Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Kochani, mam sporo zapytań o Łatka od wczoraj. Wstępnie mam dla niego dwa domy... Pomyślałam, że może warto podsyłać chętnym Malagę, która z umaszczenia jest podobna? Potrzebuję jedynie jej pojedynczych zdjęć albo ogłoszenia.
  3. Post nie wyszedł - pojawiły się zdjęcia bez tekstu więc wstawiam jeszcze raz poniżej...
  4. Dla mnie adopcja takich psów, jak Tigrunia czy Mimiśka przysparza niemal o palpitację serca. Jak ktoś dzwoni w sprawie mojego rudzielca to zamiast cieszyć się, myślę "o nie!" - bo to oznacza konieczność podjęcia decyzji na podstawie tego, co powiedzą Ci ludzie i jak się wykażą na wizycie... A wiadomo, ludzie potrafią nieźle czarować i sprzedać się, najchętniej więc nie oddałabym "mojej" Mimiśki nikomu. Ale tak się nie da, bo takich mimisiek i tigrusiek jest sporo, nie mogę wszystkich wziąć :( . Trzeba będzie kiedyś zaufać (ale na razie czuję ulgę, że nikt nie dzwoni w sprawie Mimi :p). Ja mam nadzieję, że to TA rodzina dla Tigruni. Trzymam kciuki.
  5. I ja zaglądam z doskoku... anico, jak podasz mi adres tego pana to spróbuję się coś zadziałać. Może warto wysłać tam osobę z jakiejś organizacji prozwierzęcej? Nie obiecuję cudow, ale mogę popytać ;) Szkoda odkładać dalej wizytę tylko dlatego, że Magda nie może.
  6. Czyżby wychodził z niego terierek? Niemniej jednak, jest pełen uroku :)
  7. [email protected], ja jedno ogłoszenie Melci mam wyróżnione do 27. czerwca. Jeżeli uważasz, że mogę je podmienić na Gucia, aby wyróżnienie się nie zmarnowało, to podeślij mi opis Gucia - dzisiaj zrobię ogłoszenie :) To zajmie mi chwilę, tak myślę, a niech Gucio już sie pokazuje.
  8. Frezja Misia nie polubiła, denerwował ją. Ona najbardziej lubi Kofiego. Niestety, dziadek Kofi ostatnio niedomaga, ma bóle kostno - stawowe związane ze starym, źle zrośniętym złamaniem i zmianami zwyrodnieniowymi w kręgosłupie. Bardzo źle to znosi, bo jest aktywnym, nadpobudliwym psem. Ze względu na samopoczucie Frezji i Kofiego przeniosłam Misia na piętro i dobrze zrobiłam. Moje suczki z marszu ostudziły jego zapędy seksualne. Udało im się nawet zachęcić go do zabawy. Misio jest ruchliwym, ciekawskim psem. Nie znosi samotności i nudy. Gdy jest sam, wokalizuje. W towarzystwie suczek zostaje bez problemu. Z samcami nie szuka zwady, ale w ich obecności jest spięty. Na spacerach poza posesją traci słuch, interesuje go wszystko, zatraca się całkowicie. Spuszczony ze smyczy pobiegłby przed siebie nie oglądając się na nic. W ogródku już przychodzi na zawołanie, ale bardzo niechętnie. Jeżeli miałby możliwość wyjść poza posesję, bez oporów by to zrobił. Typ włóczykija. Dużo w nim stłumionej niezależności i uporu. Potrafi być bardzo miły dla opiekuna. Pogodny. Wyjątkowo łagodny. Emocjonalny. Szybko się aklimatyzuje.
  9. Today
  10. Żaden kłopot jak się spotkamy wezmę je i wyślę z moimi rzeczami do Alfy :) Zdublowało mi się i nie umiem usunąć :(
  11. Rozdzwoniły się telefony o Łatka... wszyscy chcą tylko jego, nie chcą slyszeć o innym psiaku :( A ja - nie wiem już jaki dom wybrać. Czekam na razie na kastrację Łatusia. Potem zobaczymy...
  12. UlaFeta

Bazarek dla Tobiego do 04.07.2019 r Zapraszamy!

poproszę 56 za wyw. kolczyki z kotem pudrowy róż za 5 pln-ów.:-)
  13. Mimo, że filmik nie poszedł po myśli Jaguski, to jednak dla mnie jest niemal oscarowy :) Mimi ładnie schodzi po klatce schodowej, bez paniki. A jak reaguje, gdy musi kogoś minąć na tej klatce? Trzymam kciuki za dalsze postępy.
  14. Napisałam na wątku szczebrzeszyniaków więc i tu napiszę: dam 10 zł stałej dla Roxi.
  15. Dam 10 zł stałej dla Roxi.
  16. Dzień co prawda świąteczny, ale na miły bazarek warto chwilę znaleźć.
  17. TZmestudio

ROZKOSZNY BAZAREK- do 5.07.2019 do godz. 20.00

dzień dobry!
  18. Sisi44

Gatki, szmatki, buty, korale do 21.06

Dzień dobry
  19. Paula&Kokonut

Przepisy dla Tobiego do 15.07

Dzień dobry :)
  20. Paula&Kokonut

Bazarek AVON i Oriflame dla Tobiego do 02.07.2019r

Dzień dobry:)
  21. Sowa

Częste szczekanie na ludzi.

Proponuję poszukać psiej szkółki prowadzącej zajęcia w grupach. Nie tyle mów do niej, co mów jej co ma robić na spacerze - gdy ktoś przechodzi, niech na przykład, zamiast siedzenia cały czas, idzie IDEALNIE przy Twojej nodze, raz po lewej, raz po prawej stronie, i do tego zmieniając tempo ruchu, w marszu niech na moment siada lub waruje, podawaj do niesienia, odbieraj i podawaj znowu jakiś przedmiot - gryzak, zabawkę. Skupiaj ją nie na sobie w bezruchu gdy pies siedzi, , ale na reagowaniu na Twoje szybko zmieniane polecenia - zanim zacznie szczekać.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up