Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. albo panny Pelisiowi :) :) wiatr zimny, woda może zaskoczyć...... siedź Peliśku lepiej w domku dzisiaj :) ;)
  3. W przerwie "stołowej" zapraszamy :)
  4. iwan123

Pies w górach

Pytanie. Nasz Jack Russell zacznie 9-ty miesiąc w majówkę. Planujemy wypad w góry (5 dni chodzenia po Sudetach). Czy nie za wcześnie na taki dłuższy wysiłek? Chcemy zabrać nosidło na plecy żeby sobie w nim odpoczywał. Mamy go gdzie zostawić ale chcieliśmy żeby też miał frajdę z wycieczki. Pozdrawiamy =)
  5. Wiem, że Misio zrobił kilka kroczków na dworze...Misiulku kochany, Twoja opiekunka robi co tylko w jej mocy, aby ci pomóc. My tu wszyscy trzymamy za ciebie kciuki psiaczku kochany!!
  6. Dzięki Zagrodowy p.p. Wspaniała wiadomość, fantastyczny prezent świąteczny :) Powoli, ale systematycznie Abi staje się psem domowym. Nie od razu Kraków był murowany, nie od razu każdy zmaltretowany pies otwiera się na człowieka. Abi ma wyjątkowo trudno, bo nie znała innej rzeczywistości, niż schroniskowa. Ostatnie postępy wskazują na to, że Abi posmakowało domowe życie i powoli przekonuje się, że człowiek nie jest taki zły, jak go sobie wyobrażała :) Tylko tak dalej sunieczko kochana. Powoli przekonasz sie, że i psi fryzjer też może być ok :)
  7. Wspaniali ludzie. W całym nieszczęściu Abi ma naprawdę kupę szczęścia.
  8. Marelina

Koszmarne życie z psem! Bardzo proszę o porady! :(

Uczyłam psa komend przy pomocy smakołyków. Komendy rozumiał, uczyłam go nawet aby siadał przy zapinaniu smyczy. Teraz rozumiem, że pies reaguje na mnie agresją, gdyż jestem bardziej konsekwentna niż mój partner. Ale nie rozumiem dlaczego szczeka na sąsiadów, których zna, dlaczego atakuje naszych gości? Czy przyczyną takiego zachowania moze być teściowa, która zaraz po wejściu do naszego domu karmi psa smakołykami i bierze na ręce? Czy on w taki sposób domaga się uwagi? Ja w swoim domu rodzinnym miałam 2 psy i kota, nigdy nie miałam z nimi podobnych problemów, nigdy nie reagowali na siebie wzajemnie agresją.. Jak teraz w tym przypadku. Jeśli chodzi o karmienie to próbowałam psa chociażby głaskac podczas jego posiłków, ze względu na to, że w domu miało pojawić się dziecko.. Od samego początku warczał. Jeśli miał kość, to podchodziłam do niego i wyciągałam dłoń w jego kierunku, łagodnym głosem prosiłam o oddanie przysmaku, ale pies dalej bronił swego. Taka sama jest reakcja wobec naszej kotki, która jedynie zagląda do psiej miski z ciekawości.
  9. Dzień dobry :) w południe
  10. Zagrodowy pies polski

Abi - już w DS - przerażona dzikuska, ocal ją - zbieramy na szkolenie

Dziękując wszystkim za wsparcie Abi, życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt, odpoczynku od zgiełku codziennego świata i nadziei, że coraz mniej będzie nieszczęśliwych piesków potrzebujących naszej pomocy Opiekunowie zdecydowali, że Abi zostanie u nich na stałe. Powiedzieli, ze nie wyobrażają sobie że miałaby od nich odejść. Abi krok po kroczku pokonując lęki aklimatyzuje się w domu. Wchodzi kilka razy dziennie do salonu, jak Pani siedzi na fotelu, to z westchnieniem kładzie się obok. Zostaje na noc. Wczoraj w nocy zaszczekała , bo suczka sąsiadów chciała się dostać na działkę. Nie niszczy, bawi się swoimi sznurkowymi zabawkami i matą z nagródkami. Niestety na widok kogoś wchodzącego na działkę od razu ucieka i chowa się w budzie, tak,że nawet nosa nie widać. Na spacery też nie chce chodzić. Zaplanowana jest wizyta behawiorystki w najbliższą sobotę. Dlatego też pozostała kwota na razie zostanie na koncie Abi, bo muszą być pieniądze na behawiorystkę.
  11. Today
  12. Zagrodowy pies polski

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu

Wszystkiego dobrego dla Smoka i wszystkich, którzy wspierają Dragona zapłaciłam za wizytę
  13. A miało być 26 stopni ciepła :( U nas też kropi z nieba, ale wilgoć jest bardzo roślinkom potrzebna więc niech pada nawet bardziej intensywnie. Sen, sen, sen... Bardzo mi go brakuje. Zdarza się czasami, że prawie zasypiam pisząc coś i trudno jest mi się wtedy skoncentrować, ale chcę skończyć to, co zaczęłam. No i wtedy zdarzają mi się wpadki. Za każdym razem obiecuję sobie, że to ostatni raz, że nie będę już pisać, czy liczyć w nocy, ale obietnice swoje, a życie swoje :) No i jest kolejny byczek Fernando. Ale Rodzinka coraz bardziej buntuje się na to, że poświęcam im za mało czasu, a właściwie prawie nie poświęcam :( Binguś wskakuje przednimi łapkami na ręce gdy pisze na komputerze, i muszę go przez chwilę głaskać, udobruchać, żeby grzecznie położył się na swoim lub moim posłanku :) Co mówi mąż lepiej nie przytoczę :) Miłego Lanego Poniedziałku i zdobycia tytułu miss mokrego podkoszulka :)
  14. Ona03 u mnie rudbekia miała być przepraszam :)
  15. Negro to piesek ,którego pan nie żyje.6 letni psiak został sam.Szukam dla niego domku stałego
  16. Wysłałam do themagda SMS-a z zapytaniem czy mogę podać nr telefonu i czekam na odpowiedź. Najlepiej będzie, jak się same umówicie na odbiór. Gdy wpłata pojawi się na koncie dam znać themagda, że może się umawiać na przekazanie fantu.
  17. Ciekawe czy Peliś sprawi dyngusa swoim pannom , życzę udanego dnia
  18. Homerek pewnie sprawdza co w trawie piszczy zdjęcia szczęśliwego Homera zawsze wywołują uśmiech
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up