Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jakby trwały dłużej, mogłoby się to odbić na obwodzie pasa;)
  3. Na konto Złotki wpłynęła stała deklaracja za IV -30zł od bakusiowa, ślicznie dziękuję <3. Rozmawiałam dzisiaj z Kasią i wiadomosci o Złotce są następujące: Złotka jest bardzo miłą sunią, zarówno do ludzi jak i piesków a za kotkami wprost przepada. Jest bardzo zabiedzona, sierść w tragicznym stanie, wychodzi garściami pomimo codziennego wyczesywania. Ma też przerzedzenia sierści. Musiała być bardzo pogryziona bo ma mnóstwo szram i blizn na ciele. Jest za to bardzo czystą sunią pod względem zachowania czystości. Z gorszych wiadomosci to właśnie ma cieczkę i o sterylce nie ma w tej chwili mowy. Mam nadzieję, że nic nie przekręciłam :).
  4. Radek

Norcia, kochana sunia

Norasku kochany, dzisiaj odebraliśmy wyniki małej mordki. Ma podwyższoną kreatyninę. Zaciskaj za nią łapinki z całych sił.
  5. UlaFeta - dziękujemy. Zamówiłam, a rozliczenie uzupełnię jutro : zdjęcie nazwa brutto ilość suma Bayer Kiltix Obroża na kleszcze i pchły dla psa dł. 70cm 66,00 zł 1 66,00 zł Fiprex Spot On Krople na kleszcze i pchły dla psa 20-40kg (rozm. L) op. 1szt. 22,00 zł 1 22,00 zł Wartość koszyka: 88,00 zł Koszt dostawy: 9,00 zł Razem do zapłaty: 97,00 zł
  6. Rodzinne okolice mojej Lepszej Połowy. Mam już skonsultowane wyniki Gajki. Psinka ma podwyższoną kreatyninę:/ Za trzy tygodnie robimy poszerzony profil nerkowy i badanie moczu. Kurczę blade, czy zawsze coś musi wyjść? Filmiki wrzucę niebawem:)
  7. Alaskan malamutte

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!

Zołza jedna! Ale za to jaka śliczna!!
  8. Avona

Klejenie uszu u amstaffa

Dlatego piszę że nie chcę ciąć uszu tylko je bezboleśnie postawić na taśmie. Główne pytanie jest jak to zrobić.
  9. Nesiowata

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!

I kolejna zdobycz Lali. Ponieważ Misiek lubi się tym bawić więc jej jest koniecznie potrzebne, od razu i na zawsze. A misiowa ciamajda oddaje bez żadnych protestów...
  10. Sowa

Klejenie uszu u amstaffa

Zwolennicy cięcia uszu czy ogona na pewno nie kierują się dobrem psa.
  11. Trymowanie kojarzy mi się z szorsciakami. Aureliusz nie leni się. Nie ma zadnwgo gęstego podszerstka, ma jedwabiste gladkie włoski (trochę bardziej geste na szyjce ale też miekkie i bez zimowego futra ) nie wyglądają mi one na takie które trzebaby strzyc. Za to będziemy sie juz umawiać na powtórke badania krwi zeby zobaczyc jak tam wątroba łobuziaka.
  12. Dzień dobry poświątecznie. Mam nadzieję, że spędziliście mile ową świąteczną przerwę. Wpłaty uzupełnię jutro - za wszystkie bardzo dziękuję. Obrożę od UlaFeta zamówię do siebie, a któregoś dnia w weekend majowy przejedziemy się do Stepnicy założyć ją Reksowi i zaświecić lampkę Panu Marianowi.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up