490 0005 0000 4500 1264 5830Kod SWIFT: ALBPPLPW
  14. Chociaż bazarek jeszcze nie rozliczony kupiłam Maksiowi w Zooplusie trzy worki karmy. Murka na wątku Maksia potwierdziła odbiór karmy.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up