Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. No i po 6 pojechał mały skarbeczek do swojego domku. Jak dobrze pójdzie koło 11 powinien być już na miejscu. Koszt będzie spory, ale nie bardzo była inna opcja przewiezienia maluszka ...Jak TŻ wróci wstawię fakturę. Zostały dwa misiaki z tego co wiem na razie nie było "tych" telefonów, a psiaki bardzo by chciały już do swoich domków :(
  3. To prawda, ale nic nie można na to poradzić. Witaj rudzielcu, pochwal się swoimi wyczynami. Bo chyba nie zapomniałaś, ze życie trzeba ludziom uprzyjemniać w każdy możliwy sposób?
  4. Witam wszystkich w podeszczowy sobotni poranek. Wprawdzie niewiele tego deszczu było ale Lala już miała powód aby protestować przeciw wyjściu z domu. Dopiero smycz w ręku uświadomiła jej, że jednak trzeba. Bardzo szybko wróciła i od razu obrażona poszła spać dalej. Profilaktycznie do brata abym już jej nie przeszkadzała. Śniadanie będzie czekać do "lepszych". A ja miałam wczoraj bardzo przyjemny i męczący dzień. Pojechałam do mojej chrześnicy, poznałam najmłodszą latorośl. Ostatnio bardzo się zmieniła. Coraz bardziej podobno do ojca. A wygadana! Okazało się, że rodzinka jest w komplecie, tata też przyleciał. Diego był zawstydzony. Akurat wypadają mu mleczaki i świeci pustkami w buzi. Całkowicie zdominowanym przez małe diablątko. Oddaje jej wszystko co tylko jej się podoba. A praktycznie wszystko co ma w ręku jej też jest potrzebne. Tak jak lala i Misiek. W rezultacie do domu wróciłam koło 16. Wyciągnęli mnie na spacer po Łazienkach. Dawno już tyle nie chodziłam, do domu dotarłam faktycznie zmęczona. Ale to przyjemne zmęczenie. Tata niemal przez cały czas prowadził pusty wózek a mała dreptała. Co prawda bardzo często lądowała u mamy na rękach, ale wózek jechał pusty. Mała modelka miała nie lada uciechę kiedy spotkaliśmy stado gołębi, które nie uciekały na widok ludzi a jedynie spacerowały po ziemi czekając na jedzenie. Dreptała między nimi dumna jak diabli. A przepraszam - wózek nie był pusty. Jechał w nim misiek, którego dostała ode mnie. Koniecznie musiał też iść na spacer. A teraz trzeba zbierać się na targ. Słońce już wychodzi więc dzień zapowiada się całkiem dobrze.m Wprawdzie zapowiadali burze ale, znając życie, pewnie znów nic u nas nie będzie. Odpoczywajcie nabierając sił niezbędnych na następny tydzień.
  5. Today
  6. https://www.dogomania.com/forum/topic/350231-bazarek-ciuszkowy-dla-bezdomniaków-do-23072019 ZAPRASZAMY...
  7. Czyli jest dobrze:) Co do wyjazdów i zdjęć to mnie zamurowało:D Zwiedził więcej niż ja przez całe życie:P
  8. Bardzo dziękuję za wyróżnienie wszystkich moich ogłoszeń na olx-ie:) Podejrzewam bakusiową:)
  9. Oczywiście wiem,że nie znajdę:(
  10. Myślę, że warto. Mimo wszystko zawsze będzie można go odnaleźć. Poza tym nie wiadomo czy nie trafi się "dożywotni BDT" to jednak pieniądze będą potrzebne. Przez to spojrzenie ma się ochotę go przygarnąć z myślą, że coś się wykombinuje i zmieści się kolejny pies itd:( Żeby to było takie proste...:( P.S. Też udostępniłem...
  11. Yesterday
  12. AlfaLS, nie denerwuj się kochana. Okruszek już dzisiaj będzie u Ciebie w troskliwych rękach. Bardzo się cieszę! Taka malizna z niego i w kiepskim stanie na dodatek długo by nie wytrzymał w schroniskowych warunkach...
  13. Było na pierwszej stronie wątku Apsika. Skopiowalam : Alior Bank 66 2490 0005 0000 4500 9421 4126
  14. Ja się przyznam ,że też trudno mi to powtorzyć i boję się ,że ja coś źle przedstawilam. Poproszę o opis i wtedy będzie jasne o co chodzi .
  15. nie zrozumiałam :( czy mam rozumieć, że pies rozumie zasadę przyczynowo-skutkową?
  16. Agat, nie będę Cię fatygowała przywożeniem tych przysmaków do Szczecina bo nie chcę robić aż takiego kłopotu ale może pomysl nad bazarkiem z przepisami jak zrobić takie cuda? Ja to pewnie nie bo zdolności nie te ale inni może by się na przepisy skusili?
  17. Jutro rano Andrucik wyrusza do Wrołcawia. Zawiezie go TŻ seramaris. Dziękuję z całego serca:) Koszt będzie pokaźny ale piesek będzie miał wreszcie swój docelowy, kochajacy dom.
  18. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/350209-bazarek-z-letnimi-ciuszkami-do-27072019-godz20/?tab=comments#comment-17496505
  19. Sisi44

Taniocha na kocim Kole, do 21.07

Wieczorkiem zapraszam
  20. Sonia przyjeżdża za tydzień:) już wszystko dogadane ze schroniskiem i wolontariuszką, która ją dowiezie bliżej mnie :)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up