Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mila-ada

  Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00

  Super. bardzo dziękuję. Taką przesyłkę, żebym nie musiała potwierdzać odbioru, bo mnie pogonią na pocztę, która mam daleko.
 3. alex260503

  Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00

  doby wieczór poproszę 2x nasionka i mak:) pozdrawiam
 4. Havanka

  Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00

  Czyli przesyłka listem nierejestrowanym, zwykłym za 2,60 zł? Jeżeli chodzi o sposób uprawy, to dołączę tą informację do nasionek, ok?
 5. Kochana czarnulka i słodki kociaczek :)
 6. mila-ada

  Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00

  Poproszę w zwykłą kopertę, skoro to takie malutkie nasionka i jeżeli można, to jakąś podpowiedź jak uprawiać. Czy najpierw w domu na rozsadę, czy do gruntu i kiedy siać.
 7. Felek mimo że bezzębny to przepiękny. Warto go pokazywać wszędzie - może ktoś się zakocha.
 8. Nadziejka

  ... bedzie maluni dla Coluni czaruje caluni czas ..

  Num 4 Urocza podkladeczka robiona z cienkiego materialku jakby sznureczkow a kupilam 8 sztuk w hom,e you okragla duza stan idealny cena wywol 4 zl kup teraz 6 zl
 9. Życzę Ci tego z całego serca :) Ja też wiem jak spędzać wolny czas, nie konieczne na rozliczeniach Już wiele razy obiecywałam sobie, że ostatni raz, że już tylko swoje psiaki, ale jak widzę, że piesio czeka w schronie i nie ma kto się podjąć robienia rozliczeń, to moje postanowienia idą gdzieś :) Co tam słychać u kochanego Teosia?
 10. Havanka

  Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00

  Wciąż do góry bazarku !!! Zapraszamy po kwiaty. Te KWIATY są bezcenne dla Mysi...
 11. Paulina1993

  Bazarek dla Tobiego do 14.01

  Byłam na poczcie i mogę wysłać zwykłym listem nierejestrowanym za 7 zł te fanty dla Pani albo poleconym ekonomicznym gabaryty B przedział 350 do 1000 g za 10, 80.
 12. Jakie z niej kochane serduszko :) Ojej.
 13. Cześć i czołem, Przesyłam najnowsze zdjęcie Pokrzywy. Zdjęcie dzisiejsze, ale pokazujące, co robiła Pokrzywa w poprzednim życiu ...neistety :( Na szczęście śrut niczemu nie przeszkadza, jest pod skórą i jest niegroźny. Tym niemniej...nadal nie mogę wyjść z szoku.
 14. Nadziejka

  ... bedzie maluni dla Coluni czaruje caluni czas ..

  Num 3 Ciasteczka herbatniki maslane 2 paczuszki cena wywol 4 zl kup teraz 6 zl
 15. elik, właśnie za tą skrupulatność w rozliczeniach bardzo Cię podziwiam :) Mam nadzieję, że nie będę musiała prowadzić zbyt dużo rozliczeń, bo nie lubię, a i czasu nie mam, zawsze robię to z doskoku... Pomyłki to rzecz ludzka :) Cieszę się, że u Teosia dobrze i powoli się adaptuje :)
 16. U mnie też ogłoszenie odświeżane - ale nie jest wyrózniane. Wiem, że krucho z pieniążkami Miłki, więc się mocno nie upominam o to. Sunia ma sporo wejść na ogłoszenie, było kilka pobrań telefonu. Teraz prezentuje się w Łodzi.
 17. I ja zaglądam. Koruś przypomina mi trochę Fantę/Fazę - śliczny. Niestety, finansowo nie pomogę :(
 18. PakoPAKO

  5 Letnia suczka, kundelek prośba o parę rad

  Ty za to nikogo mi nie przypominasz, a jasno stwierdzam, że masz problemy emocjonalne i silnie zakorzenione kompleksy i gdy wytrząsasz się nad biednym, bezradny zwierzakiem, czujesz się mocniejszy. Jeżeli chcesz wyleczyć się z kompleksów to mierz się z równym sobie lub mocniejszym, a nie ze słabszym od siebie wiedząc, że nic ci nie grozi. Na przemoc wobec zwierząt jest paragraf, jest to absolutnie zabronione przez prawo państwowe oraz normy moralne, każdy kto używa przemocy wobec zwierząt zasługuje na karę. Jeżeli nie potrafisz wychować psa, najlepiej nie odzywaj się w tej kwestii. Na zachowanie psa w opisany sposób może mieć wpływ czynnik psychiczny, trauma, lęk lub choroba. Owszem na całe szczęście nim nie jesteś, nie gustuję w pseudo facecikach, którzy swoje traumy psychiczne rozładowują na słabszych, a gdy trafi na silniejszego kuli ogon i wówczas bierze taki rozpęd, że jak to określiłeś kończy w Gdańsku.
 19. Ciocia czaruje kolejny kramik maly dla Coluni bedzie moze juz jutro otwary
 20. Nadziejka

  ... bedzie maluni dla Coluni czaruje caluni czas ..

  Num 2 Zestaw Patyczki Cleanic 2 x po 100 sztuk cena wywol 3 zl kup teraz 5 zl
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×