Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tzn może nie olać ale podziękować i wyjaśnić ze warunkiem jest pelnioletniosc
 3. Ofert osób niepełnoletnich nie brałabym pod uwagę
 4. Chyba za bardzo się nie zmieniły, ale zaraz obieram ziemniaki do barszczu i obwód może się zmienić;)
 5. Today
 6. Jakie fajne tulipany zeberki ;)
 7. Z "uśmiechami" u Dolara kiepsko. Ma oszczędną mimikę. Poważny gość i tyle. Zabawy mu nie w głowie, towarzysko żyć nie lubi. Ciężko o inny typ zdjęć. Wyczesany jest porządnie. Z przednią połową idzie łatwo, ale tyłów broni nawet zębami. Jak Ci się nie podoba w obecnej fryzurze, to zawsze mogę go zaprowadzić do fryzjerki. Od jakiegoś czasu Dolar uprawia jogging ogródkowy. Więcej je, więc i ruchu musi być więcej. Ostatnio dołączył do niego Bastek, bo mu się przytyło po zimie. O dziwo Dolar go toleruje. Biegają razem, nie wchodzą sobie w drogę, ale o wspólnej zabawie można pomarzyć.
 8. Znów obrobili mnie z lajków, niestety. A kwiaty miały być rwane jeszcze dla jednej sąsiadki. Nawet miałam zaproponować jej pomoc bo też ma problemy z kręgosłupem Ale okazało się, że to dopiero za kilka godzin i spokojnie da sobie radę.
 9. lunarmermaid

  Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC

  Myślałam o tym ale u mnie za bardzo spokoju nie ma... Po domu łażą dwa duże psy, trochę rozbrykane - berneńczyk i doberman. No i koteczka ok.6 - cio letnia, wychodząca, bo u mnie daleko od drogi,zaraz przy lesie więc bezpiecznie. Nie wiem czy kotek byłby czuł się komfortowo. No i trochę daleko do mnie - mieszkam w okolicach Opoczna i Tomaszowa Mazowieckiego.
 10. Eliku, tu masz wątek Aschity https://www.dogomania.com/forum/topic/335319-kolejny-dramat-psiej-matki-i-jej-ośmiorga-dzieci-w-jednej-z-podzamojskich-wsi-mama-i-jej-dzieci-już-szczęśliwe-w-swoich-domach/?tab=comments#comment-16788748
 11. Czy ktoś pamięta tytuł wątku suni, która zosdtała znaleziona w opustoszałym baraku ze szczeniaczkami. Była w hotelu u Murki. Mam pozdrowienia i zdjęcia, chcę wkleić, ale nie mogę znaleźć wątku. To ta sunia.
 12. Po raz kolejny stwierdzam Nesiowata, że masz wspaniałych sąsiadów. Niejeden wyrzuciłby takie tulipany na kompostownik, ażeby tylko ktoś nie miał radości za darmo. W kraku szykuje się kolejny piękny dzień więc mam nadzieję, że zapowiadane ochłodzenie i deszcz jednak nie przyjdą. Czy wiecie jak smakuje kawa, na którą czekało się 40 dni i nocy, bo ja czasem i w nocy raczę się małą czarną :) Powiem Wam, smakuje W S P A N I A L E !!! Piję po łyczku i delektuję się jak jeszcze nigdy dotąd, bo jeszcze nigdy nie zrobiłam takiego postanowienia wielkopostnego. Wiele, wiele lat temu postanowiłam rzucić palenie, potem zostać abstynentem. Nie wiem co postanowię w przyszłym roku, bo praktycznie nie mam już co rzucić
 13. Z ogłoszenia Włóczykija napisała do mnie dziewczyna prawdopodobnie z Warszawy. Oferuje dom tymczasowy chyba na zasadach hoteliku, bo zaproponowała cenę za dobę - 15 zł - plus własne wyżywienie. Nie jest pełnoletnia. Czy to może być poważna oferta, czy od razu olać? Nie, żebym chciała skorzystać, ale może dla innego kotka byłoby to coś ciekawego?
 14. Capri wraz z rodziną świątecznie pozdrawiają :) Uwielbia wypady w góry i po nich wędrować :)
 15. Wraz z życzeniami świątecznymi otrzymałam zdjęcie Matisia :)Wszystko jest dobrze i już nie kombinuje przy płocie...:)
 16. Mailo wraz z rodziną świątecznie pozdrawiają :)
 17. Ponawiam pytanie o tyle ważne, że zbliżają się ciepłe, a w lecie nawet upalne dni i Aureliuszowi może być bardzo gorąco z taką szubą na grzbiecie. Pytam, bo nie wiem Kasiu jakie masz warunki, czy w okolicy jest psi fryzjer, który mógłby popracować nad sierścią przystojniaczka :)
 18. Dzień dobry w świąteczny ranek / a to już prawie południe/ :)
 19. Obroże z Elperro i Passion są dedykowane dla psów w typie amstafa i innych bullowatych, powinny być mocne i sporo wytrzymać :) Niech się psiakom dobrze noszą! Zdrówka dla nowego psica, pannic i Szczeniaczka. No i dla Usi wiele zdrowia! I spokoju...niech panowie pójdą sobie gdzie indziej :( Zdrowych i pogodnych Świąt dla Ciebie Edytko, Andrzeja i całej Twojej rodziny ! Lichotka pozdrawia...wraz z Maszą i Jack'iem...potrzebny mi większy parapet :D No i Panicz Szczęsny również pozdrawia ;). Za 2 tyg i 2 dni kończy rok!
 20. Dolarek, mój kochany smutasek <3. Dziękuję hop! za nowe zdjecia :)
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×