Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Może koń się śmieje, ale mnie to wcale nie do śmiechu...
 3. ! Cudna bizu Cioci Nesiowatej i ksiazek kilka sercem dla Bubu-do 30 sierpnia g24.00 zapraszam serduchem na kolejny kramik dla Bubunia
 4. Jeżeli zgadzacie się z moją propozycją :) adres wysyłam na pw
 5. Today
 6. konfirm31

  Kwiatki dla ONeczka Maksa

  Dzień dobry bardzo :). Max zaprasza po kwiaty:)
 7. terra

  Kwiatki dla ONeczka Maksa

  dziękuję za przybycie i podnoszenie bazarku zapraszam po kwiatki
 8. Num 2 ksiazka ,,Zimowy morderca,, swietna polecam polecam stan b dobry kupilam niedawno na bazareczku str 320 cena wywol 9 zl Rok 1942 Krakow Mloda kobieta zostaje wywieziona do Niemiec i zmuszona do pracy jako pokojowka w bogatej rodzinie Rok 2006 Frankfurt .Zimowa noca zostaje popelnione morderstwo ofiara jest Henrietta Winkler seniorka rodu wplywowych przedsiebiorcow Dzien pozniej zostaje uprowadzony jej wnuk... porywaczom wcale nie chodzi i okup .. wielkie zle tajemnice z przeszlosci ...
 9. Pbudeczka dobereczek bierzemy kramik na spacereczek
 10. Czyli zamawiać? Jeśli tak, to poproszę adres dostawy.
 11. Jagusko kochana, martwię się razem z Tobą, ale będzie dobrze. Guz na listwie mlecznej to bardzo częsty przypadek u suń. To tylko listwa. Na pewno. Nie ma co snuć czarnych scenariuszy :) Jestem z Wami, czytam wszystko, ale czasu na pisanie nie starcza. Wybaczcie proszę. Buziolki.
 12. Witaj poranny ptaszku, pracowity Agaciku :) I o to lotto :) Dzięki :)
 13. Wszyscy już wyspani?
 14. Majorku mały..mam nadzieję....że jesteś: / Tolu trzymaj się. Będziemy zaglądać. Serduchem jesteśmy obok...
 15. Widzę, że mój post został niewłaściwie zinterpretowany. Po prostu byłam (i jestem) po ludzku ciekawa, co słychać u Fado. W moim poście nie było cienia pretensji, czy niezadowolenia. Podobnie jak nulka07, cieszę się, że Fado znalazł lokum u Jamora. Jamor nie działa tak, jak my tu na dogo. Jest to dla niego działalność gospodarcza i nie ma sentymentów dla tego, czy innego psa. Dobrze, że zgodził się przyjąć psa z dogo i to jeszcze w okresie urlopowym. Fado krzywda się nie dzieje. Widać, że jest zadowolony, może pierwszy raz w życiu. Dla mnie to jest dużo. Dla przypomnienia. Fado, gdy go zobaczyliśmy po raz pierwszy I Fado obecnie Czy można chcieć więcej? Tak, ale chcieć, a móc, to dwie różne sprawy. Poczekajmy, może zobaczymy coś więcej. Jestem pewna, że gdy będzie możliwa zmiana psychiki Fado, to może tego dokonać właśnie Jamor. Dla mnie jest ważne, że Fado ma bezpieczne schronienie, gdzie czuje się dobrze.
 16. Witajcie w suchy poranek - nawet słonko widać na niebie. Tylko temperatura nie powala. Czas przyzwyczaić się, że rano trzeba się ubierać. Ale opornie mi to idzie. Gotuję teraz sałatkę, którą wczoraj pokroiłam. Sporo tego wyszło, ale tez krojenia było niemało. Pocieszam się, że u sąsiadki ogórki już schną więc powoli będzie koniec. Już i tak w tym roku zrobiłam dużo mniej słoików niż w poprzednim, ale mam dość. Gdzie to wszystko trzymać? Widać, że jestem leniwa i to wszystko. Życzymy spokojnego dnia i jak najwięcej zdrowia.
 17. Witaj Czarnulku - spokojnego dnia i własnego człowieka na horyzoncie.
 18. Yesterday
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×