Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350319-rozliczony-zakonczony-dołożone-od-5zł-rozkoszny-bazarek-cz4-z-kosmetykami-do-17082019-do-godz-2000/?page=9 uzbierałem kwotę 145zł i obecny stan konta Bandy to +175,72zł
  3. Uzbieraliśmy kwotę 145zł i taką przelewam na bandy konto. Bazarek rozliczony.
  4. Today
  5. Dzień dobry :) Dziękuję , Ewciu za zaproszenie, chociaż podrzucę, biżutki rzadko noszę :)
  6. Może koń się śmieje, ale mnie to wcale nie do śmiechu...
  7. ! Cudna bizu Cioci Nesiowatej i ksiazek kilka sercem dla Bubu-do 30 sierpnia g24.00 zapraszam serduchem na kolejny kramik dla Bubunia
  8. Jeżeli zgadzacie się z moją propozycją :) adres wysyłam na pw
  9. konfirm31

Kwiatki dla ONeczka Maksa

Dzień dobry bardzo :). Max zaprasza po kwiaty:)
  10. terra

Kwiatki dla ONeczka Maksa

dziękuję za przybycie i podnoszenie bazarku zapraszam po kwiatki
  11. Num 2 ksiazka ,,Zimowy morderca,, swietna polecam polecam stan b dobry kupilam niedawno na bazareczku str 320 cena wywol 9 zl Rok 1942 Krakow Mloda kobieta zostaje wywieziona do Niemiec i zmuszona do pracy jako pokojowka w bogatej rodzinie Rok 2006 Frankfurt .Zimowa noca zostaje popelnione morderstwo ofiara jest Henrietta Winkler seniorka rodu wplywowych przedsiebiorcow Dzien pozniej zostaje uprowadzony jej wnuk... porywaczom wcale nie chodzi i okup .. wielkie zle tajemnice z przeszlosci ...
  12. Pbudeczka dobereczek bierzemy kramik na spacereczek
  13. Czyli zamawiać? Jeśli tak, to poproszę adres dostawy.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up