Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Tak, oczywiście. Pies będzie mieszkać w domu, razem z naszymi dwoma psimi rezydentami jak członek rodziny. Dostęp do ogrodu wg potrzeb i upodobania. Spacery nad rzekę i do lasu, które znajdują się w pobliżu.
  3. Ani jednego. Na olx mam dwa zapytania, raz o wiek (w swoim ogłoszeniu nie podałam, ale już dopisalam), drugi raz, czy sunia może być na podwórku. Oba zapytania od niejakiej Renaty, to odpisałam: czy nie lepiej zadzwonić i porozmawiać? Eh, szkoda gadać...........
  4. Poproszę nr 1 i 5 i mam pytanie o składnik aktywny kropelek nr 7?
  5. Dziękuję Tysiu :) Jak zwykle życzliwa :) Faktycznie nazbierało się tego i to już od zeszłego roku, że można by obdzielić tym kilka osób. Parówki to zło, ale one tak chętnie to jedzą :( To ciekawe, że Twój psianek nie chce jeść gotowanego. Może zestaw mu nie służy? Próbowałaś jako dodatek do mięsa i makaron i ryż? A może odwrotnie - mięso jako dodatek do makaronu lub ryżu :)
  6. Jakiś dobry duszek wyróżnił warszawskie ogłoszenie Kasi. Promowanie trwa do 14.02. Przeniosłam jedno ogłoszenie z Wieliczki na Lublin, to warszawskie zostawiłam na swoim miejscu. :)
  7. Anulko zamów koniecznie Animondę.Państwo od Ati przekazali Hani 50zł na karmę.Uzgodniłam,że to będzie na Animondę,więc o 50zł zapłacisz mniej za hotelik w lutym.Tak będzie najprościej się rozliczyć.
  8. Nieee, zwolniłam krzesło, przekazałam łyżkę z ręki do ręki.
  9. Poker ma ręce pełne roboty. Mam nadzieję, że nie jedzie na próżno i Amber będzie miała domek :)
  10. Dzięki za pierwsze poranne odwiedziny :) Dobrej soboty! :) I zapraszam na zakupy. Co tam się włóczyć po zatłoczonych galeriach handlowych, jeśli tu można zakupić w miłej atmosferze i coś do picia i coś do mycia, coś do domu i do ustrojenia siebie, a nawet dla babci na jej dzień, który przypada niedługo!
  11. Today
  12. Czy psiak będzie miał dostęp do domu i oprócz ogrodu jakieś zajęcie i spacery? MOLOSY ADOPCJE GRUPA MOLOSÓW I DUŻYCH PSÓW DO ADOPCJI
  13. Dziękuję za informację i bardzo cieszę się, że jest szansa na odmianę losu kotków. Dora, czy ogłosić koteczki na fejsbuku i na olx? Bardzo chętnie pomogę.
  14. Hania napisała: Ati pojechała :) Pani ją po łapkach całowała :) Dałam resztę suchej i mokrej, piłeczkę, ulotki i książeczkę z badaniami krwi Pani powiedziała, że na pewno da podatek na ZEĘ Dali 50 zł na karmę:)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...