Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Bardzo dziękuję Napisałam już do tego Stowarzyszenia.
  3. Wow ale niespodzianka, zaraz wysyłam ;) bardzo dziękuję! Ale super, czyli w zasadzie można go ogłaszać już?
  4. Sarunia na Warszawę i kciuki mocno zaciśnięte! https://www.olx.pl/oferta/mala-delikatna-suczka-do-adopcji-CID103-IDA4GqT.html
  5. Oh, dziękuje Wszem i wobec... Oczywiście że możesz po 30.05. Bazarek trwa do 3.06
  6. Czy ktoś jeszcze pamięta Lolcię - :)
  7. Bardzo dziękuję za książkę ale nie pamietam czy płaciła, chyba nie wiec płącę
  8. mam nadzieje, że sunie juz troszke spokojniejsze i ogarniają się w kontaktach. JUtro zadzwonie do Kasi dopytać o zdrowie Telmy i poprosic o zdjęcia i informacje o Sally do ogłoszeń. wekend był słoneczny to może jakieś foteczki się udały. Dziękuje serdecznie mojej znajomej Dorotce, która przekazała dla nowych suniek 50 euro (w przeliczeniu 209 zł ) DZIĘKUJE <3
  9. No tak. Proszę powiedz, czy sądzisz, że są jakieś leki, które są w stanie go jakoś wyciszyć, ograniczyć to jego "ego" , a przede wszystkim tą jego nieprzewidywalność?
  10. Alaskan malamutte

Lato,lato, lato czeka!! Razem z latem czeka Florek Berek, Freska!!Zapraszamy!!!

Dziękuję pięknie i zaznaczam.
  11. Today
  12. Alaskan malamutte

Lato,lato, lato czeka!! Razem z latem czeka Florek Berek, Freska!!Zapraszamy!!!

Dziękuję i zaznaczam
  13. Tak, oczywiście. Paczkę wyślę za pośrednictwem DPD za 13zł.
  14. Przesyłka dotrała. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up