Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jeszcze taką fotke dostałam z prywatnej winnicy Dafi ;) Mała towarzyszy tam panu w czasie pracy. Dziś przyjaciółka mamy jest umówiona z państwem na kolację, więc pewnie będę miała nowe wieści.
  3. Dziękuję :) Operacja 25. lipca. A ja jeszcze 2 dni wcześniej będę w Wielkopolsce... ten przyszły tydzień będzie kluczowy dla mnie: mieszkanie, studia, operacja Morunia...
  4. Today
  5. yossariana

ciuchy i książki-na kocie żarełko - do 24.07

dziękuję i dziękuję, że zaznaczyłaś bluzę - już połączyłam opisy ze zdjęciami :). Uprzedzę tylko, że bluzka fajna, ale nic a nic się nie rozciąga - ja jestem 40 - tka, ale a braku ciągliwości jakoś mi było trochę przyciasno ;)
  6. Trudno mi było w to uwierzyć, zwłaszcza, ze tak niefajnie sie sprawy potoczyly. Ważne jednak, ze idzie już mu dobremu. Taka mam przynajmniej nadzieję. .. A skoro utarg bazarkowy jeszcze do mnie nie wysłany, to proszę Pani Elu, odliczyć poniesione koszta łącznie z wysyłka.
  7. W dalszym ciągu poszukuje kogos kto ma Pay pal i mógłby przekazać pieniazki do Murki.
  8. A ja potwierdzam, ze pieniądze juz u mnie i kłaniam się, dziękując serdecznie za pomoc dla mego tymczaska.
  9. Pięknie dzięuję :) Lecę zapisać, odszukać i dam znać co do wysyłki na PW:)
  10. Radek

Taniocha na kocim Kole, do 21.07

Może są na Dogo osoby z talentem do rysowania?
  11. Jacy wspaniali, miłosierny ludzie. Przecież mogli wywieźć gdzies na odludzie, tam przywiazac... Wspaniali oczywiście w " "...
  12. zawsze jestem tylko w milczeniu sprawdzam czy u Was wszystko ok;) o to faktycznie problem, szkoda drzewek:/
  13. Mój pies jak był już ciężko chory i przestał jeść - to też tylko rosołek mu wchodził. Ten nieszczęsny rosołek chyba go utrzymał przy życiu. Trzymam kciuki za psiaczka.
  14. Operacja Blusi ustalona na 6 sierpnia. Prosimy razem z jej panią o trzymanie kciuków. Musi wszystko być dobrze. A to wczorajsze zdjęcia po przymusowej kąpieli, ponieważ na spacerze Blusia postanowiła się uperfumować ;)
  15. Będę pamiętać przy następnym zamówieniu karmy :)
  16. W przerwie na drugą... kawusię ;)
  17. anica

Taniocha na kocim Kole, do 21.07

W przerwie na drugą... kawusię ;)
  18. W przerwie na drugą... kawusię ;)
  19. T Bardzo się cieszę. Na razie nikt nie pyta o sunię. Może szafirka wpadnie i napisze jak tam Gratka, czy są jakies nowe informacje...
  20. anica

ciuchy i książki-na kocie żarełko - do 24.07

W przerwie na drugą... kawusię ;)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up