Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. 138. Kosmetyczka. C.W. - 4,00 zł 139. Kosmetyczka. Nowa C.W. - 5,00 zł 140. Mała wieczorowa kopertówka. Nowa C.W. - 7,00 zł 141. Mała wieczorowa kopertówka. Nowa C.W. - 7,00 zł 142. Kosmetyczka. C.W. - 4,00 zł
  3. Taką ładniejsza wersja sikorki. Odrobinę mniejsza i niebieskim grzbietem i szczytem głowy zamiast czarnego jak w przypadku sikorki. Jako zadeklarowany nauczyciel poradzisz sobie z wyszukiwarka Google jakby ciekawość nie została zaspokojona przez mój opis. W razie czego poproś uczniów (i tu byłaby ikonka ludzika z wywalonym jęzorem, gdyby ikony były na dogomani)
  4. Kochany małż. malagosek też. Jaka ona jest duża? Można coś o wieku wnioskować?
  5. Wieczór z lekka stresujący to chociaż dla uspokojenia podrzucę.
  6. To ja poproszę 3 siódemeczki. czy rodzina adopcyjna coś dołożyła? Chociaż za sterylizację?
  7. Oj, oj zapomniałam mimo przekomarzań , sorry Wysyłka wspólną mdk8, uxmal, Aldrumka chyba że ktoś z okolicy jeszcze tu zawita :)
  8. Today
  9. Dzisiaj Aga w domu tak bardziej uważnie się przyjrzała Pieguskowi vel Dropsikowi. On jak chodzi to nie widać żadnych problemów w poruszaniu się (no schody są przeszkodą, ale u tak jamniorowatego psa to normalne), ale przy przyjrzeniu się z góry widać dysproporcję bioder i łapek. Ta strona od podkulonej na zdjęciu z radys łapki jest taka zaokrąglona. :(
  10. 133. Pościel dziecięca z kory. Nowa. Poszwa 100 x 140 cm + poszewka 45 x 60 cm C.W. - 12,00 zł 134. Pościel dziecięca z kory. Nowa. Poszwa 100 x 140 cm + poszewka 45 x 60 cm C.W. - 12,00 zł Rozmiar kubraczka oznacza, że jest on dla psa o takiej długości grzbietu od karku do nasady ogonka. 135. Wełniany kubraczek dla psa. Gumki na tylne łapki. Prawie nowy. Rozmiar 35. CW – 6,00 zł 136. Kubraczek dla psa. Wierzchnia tkanina nieprzemakalna, spód ocieplony. Brak jednej zatrzaski. Rozmiar 37. CW – 4,00 zł Doszyta pętelka i guzik. Można dorobić zatrzaskę. 137. Zimowy kubraczek dla psa. Otwory: na zamek do zapięcia szelek, pod klapką do obroży. Zapinany na rzepy pod brzuszkiem. Górny materiał nieprzemakalny, doły nogawek regulowane na rzepy, elementy odblaskowe. Nowy. Rozmiar 47. CW – 25,00 zł Rozpięty - widok od wewnątrz. Kapturek dopinany na zatrzaski .
  11. A na koniec jak zwykle fanty moje i nie moje :) I28. Trójdzielny kalendarz. Można go używać na cztery sposoby. CW – 6,00 zł W całości, tak jak pokazany poniżej - 94 cm. Bez części z orłem w koronie - 64 cm Z częścią z orłem w koronie, ale bez napisu Solidarność - 80 cm.z Lub tylko samą część z kartkami kalendarza - 49 cm. 129. Letnia bawełniana, seledynowa koszulka L.O.G.G. rozm.140. szer. p/pach. – 38 cm dł. całkowita – 56cm CW – 5,00 zł 130. Dziewczęce haremki. W pasie i w dole nogawek gumka, po bokach naszywane kieszenie. CW – 5,00 zł 131. Cieplutka, brązowa kurtka z misia na zamek Vero Moda. Rozm. L szer.ram 40 cm szer.p/pach 48 cm dł. rękaw 63 cm dł. całkowita 63 cm C.W. – 7,00 zł 132. Lniany bieżnik. 100 x 50 cm. Jest 5 sztuk. Nowy. C.W. - 5,00 zł A. 5,00 zł – licytuje Plaster1 B. C. D.
  12. No widocznie nie zleciła. Ale to doświadczona wetka, robi prawie wszystkie kastracje i sterylizacje kotom Agi.
  13. Prześliczna. Nic dziwnego, że pani zechciała tak od razu takie gustowne maleństwo. Dobrze, że się szybko wyjaśniło i nie będzie znowu akcji z braniem, odwożeniem itp. A ona na spokojnie dojdzie do siebie w normalnym miejscu, czyli u Was. Niedługo będę znowu robić jakiś bazar, to znowu część będzie dla Waszych psiaczków.
  14. Szkoda tych wszystkich psiaków, które przebywają w tym hotelu, wygląda na to, że to miejsce nastawione jest na zysk i z dobrą opieką nie ma nic wspólnego.
  15. Życzę Ci, żeby choroba/choroby omijały Cię szerokim łukiem tak, żebyś mogła spokojnie pozałatwiać wszystkie ważne życiowe sprawy. Suknia ślubna to baaaardzo ważny element ślubu i wesela. Niech więc będzie najpiękniejsza :) Ja też czytam Twoje wątki, ale czasu nie zawsze jest na tyle, żeby coś napisać.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...