Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Zagrodowy pies polski

  Abi - już w DS - przerażona dzikuska, ocal ją - zbieramy na szkolenie

  Po dzisiejszej wizycie behawiorystki jesteśmy bardzo dobrej myśli, zarówno opiekunka jak i behawiorystka są zachwycone i szczęśliwe z postępów Abi. Abi następną noc spała w domu.Była bardzo spokojna. Pozwoliła się pogłaskać i opiekunce i opiekunowi. Dziś była piękna pogoda więc opiekunowie spędzili dużo czasu w ogrodzie, Abi podchodziła, obserwowała co robią. Ogólnie była zainteresowana, rozluźniona i spokojna. Wchodziła do domu, węszyła w kuchni i podchodziła do opiekunki, kładła się na swoim miejscu i potem swobodnie wychodziła na zewnątrz. Przez ostatnie dni też nie niszczyła, bawiła się matą i zabawkami. Behawiorystka wspólnie z opiekunką zdecydowały, że na razie nie będą Abi zapinały na smycz. Ustaliły program działania na powolne, swobodne przyzwyczajenie Abi do domu, do tego aby zaczęła brać udział w życiu rodziny. Opiekunka zaczęła już wcześniej czytała książki jak postępować z lękliwym psem, dlatego postępy Abi bardzo ją cieszą i nastawienie rodziny jest pozytywne. W rezultacie dziewczyny (opiekunka i Abi) na następne trzy , cztery tygodnie pozostaną same. Behawiorystka nie będzie przyjeżdżać (oczywiście będzie pod telefonem). Zdaniem opiekunki i behawiorystki Abi jest niezależnym, chcącym swobody i wolności psem. Dlatego należy tak postępować, aby sama zechciała bliskiego kontaktu z rodziną. A jak widać z jej postępowania jest na to duża szansa.
 3. Elu zostawałaby sama bo Syn idzie do Taty a Pani do pracy. Wychodzi rano wraca wieczorem. Elu ja już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć:(
 4. Kocia dzikuska na olx, Lala - proszę o wyróżnienie: https://www.olx.pl/oferta/lala-kocia-ksiezniczka-dla-wyjatkowego-serca-CID103-IDyupmU.html
 5. Zmienić miasto Ajce? Obecnie jest na Jeleniej Górze i chyba nie m odzewu...
 6. Najgorszą wersję jaką rozpatruję to tą,gdyby musiał Tofik pojechać do szafirki.My w miejsce Tofika weźmiemy pod opiekę innego psiaczka i nie będziemy wiedzieć jak długo piesek będzie przebywał w hoteliku.Zachodzi obawa kto Tofika będzie utrzymywał w hoteliku.Nie jesteśmy w tej chwili w stanie zadeklarować takiej opcji.
 7. Pięknie :) Cudniasta jest. Myślisz, że była domowa?
 8. Ja w tej chwili już nie pracuję ale z domu muszę wyjść czasami na dłużej.Miałam tymczasowe i swoje .Teraz mam dwa i kota.Były i szczeniaki .Zawsze znajdzie się sposób na zwierzaki.Trzeba tylko chcieć.
 9. Dwie z trzech kotek już ogłoszone. Do ogłoszenia Plamka i Łatka. Wykorzystałam wyróżnienie po Balbince, a jeszcze wcześniej - po Zdrapce. Oby i dziewczynkom przyniosło szczęście... Trzecia koteczka, Lala jest dzikuską, ogłoszę ją oddzielnie, ale wyróżnienie po Tiffany (i Zdrapce) skończyło się dzisiaj :( więc dorobię nowe ogłoszenie. I flatka Lilka też ma ogłoszenie, po Lupo. Jeżeli jutro Pan nie zdecyduje się podarowac jej DT, Gosia zawiezie ją do hotelu. Tak, to będzie 6sty pies bez deklaracji... Miałyśmy przystopować :( No ale jak... Łaciatek włóczykij z przytuliska ma właściciela. Właśnie pisałam z wnuczką właścicieli - psiak ma na imię Kapsel. Ma wrócić do nich najszybciej jak to możliwe... bardzo się przejęli..
 10. Dziwna sprawa z tym Kotem.:( ciciam ciciam i nic:( Zobacze rano czy karma zniknela.Zostawilam w piwnicy.(wyjątkowo).Nie powinnam tam zostawiać. Wczoraj tez nie było to nie zostawiałam.
 11. MALWA

  KUCHENNIE I DOMOWO :) -zapraszam do 26.03.

  Dobry wieczór !
 12. Gdzież ona łazi? Wczoraj była?
 13. Bogusik

  PROSZĘ NIE PISAĆ,TWORZY SIĘ!

  31.Zazdrostka 100% poliester,stan bdb.40x180cm. CW. https://images92.fotosik.pl/148/824db1c018c62edcgen.jpg 32.Zazdrostka stan bdb. 36x160cm CW. https://images90.fotosik.pl/147/3b697bcd9b233884gen.jpg 33.Chusteczki bawełniane 35szt. stan bdb. CW. za całość
 14. Bogusik

  PROSZĘ NIE PISAĆ,TWORZY SIĘ!

  26.Komplet 4 nowych podkładek w kolorze moreli 35x50cm CW za komplet 27.Posciel mikrofaza,stan bdb. poszewka 80x80cm. poszwa 135x200cm CW. https://images90.fotosik.pl/147/974421e7863ea9d9gen.jpg 28.Pościel mikrofaza,stan bdb. 2 poszewki 78x80cm, 1 poszwa 138x200cm. CW. https://images89.fotosik.pl/147/8b0d77d4258bb3eagen.jpg 29.Kocyk zielony 100% poliester,stan bdb. 120x150cm. CW. 30.Kocyk pomarańczowy,stan bdb. 130x170cm CW.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×