Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Bardzo serdecznie dziękuję za wielką pomoc dla Fido. Wpłata 200 zł dotarła już na konto i bardzo pomoże nam w leczeniu staruszka!
 3. Dotarła do nas wpłata 200 zl ze skarpety im. Talcott. Bardzo pięknie dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczne za pomoc! W pierwszym poście wgrałam banerek skarpety:)
 4. Udało się załatwić leki do domu. Guciu czuje się troszkę lepiej i zjadł ciut więcej niż wczoraj. Dietę trzeba będzie trzymać jakiś czas, ale nie stresujemy sie tym tak bardzo, bo dzisiaj doszla do mnie przesyłka:) To są paragony z dzisiaj. Najpierw zastrzyk i wizyta za 53 zł, potem leki na 5 dni za 25 zł. Gucio dostał od Ani J.- mojej Przyjaciółki, która obiecała wspierać psiaka, bo to Ona poprosiła o pomoc w imieniu Państwa, którzy go dokarmiali. Malutki dostał 24 puszki Intestinala (po 400 gram). To nie wszystko. Dostał też 700 zł na pokrycie kosztów leczenia i w jakiś nierealny dla mnie sposób jest na niewielkim plusie:)
 5. 21. Skarpetki w kolorze jak na pierwszym zdjęciu , 80 % bawełny rozmiar 37/38 CW 12 zł 22.
 6. Cudowny kochany Sziszunio tulinkam serduchem za cudnego i za Zefirenke tez ogromnie
 7. Anulko a jeszcze będą pieniazki dla malenkiej z tego kramku do 15 listopada około 70 zl Swiateczkowo dla Nussi która wyzdrowieć musi- dokładam książki Anulki do 15 list
 8. Today
 9. W mokre dni Gajulka zawsze ma dokładnie wycierane łapki, a później w domu i tak dodatkowo czyści je sobie sama:) Pewnie to jest tajemnica czystych skarpetek. Ślicznotka z niej bez dwóch zdań.
 10. Witam, kojarzycie może czy usługa jak optymalizacja strony to skuteczny proces w cały pozycjonowaniu? Wiem ze to jakaś cześć pozycjonowania - jednak czy można ten proces wykonać w własnym zakresie? Widziałem ofertę firmy - https://inpozycjonowanie.pl/seo-optymalizacja-stron/ Czy może ktoś korzystał z podobnych usług i może powiedzieć coś więcej?
 11. Wpłaty na konto Mimisi (13.11.2019) jaguska - stała :25 zł Tyś(ka) - stała na XI i XII : 20 zł
 12. O rany jestem w Raju :) ,przeczytałam Twoje posty i wow. Nie widziałam jeszcze takiej odpowiedzialności. Mam psiaki od lat i caly czas uczę się interpretować psie gesty, postawy. Niesamowite to jest. Też boję się dużych psów i muszę najpierw poznać właściciela zanim dopuszę do zabawy jego psa do mojego. Na psie łączki nie chadzam z prostej przyczyny. Nie mam wpływu na to czy aby jakiś psi bandzior na nią nie przyjdzie. Może zastanów się nad kursem Petsitterr ? Co do szczeniaczka to chyba bardziej balabyś się o niego i częściej przenosiła emocje niż w przypadku psa dorosłego.
 13. Bardzo dobry pomysł. Tylko, kto użyczy konta ? Chyba lepiej jest zbierać przez jakąś fundacje.
 14. No właśnie, na zaświadczeniu o szczepieniu przeciwko wściekliźnie ma wpisane nie 16 ale 6 lat. Ale tutaj to może ktoś po prostu zgubił ,,1'' z przodu. Natomiast w protokole oddania psa ma wpisane, że to staruszek. Szagi jest też odrobaczony i zabezpieczony preparatem od pchełek i kleszczy. Jest niesamowita różnica w jakości jego snu. Teraz po prostu śpi bez żadnych jęków, popiskiwań czy płaczu. A i sen ma głęboki. Niedawno wychodził z moja mamą na siku. Po przejściu przez próg po prostu się położył na korytarzu i zasnął. Wzięłam go na ręce i przeniosłam na legowisko, łypnął tylko jednym okiem - sprawdził kto go tak niesie i spał dalej. Niedawno wstał, poprzeciągał się i dalej śpi. Moja mama mówi, że on śpi jak niemowlaczek :) Ciągle intryguje go wielkie lustro na korytarzu i ten drugi pies, który w nim mieszka :) Próbuje podchodzić raz z lewej, raz z prawej strony, przytula nos do lustra a ten drugi tam zawsze jest. Czasami warczy ostrzegawczo na niego i szczeka. Teraz śpi przytulony do mojej nogi.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...