Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. I Lola w DT, w sobotę ma mieć gości, więc proszę o kciuki... jestem sceptycznie nastawiona, bo to ma być pierwszy pies, mieszkanie w bloku, rodzina z malutkim dzieckiem... a Lola boi się dzieci, od razu pokazuje zęby... no ale chcą poznać...
 3. A może Iskra, bo Perełek wiele. Mnie pasuje też Rudzia albo Pipi :)))
 4. To może kontenerek, do którego przyzwyczaisz ją w domu, byłby dobrym rozwiązaniem? Kontenerek, w którym dostaje smakołyki, w którym zabierasz ją na spacer - nie do weta! I zawsze, przed opuszczeniem kontenerka (najpierw przyzwyczajasz, że warto wejść do środka, nic na siłę, potem do pozostania w otwartym, potem w zamkniętym) powinna dostać smakole w środku, nie po wyjściu.
 5. Zgadza sie. Sa madre i kochane. Zreszta wszystkie takie sa, tylko kazdy na swoj jedyny, niepowtarzalny sposob. A jak chodzi o wybieranie psiakow na dt, to o ile pamiec mnie nie zawodzi, tylko raz jeden sama wybralam tymczasowiczke. I tylko dlatego, ze przeczytalam (na watku SOS dla jamnikow), ze malenka Lonia nie dosc, ze ma guzy na brzusiu, gryzie i obsluga jej sie boi... to jeszcze ma jakies wylysienia, przez co bedzie ciezko o dt dla niej, bo kazdy bedzie bal sie choroby. To wlasnie zadecydowalo, ze zglosilam chec wziecia jej do siebie, poniewaz zadnego innego zwierzaka nie posiadam, nie mam wiec o kogo sie bac. Chyba wszystkie kolejne tymczaski przyjmowalam "w ciemno". Taki "kot w worku".Nie mialam pojecia czy sa duze, czy male, w latki, ciapki czy prazki :). Dla mnie to wszystko nie ma znaczenia, poza tym, ze poniewaz mieszkam na II pietrze, to lepiej, by psiak byl zdolny sam schody pokonac, zwlaszcza jesli wazy ponad 10 kg. Najchetniej przygarnialabym wlasnie te najmniej wpadajace w oko, te tzw. brzydkie, starsze, malo adopcyjne. Tych mi zawsze najbardziej szkoda. Na slicznoty nie brakuje zwykle chetnych, im ladniejsze, tym szybciej wyciagaja sie po nie chetne rece. Jednak z racji corocznych wyjazdow z kraju, nie moge brac tych w najwiekszej potrzebie, bo potem jest problem ze znalezieniem dla nich zastepczego domu, co juz kilka razy przerabialam. O ich stresie z tego powodu juz nie wspomne.
 6. kochana! to ogrom pieniędzy:) bardzo, bardzo dziękuję:) jak kinga wróci do ponanosi i wyśle pw. :) serdecznie dziękuję!!!
 7. Dzwoniła dziś Pani Kasia..., Gucio szczeka i powarkuje na na Jej tatę :(
 8. Bo wieczorem za wcześnie odpadłam :) To przedwojennie jeszcze: "Pewnie znowu coś pichci dla twojego ojca, ta pularda na szmalcu podsmażana"
 9. No właśnie, wiedźmy tu jednak chyba nie było, on tak "czule" do niej przemawiał ;)
 10. Dziękuję za zaproszenie i poproszę o nr konta.Tyle co obecnie mogę wpłacić to 30zł. ale jak to mówią: grosz do grosza....:)
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...