Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Hej, czy ktoś czasem tu zagląda? :) Jakiś czas temu na paypala wpłynęło 120 zł od mattilu. Nie jestem pewna czy ona wie o Tyczuni. Nie wiem co mam począć z tymi pieniazkami. Zwrócić czy przekazać na jakiegoś innego psa?
  3. Szczęśliwa Myszka :) Z Maksiem <3
  4. Today
  5. plastelina

Ubrania dla Ciebie i dziecka. Na bezdomne koty do 23.07.

Super , dziękuję :)
  6. No właśnie, moi wege znajomi też mają dobre wyniki badań. Zazdraszczam jedzonka :) Co serwuje PAPUVEGE? Pytam, bo warto znać fajne miejscówki w innych miastach :)
  7. Sisi44

Taniocha na kocim Kole, do 21.07

już na PW podaje
  8. 18. Biustonosz sportowy, rozmiar L H&M, używany. CW 3 zł
  9. jakie śliczne witam wszystkich odwiedzających
  10. witam,nr 1 za wyw
  11. 11. Kolczyki, można je nosić na 2 sposoby: 1. jako długie kolczyki 2. jako same wkręty Mamy 2 pary, długość ok 6,5 cm. a) czerwone b) szare CW 4 zł za parę
  12. Radek

Taniocha na kocim Kole, do 21.07

Dla czarnego psiaka idealna:) Mogę poprosić o dane do przelewu? Chętnie bym za cegiełkę zapłacił.
  13. 7. Bieżnik, pasuje do serwetek z pkt. 6. Dł. 93 cm, szer. 43 cm. CW. 4 zł
  14. 6. Serwetka, mamy 20 sztuk. CW. 50 gr za szt., średnica 20,5 cm, wzór nie jest wyszywany.
  15. 4. Serwetka, dł. 40 cm, szer. 36 cm. CW. 3 zł
  16. 3. Serwetka, dł. 58 cm, szer.30 cm. cw. 4 zł
  17. Elu, na razie znowu zanika czucie głębokie, kiedy nie bierze sterydów. Nie chcę jej stale nimi faszerować, bo też nie są obojętne dla zdrowia. W operacji chodziło głównie o to, zeby nie bolało jej przy poruszaniu się. Jesli dałaby radę umieść się na tej łapie po rehabilitacji, to byłoby super. Ma zrobioną tą gorszą, która zakładała się na lewą i ją blokowała. Kociaki śliczne, ale już napędziła mi stracha koteczka. Wczoraj zaczeła intensywnie wymiotować, jest na antybiotyku. Na szczęście po leku dziś przeszło. Czarno-biały chudzinek ma biegunkę. Na razie więc nie dam rady je oglaszać. Wczoraj była goraca linia, bo bałam się, że to pp, ale maluchy były jednak dwa razy zaszczepione.
  18. wiolhelm170

Szczecin potrzebna pomoc

narazie się wstrzymałam.Firma jednak walczy o przetrwanie.Tylko czy to jest miejsce dla starego psa? to juz inne pytanie
  19. Zaglądam do Okruszka. Ma farta chłopak że go wypatrzyłaś. W tym miesiącu rozdysponowałam już wszystkie zaskórniaki ale 30zł dla starszego pana jeszcze wysupłam i do transportu dołożę. Proszę podaj konto na pw.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up